Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 12:12)
Nu vilnietės, kurios >35 ir dar nesiskiepijusios, ar užsiregistravot skiepui savaitgaliui?  bigsmile.gif  Džiaugiuosi, kaip naują šmutkę nusipirkus!

As jau gavau praeita savaite. Tik ranka biski paskaudejo. Bet taip dziaugiuosi,- visi jau mano draugai suskiepyti, vyresni gimines. Tik va sunus liko, ir sake nesiskiepys, nes gali uodega isaugti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 05 07, 12:05)
bigsmile.gif vooo viena akim sm good.gif  biggrin.gif
oho ,bet nors neilgam gal  unsure.gif ?
Koks fainas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Užmetu užmetu akį, negalima čia be priežiūros savieigai palikt, nes dar ką pražioplinsi 🤣
Jau panašu, kad viskas praėjo, serologinį vėliau reiks pasidaryt, žiūrėsim ar užsikūrė antikūnų fabrikėlis 😁

Šuniukai dabar atgaiva visiška 😁🥰😍❤️
Atsakyti
o aš po pirmo pfizerio pasigavau visgi covid, tai antrą skiepą sakė tik po pusės metų duos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2021 05 07, 10:33)
atrodytų neblogas variantas, bet atkreipkit dėmesį, kad missha stipresnis retinolis, niacinamidas (man tinka, jei ne kasdien naudoti, bet daug kam ir beria nuo jo), plius ilgas sąrašas papildomų ingredientų, kas didina tikimybę, kad kažkas sualergizuos. Na ir šiaip man krito pasitikėjimas kai kuriais korėjos brandais po viso skandalo su SPF..


mane beria nuo retinolio, bjauriai unsure.gif

sugalvojau ką su tuo IT cc daryt- įmaišau mikro lašą į kremą, tada pusiau su bėda pasidengia.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 05 07, 12:22)
Ir man unsure.gif Vyras kažko spyriotis pradėjo unsure.gif

Maniskis irgi blink.gif , kaip čia jį priveikus... Namuose, jau ši tema daveda iki oho kokių kivirčų... Jis mat alergiškas, kai buvo vaikas neskiepytas jokiais privalomais skiepais, nors nuo erkinio skiepijosi... Žodžiu, miegantį paskiepyčiau , kad galėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2021 05 07, 12:26)
Maniskis irgi  blink.gif , kaip čia jį priveikus... Namuose, jau ši tema daveda iki oho kokių kivirčų... Jis mat alergiškas, kai buvo vaikas neskiepytas jokiais privalomais skiepais, nors nuo erkinio skiepijosi... Žodžiu, miegantį paskiepyčiau , kad galėčiau  biggrin.gif

Tokių ''alergiškų'' jau pilnos kapinės susidarytų unsure.gif
Papildyta:
https://www.6pm.com/...377/color/45941
Atsakyti

As jau laukiu antro skiepo ir pagaliau uzregistravom mama klaipedoj  :D nenori ji nei modernos nei astros, tik phizerio nors su kuolu per galva duok.  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 12:12)
[..] Džiaugiuosi, kaip naują šmutkę nusipirkus!

Aš į abu kaip į šventę ėjau biggrin.gif . Į pirmą vos valanda anksčiau nenuvažiavau iš tos laimės biggrin.gif
- Lengvo ir sklandaus 4u.gif
_
Ar jau turi 6 pack'ą, Carlin? biggrin.gif
_____________________
Ką perkat gero? Jau neužmatau ką jamt. Su vaiku tai tik gyvai, tai tik sau lieka online smile.gif. - Medvilninio rudo megzuko reikia, užsagstomo, tokio kad prie sijono tiktų. Gal kur matėt? Tokio nebliedno, stangresnio.

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 05 07, 13:45)
<p>As jau laukiu antro skiepo ir pagaliau uzregistravom mama klaipedoj  biggrin.gif nenori ji nei modernos nei astros, tik phizerio nors su kuolu per galva duok.  biggrin.gif​ </p>

Tėtis su Moderna, viskas ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 07 gegužės 2021 - 13:05
QUOTE(rastafarinas @ 2021 05 07, 14:03)
Ar jau turi 6 pack'ą, Carlin? biggrin.gif


unsure.gif Labai reliatyvus reikalas tas 6 packas unsure.gif
Vakare nepaėdi, ryte pasportuoji ir gal kažkokią užuomazgą gali gerai įsižiūrėjus pamatyt unsure.gif
Bet tada paėdi ir visos iliuzijos išsisklaido kaip rūkas rolleyes.gif

Bet šiaip sveriu “savo” svorį biggrin.gif net pas tėvukus radau vis dar veikiančias vaikystės svarstykles, jos patvirtino prieš 20 metų matytus skaičius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 14:18)
unsure.gif  Labai reliatyvus reikalas tas 6 packas  unsure.gif
Vakare nepaėdi, ryte pasportuoji ir gal kažkokią užuomazgą gali gerai įsižiūrėjus pamatyt  unsure.gif
Bet tada paėdi ir visos iliuzijos išsisklaido kaip rūkas  rolleyes.gif

Bet šiaip sveriu “savo” svorį biggrin.gif net pas tėvukus radau vis dar veikiančias vaikystės svarstykles, jos patvirtino prieš 20 metų matytus skaičius biggrin.gif


Užuomazgos gerai - kitais žodžiais, sakyčiau: tvirti pamatai showoff.gif smile.gif
______________
Oho, jei tie patys kaip prieš 20, tai jau ir 6packo nereikia tada brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 12:12)
Nu vilnietės, kurios >35 ir dar nesiskiepijusios, ar užsiregistravot skiepui savaitgaliui?  bigsmile.gif  Džiaugiuosi, kaip naują šmutkę nusipirkus!


Tai kad neleidžia registruotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2021 05 07, 14:25)
Užuomazgos gerai - kitais žodžiais, sakyčiau: tvirti pamatai  showoff.gif smile.gif
______________
Oho, jei tie patys kaip prieš 20, tai jau ir 6packo nereikia tada  brunette.gif


Oj ne, dabar sakyčiau, kad atrodo geriau, nei prieš dvim metų biggrin.gif bo tada su sportu neturėjau anei jokio santykio unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2021 05 07, 15:04)
Tai kad neleidžia registruotis g.gif


Baigėsi mirksiukas.gif 6000 vakcinų greit buvo išluota.
Atsakyti