Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2021 12 06, 14:21)
kiek perku, tiek atsauk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

biggrin.gif
Tai čia jau reikia daugiau tada pirkti, paskaičiavus tą procentą, kiek atšaukia, kad išeitų "tas ant to" biggrin.gif
___
Aš tai prikdama pasidėliojau (nu bet taip ir išėjo, jau ne "grynai specialiai", dar ne"ant tiek" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ), kad per merginų atostogas "bado nebūtų", kad vis siųstų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2021 12 06, 17:23)
O sita silkine jau yra gavusiu?  bigsmile.gif

https://www.jcrew.co...ame=dusty-ivory

---

Parašykit kaip tie džinsai, aš dar nepirkau  biggrin.gif

šitos net skaičių dar negavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2021 12 06, 17:49)
biggrin.gif
Tai čia jau reikia daugiau tada pirkti, paskaičiavus tą procentą, kiek atšaukia, kad išeitų "tas ant to" biggrin.gif
___
Aš tai prikdama pasidėliojau (nu bet taip ir išėjo,  jau ne "grynai specialiai", dar ne"ant tiek" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ), kad per merginų atostogas "bado nebūtų", kad vis siųstų  biggrin.gif .

patyrus narkomanė, dar ir nepripažįstanti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 12 06, 17:59)
šitos net skaičių dar negavau smile.gif


Taip idomu del dydzio, neapsisprendziu kuri dydi imt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2021 12 06, 17:49)
biggrin.gif
Tai čia jau reikia daugiau tada pirkti, paskaičiavus tą procentą, kiek atšaukia, kad išeitų "tas ant to" biggrin.gif
___
Aš tai prikdama pasidėliojau (nu bet taip ir išėjo,  jau ne "grynai specialiai", dar ne"ant tiek" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ), kad per merginų atostogas "bado nebūtų", kad vis siųstų  biggrin.gif .

ai, cia bajeris biggrin.gif , kazkaip rodos po viena kazkoki nusiperku daikteli, ir ner, vis ner ir ner, paskui viena atsauke, kita, trecia, tai atrodo, kad vajaaaazau, niek negaunu biggrin.gif but gerai, kad mamkos batus nors atsiustu ir vaiko pizama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2021 12 06, 18:15)
Taip idomu del dydzio, neapsisprendziu kuri dydi imt smile.gif

Norit laisviau imat savo nešiojama dydį, norit kad mažiau maišiukai būtų imat dydžiu mažesnius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2021 12 06, 18:33)
Norit laisviau imat savo nešiojama dydį, norit kad mažiau maišiukai būtų imat dydžiu mažesnius. ax.gif


Aciu ;)
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2021 12 06, 17:33)
Norit laisviau imat savo nešiojama dydį, norit kad mažiau maišiukai būtų imat dydžiu mažesnius. ax.gif

QUOTE(Linutelia @ 2021 12 06, 17:41)

Čia kažin ar ne apie džinsus komentaras , o tu lyg apie suknią klausei arba aš irgi pasimečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2021 12 06, 15:23)
Gavau, spalva gražesnė nuotraukoje, realiai tokia purvinesnė spalva, biški lyg gelsvo atspalvio tie pašviesėjimai, kaip ir rašo kažkiek didinti, bet toks modelis. Nuotraukoje atrodo tiesesni,o jie biški siaurėja į apačią, na grynai boyfriend. Man nuotraukoje gražesni spalva švaresnė ax.gif Pirkau tokį dydį kokį  ir nešioju. ax.gif


gal galite kas patarti dėl dydžių: 96cm per klubus - kokio reiktų 4u.gif ar dydžių lentelė atitinka?
Atsakyti
kodėl crew nepapildo maudyyymkių dydžiųųųųų cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2021 12 06, 19:11)
kodėl crew nepapildo maudyyymkių dydžiųųųųų  cry.gif  cry.gif

kokias maudymkes perkat ? Aš jas perku perku perku, pilnas jų komodos stalčius biggrin.gif ir vis nepagražėju rolleyes.gif
Atsakyti

Merginos, gal žinot kur yra fainų 160 cm dydžio meškinų 🙄 dukra kalėdoms laišką seniui parašė. Googlinu, bet internetu nepačiupinėjus, bijau, kad bus nemielas. XS žaisliose tik 90 cm, mažiukai 🙄bet va tie mieli, minkštučiai. 

Atsakyti