Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Mergaites, ar gavot laiska i pastuka? ax.gif
Atsakyti
Kaip su dydžiais šitu sukneliu ar nėra didintos , gal jau kas gavote? https://factory.jcre...e=utility-green
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 04 18, 12:20)
Dar nesugalvojau  biggrin.gif Gal kada reiks pasiimt tas jų laikymo dėžutes,kai ir joms taikys gerą nuolaidą  biggrin.gif O šiaip galima gal kokioje muilinėje ar pan laikyti,svarbu lb šlapio niekur neuždaryti,kad netižtų  rolleyes.gif  O ir tegul kvepia neuždarytas  biggrin.gif Koks indelis nuo kremo nlb tinka,nebent lb sausam  rolleyes.gif
Jie būna popieriaus-kartono lb gražioje pakuotėje ,bet laikymui netinka  ax.gif
Gal kitos parašys konkrečias kokias idėjas laikymui  biggrin.gif

Vat man laikymas kažkodėl ir sustabdo nuo pirkimo
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2021 04 18, 12:45)
Vat man laikymas kažkodėl ir sustabdo nuo pirkimo

Eik tiktai, anokia čia problema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 04 18, 10:58)
Eik tiktai, anokia čia problema  biggrin.gif


Rapoja, tu blondine, kokiuspirkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2021 04 18, 13:01)
Rapoja, tu blondine, kokiuspirkai? ax.gif

Pagal plaukų spalvą, tai senai nebe blondinė biggrin.gif Turiu citrus, bet pasiėmiau ir kitokį mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Laba, o moteriškas xxs Jcrew kažin kokį moterišką atitinką? Dukra jau pereina į moterų skyrių,neatrenku dar normaliai jos dydžio . Lt tai 34 visai tinka jai
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 04 18, 12:58)
Eik tiktai, anokia čia problema  biggrin.gif

Ai aš neturiu tiek vietos išsidėliot visai nuo iki priežiūrai, man aktualu biggrin.gif
Atsakyti
o kokia kaina tu sampunu dabar, ar yra nuolaida dar nuo kainos, kazkaip praleidau
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2021 04 18, 12:11)
Ai aš neturiu tiek vietos išsidėliot visai nuo iki priežiūrai, man aktualu  biggrin.gif

Aš irgi tik dėl to nebandžiau smile.gif nervina mane toks šūdeliavimasis, kai viską reik papildomai susipirkinėt. Tegu patys prausiasi savo šampūnais.
Atsakyti
Vakar išbandžiau Viori citrus kietą šampūną. Kvapas tikrai labai malonus citrusinis wub.gif Mano plaukams netiko... galiu perleisti kas norėtų. Plaukai sausi, porėti, linkę garbanotis,
Atsakyti
QUOTE(Lauring @ 2021 04 18, 13:49)
Vakar išbandžiau Viori citrus  kietą šampūną. Kvapas tikrai labai malonus citrusinis  wub.gif  Mano plaukams netiko... galiu perleisti kas norėtų.  Plaukai sausi, porėti, linkę garbanotis,

Citrus riebiems plaukams.
Atsakyti