Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar vakar nepirkot Jcrew Factory? Siunčiau vakare apie 20 val. Nes negavau ‘užsakyta’, o šiandien kaip suprantu kainos jau kitos hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 13 balandžio 2021 - 10:19

Man irgi taip yra buvę. Po kurio laiko gavau neva pakartotinį lapuką su kvietimu atsiimti siuntos. Nesvarbu, kad pirmojo jie tikrai neįmetė į pašto dėžę. Galima į paštą jei pakeliui užeit ir pasiklaust. Gal pas juos voliojasi kažkur ir tiek.

nemanau kad voliojasi nes kovo menesi jie gi isidiege kazkokia nauja siuntu skirstymo sistema, stabde darba ir jau tada velavo beveik 2 menesius su siuntom o dbr veluoja kokius 4. Maciau net naujas susisiekimo monitras rase posta kad jie lochai trumpai tariant :D 

Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 04 13, 09:39)
Turiu itarima kad LPExpress pavoge mano siuntini 🥴



QUOTE(spygliz @ 2021 04 13, 09:59)
nu gal dar ateis, nes justarm penktadieni issiunte. Bet nera per lpexpress taip ilgai ejus.neturiu koduko, parasiau Gitanai gal atsius smile.gif jei turi  bigsmile.gif labiausiai tai uzknistu jei dingtu nes kompensuoja man rodos tik 60 eu  unsure.gif

Ir man vienas penktadieni issiustas daiktas dar neatejo. Dar ner buve taip.
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2021 04 13, 11:17)
Ar vakar nepirkot Jcrew Factory? Siunčiau vakare apie 20 val. Nes negavau ‘užsakyta’, o šiandien kaip suprantu kainos jau kitos  hmm.gif

Sveiki, buvo problemos su puslapiu, nuolaidu kodus tai taike, tai netaike
Atsakyti

Turiu itarima kad LPExpress pavoge mano siuntini 🥴

Aš gavau  :ax: Teisingiau, vyras paėmė, nes manęs nėr. Sakė, viskas tiko ir patiko. Ačiū komandai  :aciuks: 

Atsakyti
Man pasitaike, kad visas pastomatas buvo sugedes, negalejo savaite isimti siuntu. Kadangi as siunciau, tai kelis kartus skambinau ir aiskinausi. Pirkejai manau buvo nesmagu ir man taip pat
Atsakyti
Yoox daug trūksta iki nemokamo?
Atsakyti

Vilnius gavo 702, susimokėjusiom galesiu atiduoti vakarop manau nuo 18 h. Kvietimai bus kažkada vėliau  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 04 13, 11:31)
Sveiki, buvo problemos su puslapiu, nuolaidu kodus tai taike, tai netaike


Ech..
Atsakyti
Tik pasiskusk, is kart sms apie siunta atejo 😁
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 04 13, 10:51)
<p>Tam paste toks bardakas, issiprogdint ten juos. As nuo vasario 26 laukiu iherb siuntos, tada ji atkeliavo i LT ir vsio dingo be ziniu.</p>

Mano iherb siunta atkeliavo i Lt kovo 4d, pralaukiau menesi, jokio pranesimo. tada ejau i pasta, paprasiau kad paieskotu pagal pavarde, nors siuntos reg.nr neturejau. Kai isgirdo, kad is iherb, pasaje, a, su tom siuntom daznai taip buna. ,😲 Bet sutiko geranoriskai eiti ziureti visas iherb dezutes (jos vienodo dydzio paprastai buna, kvadratines). Ir atrado! Prie kito langelio girdejau kaip iesko ir kitai mergaitei iherb, is vasario men, rado ir jai...
Cia Mažeikiuose.
Atsakyti

Mano iherb siunta atkeliavo i Lt kovo 4d, pralaukiau menesi, jokio pranesimo. tada ejau i pasta, paprasiau kad paieskotu pagal pavarde, nors siuntos reg.nr neturejau. Kai isgirdo, kad is iherb, pasaje, a, su tom siuntom daznai taip buna. ,😲 Bet sutiko geranoriskai eiti ziureti visas iherb dezutes (jos vienodo dydzio paprastai buna, kvadratines). Ir atrado! Prie kito langelio girdejau kaip iesko ir kitai mergaitei iherb, is vasario men, rado ir jai...
Cia Mažeikiuose.

Ikalbejot :) nueisiu. Iki tol visas siuntas gaudavau per 3 savaites, dabar jau 2 dingusios be zinios :(

Atsakyti