Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal žinote kažkokių geresnių priemonių plaukų apsaugai nuo saulės (kad neblukintų natūralios nedažytų plaukų spalvos)?

jauciu zinokit nera, net kalbinau kirpeja situ klausimu tai tik pagusciojo peciais.  :unsure: bet man visai patiko Nook priemone, tikrai plaukai maziau apsiuro per sezona. Bet gal yra ir geresniu, kelias tik esu isbandzius... jos paprastai gana skalsios.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 21 sausio 2021 - 20:06
QUOTE(klaudi @ 2021 01 21, 18:59)
Nuolaida yra? kiek %? smile.gif

galutines kainos krepselyje

Atsakyti
Canada Goose Trilium XL paskutinis dydis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 sausio 2021 - 20:10
Vix bikinis gera kaina

Dzinsinis kombinezonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 sausio 2021 - 20:27
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 19:03)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="r@mke" data-cid="72770063" data-time="1611249838">
<div>
<p>
Bet kū daryt, kai metai eina ir nori nenori raukšlėjiesi vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>nesupraskit manes klaidingai, tikrai nieko nenorejau izeisti. Pati turiu mimikos rauksliu kurioms jau nieko nepadarysi nebent kazka susileisciau  biggrin.gif bet priemoniu pristabdyti odos senejima tikrai yra, ypac jei megstate saules vonias tai pradeti nuo spf  unsure.gif aisku cia gal mano problemos bet tikrai kai moteris 38 metu, atrodo kaip 48, tai nu ne kazka. </p>

Man daug gražiau prisižiūrėjusi stilinga su raukšlėmis moteris, nei sena moteris be raukšlelės. Lietuvoj gal dar taip nesimato, matyt dar nėra taip išsikerojęs jaunystės kultas, bet pažiūrėjus į kai kurias užsieny žvaigždes, tai mano nuomone- iš savęs išsityčiojimas. Kaip bebūtų bet su amžiumi, nekalbu dar apie 40-50 metų, bet vyresnių veiduose kažkas tokio yra, kad matosi, jog ne jauniklė, nors veidelis ir išlygintas, lūpytės putlios ir t.t. Šiaip ta aš visur už saiką. Jei gražiai kažkur kažkas pakoreguota, ir to net nepastebėsi, kodėl gi ne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 21:05)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Letita" data-cid="72770078" data-time="1611252043">
<div>
<p>Gal žinote kažkokių geresnių priemonių plaukų apsaugai nuo saulės (kad neblukintų natūralios nedažytų plaukų spalvos)?</p>
</div>
</blockquote>
<p>jauciu zinokit nera, net kalbinau kirpeja situ klausimu tai tik pagusciojo peciais.  unsure.gif bet man visai patiko Nook priemone, tikrai plaukai maziau apsiuro per sezona. Bet gal yra ir geresniu, kelias tik esu isbandzius... jos paprastai gana skalsios.</p>

https://feminabona24...r...&path=69_77
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 01 21, 20:29)
Man daug gražiau prisižiūrėjusi stilinga su raukšlėmis moteris, nei sena moteris be raukšlelės. Lietuvoj gal dar taip nesimato, matyt dar nėra taip išsikerojęs jaunystės kultas, bet pažiūrėjus į kai kurias užsieny žvaigždes, tai mano nuomone- iš savęs išsityčiojimas. Kaip bebūtų bet su amžiumi, nekalbu dar apie 40-50 metų, bet vyresnių veiduose kažkas tokio yra, kad matosi, jog ne jauniklė, nors veidelis ir išlygintas, lūpytės putlios ir t.t. Šiaip ta aš visur už saiką. Jei gražiai kažkur kažkas pakoreguota, ir to net nepastebėsi, kodėl gi ne. ax.gif

Aš neretai būtent tokias matydama pagalvoju, kad su raukšlėm kažkur pamažu dingsta dalis elementaraus žmogiško orumo.
Atsakyti
gal 8 d. siunta jau sviecias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dager: 21 sausio 2021 - 21:06
Kaunas gavo 641 siuntą, laiškučiai susimokėjusioms surašyti 4u.gif
Atsakyti
Į senatvės temą..čia viena tokia garsi 70 metų sveikuolė, gal ten biški kažkas ir patobulinta, bet man gražu wub.gif jai dabar jau 73 metai, kartais pasižiūriu, kaip ji gamina desertus be cukraus
https://piximus.net/...or-70-years-old
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 20:03)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="r@mke" data-cid="72770063" data-time="1611249838">
<div>
<p>
Bet kū daryt, kai metai eina ir nori nenori raukšlėjiesi vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>nesupraskit manes klaidingai, tikrai nieko nenorejau izeisti. Pati turiu mimikos rauksliu kurioms jau nieko nepadarysi nebent kazka susileisciau  biggrin.gif bet priemoniu pristabdyti odos senejima tikrai yra, ypac jei megstate saules vonias tai pradeti nuo spf  unsure.gif aisku cia gal mano problemos bet tikrai kai moteris 38 metu, atrodo kaip 48, tai nu ne kazka. </p>

Hmmm, o kokią jūs įsivaizduojat 48 metų moterį? Man šiemet bus 48 🤔
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 21, 21:44)
Hmmm, o kokią jūs įsivaizduojat 48 metų moterį? Man šiemet bus 48 🤔

Kur operacijas darote tokias "tikroviškas" ponia 🤣🤣🤣
Atsakyti