Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

BLOOMINGDALES turime papildoma 15% koda, pirksim apie 23val
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 20, 21:39)
Tu apie skuduus užtat daug žinai  biggrin.gif

ooooooo taip biggrin.gif
Atsakyti
Jane Iredale gerom kainom
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 01 20, 17:49)
gal peršalimas ar korona, nes vyras irgi nekaip jaučiaisi, temperatūros turėjo. Dar rytojaus palauksiu ir tada matysiu, ką toliau daryt



Atleiskit, kad pasisakysiu. Bet persirgom korona (darėmės testus) visa šeima. Ir jei ne siaučianti korona, po 2 dienų eitumėm į darbą nes peršalimo požymiai dingo, temperatūros nebebuvo. Vienas vaikas skundesi tik galvos skausmu ir žema temperatūra, kitas tik po testo truputį pakosėjo, trečias be simptomų. Tai mūsų patirtis rodo, kad belekoks simptomas gali būti korona. Geriau saugiai pralaukt ir išsitirt. Linkiu sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 19:49)
Aš ne apie turinį, labiau apie tai, kaip aš sugebu su ta info prasilenkt, ne urve gyvenu atrodo, o niekad nieko nežinau  biggrin.gif

aš lygiai tokia pati, va kažkada čia Jagelavičiūtę pavadinau Jurgelevičiūte. Įsivaizduojat, koks jai tai būtų įžeidimas. Mane su žemėm sumaišytų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 21:07)
šitie verti dėmesio, reik tikrint, kiek numeta su kodu https://www.landsend...hLabel=cashmere

ne vienus metus kaip nauji


ačiū paseksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 01 20, 22:53)

Koks geriausiais produktas? man gal jau pudros reiktų..
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 01 20, 21:16)
turiu uniqlo, tiesa pirkta DE, bet neturiu nei macys, nei saks, tai visai gerai nešiojasi, nesivelia, neploni.


Man Macys irgi gerai, nesiojasi, ir storesnis toks, bet mano is senesniu pirkimu, nes paskutiniai atisliepimai macys,kad l.plonyciai..
o pernai kur pirkom is Lordo, (apsimelavau,kad Dillards), toks apgailetinai atrodantis, nors nedaug devetas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@mke: 20 sausio 2021 - 22:33
QUOTE(lola.lola @ 2021 01 20, 21:12)
Atleiskit, kad pasisakysiu. Bet persirgom korona (darėmės testus) visa šeima. Ir jei ne siaučianti korona, po 2 dienų eitumėm į darbą nes peršalimo požymiai dingo, temperatūros nebebuvo. Vienas vaikas skundesi tik galvos skausmu ir žema temperatūra, kitas tik po testo truputį pakosėjo, trečias be simptomų. Tai mūsų patirtis rodo, kad belekoks simptomas gali būti korona. Geriau saugiai pralaukt ir išsitirt. Linkiu sveikatos.

esam sąmoningi, sėdim visi namuose, darbas iš namų jau nuo rugsėjo mėn, niekur nekišam nosies, ir iki šiolei minimum judėdavom, į savaitę kartą apsipirkt ir viskas, neskaitant pasivaikščiojimų miške kur žmonių minimum ir tik iš tolo prasilenkdami. Tai atrodo, ir kur galėtum apsikrėsti. Sekmadienį vaikštinėjom beveik pora valandų užšalusiomis mariomis, atrodo nebuvo šalta, bet gal visgi persišaldėm ax.gif Bet visgi stebime situaciją ir suprantame situacijos rimtumą. Šiaip galvoju dėl ramumo pasitikrinti, jei tikrins dar, nes sakys nėra temperatūros - sėdėk namuose. Pavasarį netikrino nors ir turėjau neaukštą temperatūrą ir gerklę skaudėjo, na bet ir nesirgau, nes vėliau visus norinčius darbe tikrino dėl antikūnių.
Ačiū už palinkėjimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 20 sausio 2021 - 22:37
QUOTE(regal @ 2021 01 20, 22:28)
Taigi stebime situaciją ir suprantame situacijos rimtumą 4u.gif


Būtų FB, paspausčiau Like 👍😊 Ačiū už sąmoningumą.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 01 20, 20:47)
Visko, ziuriu, daug gerom kainom kasmyriniu, ir wrap, ir cardigan
https://www.blooming...eyword=cashmere


Ar bandete skalbti kasmyra? nes parasytas tik sausas valymas...
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2021 01 20, 23:41)
Ar bandete skalbti kasmyra? nes parasytas tik sausas valymas...

Paskutinį kartą skalbiau kokius 6 kašmyrinius ir merinus.
Tai 1. Normaliai su ta vilnos programa neišskalbė. 2. Kažkodėl viena kepurė susitraukė. Tik nežinau, ar nuo skalbimo, ar nuo džiovinimo. Likau nesupratus, kodėl vienam rūbui nepasisekė unsure.gif
Atsakyti