Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Carlin @ 2019 02 18, 09:22)
kur galima rasti treninginių kombinezonų vaikams? storos kokybiškos medžiagos?
kažkas tokio tipo:
http://happeak.lt/WI...binezonas-36999

mano pana visai sublūdo, jei anksčiau buvo tik suknelės, dabar visiška treninginė pasidarė  unsure.gif  nebūtų uniformos, tai ir mokykloje su treningu per pamokas sėdėtų. Bet toks pagalvojau visai fainas į kokį baseiną varyt  unsure.gif


Šitie labai geri ;) Sūnus jau antrą nešioja. O dabar ir pati sau turiu smile.gif
https://www.onepiece...-us/kids/kids-2
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 02 18, 08:11)
Nu blin, jei pradėtumėm lygint, tai reik žiūrėt ne į išpardavimo kainą o į pradinę. Retas mj kainuija mažiau 300$. Ašasmeniškai pirkčiau mj, nes ją, po n neparduotų metų nukainavo. Už pilną kainą nepirkčiau tikrai. Taip ir čia, gal kai jas nukainos,tada kažkasjaspirks biggrin.gif
Kita vertus, nebūt paklausos, nebūt pasiūlos.

ne nada lialia.. ziuri uz kiek gali nupirkt.. o juo labiau jei gali uz 200 anksciau kainavusia 1000 tai tuo labiau...
juo labiau, kad ta pati tashe tashe kiek girdejau kinijoj siuva (pataisykit jei klystu)
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 02 18, 08:01)
Visi kiek turiu 10 dydžio.

vartotojo įkelta nuotrauka


Tai dydžių lentelę atitinka? 4u.gif Jeigu pėda 23.7cm pas juos rašo imti 7 ? Nes pvz Reebok sidabriniai tai 7 man dideli - taip ir guli apintoj nenešioti, o newbalance 7 nešioju g.gif
Vienus nike nusižiūrėjau, gal kada nors sugriešysiu, nors kai newbalance odinius apsiaunu, tai neišlendu iš jų biggrin.gif Visi batai guli spintoj.

Papildyta:
Susipratau išsididinti nuotrauką 4u.gif Matau, kad vistik 6.5 ar net 6 reikėtų imti, nes lentelėje vienaip, ant bato visu cm didesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2019 02 18, 09:34)
Šitie labai geri ;) Sūnus jau antrą nešioja. O dabar ir pati sau turiu smile.gif
https://www.onepiece...-us/kids/kids-2


Bet tai kainos unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(spygliz @ 2019 02 18, 08:40)
juo labiau, kad ta pati tashe tashe kiek girdejau kinijoj siuva (pataisykit jei klystu)

Kinijoj, Kinijoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 02 18, 08:50)
nu blin ka imtum koki Marc Jacobsa ar tashe tashe uz 200?


As va Marc Jacobs kaip tik ir baigiu nudrengt ir ją kuo pakeist ir ieškau biggrin.gif
ir tas brendas kokybės tikrai negarantuoja, BCBG MAxazria turėjau odinę, tai buvo greičiausiai nusibaigus rankinė ever, CK kampus žiauriai greit nutarkavau, Marc Jacobs dar geriausiai gal laikė, kitą šviesią buvau pirkus, tai nusipurvino ir nusidažė ir greičiau nei tikėčiaus. Korso dailios tašės ir kaina ok pagaut gali, bet nu jų tieeeek visur, kad vien dėl to popso nebesinori. Furla bobiški modeliai, prašmatnesnių neįperku ir realiai gan ribotas pasirinkimas gaunas. RL panašaus modelio yra, bet tashes variantas dailesnis ir kadangi kokybė patikrinta, vien žinomas brendas priority man neduoda biggrin.gif
Dar kur sėkmingai nusipirkus rankinę buvau, tai dealshop, no name, bet odinė ir lb kokybiška už adekvačią kainą. Daugiau už panašią kainą ir kad džiugintų, svarbiausia, nu sunkiai.
Ir emociniai dalykai aišku svarbu, siuva tikrai čia vietoj, tai vietinio verslo rėmimas, sustainability ir pan., man tinka
Aij, dar Gėda Pelėda tašės neblogos, tvirtos, bet pavadinimas nepatink, tai grožio ir stilingumo prasme vis tiek tashe tashe nugali, bet 200 eur irgi gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 02 18, 09:57)
Bet tai kainos  unsure.gif


Būna kartais europinėse išparduotuvėse. Retai, bet išmeta ;)
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2019 02 18, 10:13)
As va Marc Jacobs kaip tik ir baigiu nudrengt ir ją kuo pakeist ir ieškau  biggrin.gif
ir tas brendas kokybės tikrai negarantuoja, BCBG MAxazria turėjau odinę, tai buvo greičiausiai nusibaigus rankinė ever, CK kampus žiauriai greit nutarkavau, Marc Jacobs dar geriausiai gal laikė, kitą šviesią buvau pirkus, tai nusipurvino ir nusidažė ir greičiau nei tikėčiaus. Korso dailios tašės ir kaina ok pagaut gali, bet nu jų tieeeek visur, kad vien dėl to popso nebesinori.  Furla bobiški modeliai, prašmatnesnių neįperku ir realiai gan ribotas pasirinkimas gaunas. RL panašaus modelio yra, bet tashes variantas dailesnis ir kadangi kokybė patikrinta, vien žinomas brendas priority man neduoda biggrin.gif
Dar kur sėkmingai nusipirkus rankinę buvau, tai dealshop, no name, bet odinė ir lb kokybiška už adekvačią kainą. Daugiau už panašią kainą ir kad džiugintų, svarbiausia, nu sunkiai.
Ir emociniai dalykai aišku svarbu, siuva tikrai čia vietoj, tai vietinio verslo rėmimas, sustainability ir pan., man tinka
Aij, dar Gėda Pelėda tašės neblogos, tvirtos, bet pavadinimas nepatink, tai grožio ir stilingumo prasme vis tiek tashe tashe nugali, bet 200 eur irgi gaila  biggrin.gif

O man Tashe tashe nepatiko, nežinau kas galvoje buvo negerai, pasiuvo pagal individualų užsakymą, sumokėjau kosminę kainą ir negalėjau nešioti, nes visa sukrisdavo, neturėjo formos. Pardaviau už 50 € ir džiaugiausi atsikračiusi. O va Gėda pelėda man patinka, turiu jau daug metų.
O šiaip geriausia turėta tašė buvo LV, bet sugebėjau sunešioti, suplėšiau rankeną.
Papildyta:
QUOTE(sollo @ 2019 02 18, 00:20)

Bet tai kokio nerealumo, kur dabar rasti už gerą kainą, pamačiau ir įsimylėjau wub.gif
Atsakyti
Yooxe pasekus, toookias terbas uz 200 galima nukalt, kad visokios tashes atrodys kai obages velniu terba.
Geda peleda drauge turejo, oda jos tai kaip nuo lasiniu nupjauta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 18 vasario 2019 - 09:35
QUOTE(Gafsa @ 2019 02 18, 10:33)
Yooxe pasekus, toookias terbas uz 200 galima nukalt, kad visokios tashes atrodys kai obages velniu terba.
Geda peleda drauge turejo, oda jos tai kaip nuo lasiniu nupjauta.


Geda peleda ir as turejau, ir tashe tashe turejau ir distyled. nieko gero, nepatiko nei viena ir dziaugiuos, kad visu atsikraciau. biggrin.gif
Atsakyti
JCREW 50% sale ir 40% likusioms prekems
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 02 18, 09:40)
ne nada lialia.. ziuri uz kiek gali nupirkt.. o juo labiau jei gali uz 200 anksciau kainavusia 1000 tai tuo labiau...
juo labiau, kad ta pati tashe tashe kiek girdejau kinijoj siuva (pataisykit jei klystu)

Labai klysti rolleyes.gif aš dėl siuvimo Kinijoje. O šiaip jų stilius visai kitoks nei MJ. Norėjau darbinės terbos, tt geriausia atitiko kriterijus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur.: 18 vasario 2019 - 10:08