Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2022 09 28, 18:27)
Labai dziaugiuosi ir rekomenduoju sita Columbia striuke. Emiau L dydi, sakyciau, puse dydzio mazinta. Su 172cm ugiu iki puses blauzdu, sonines kisenes auksciau nei iprastai, idomu, bet, sakyciau, man gal net patogiau. Rankogaliai aplink riesa labai apglude, pirstine sutratinti i vidu reikes padirbeti. Aukstas kaklas su vieta salikui, gobtuvas dar po kaklu susisega. Kol pasimatavau, suplukau, manau, bus tikrai silta. Spalva buvo Canyon Blue, realiai blankesne ir su zalsvu atspalviu.

Aš XL juodą papirkus biggrin.gif geras miegmaišis.
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2022 09 28, 18:37)
Kuris vyriskas ugg dydis atitinka 40-41?

Aš turiu vyriškas tapkes 7US tai rašo, kad 41EU, bet man į mažesnę pusę pasitaikė. Seniau turėjau 7 US kito modelio tapkes tai geros buvo. Bet čia ne batai ax.gif Gal padės susiorentuoti ax.gif
Atsakyti
Morkos, prašau padėkite rasti, iš kur čia 4u.gif : https://www.shipzee....variant=2996347
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 28 rugsėjo 2022 - 19:48
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 09 28, 20:48)
Morkos, prašau padėkite rasti, iš kur čia  4u.gif : https://www.shipzee....variant=2996347

https://www.sierra.c.....ewproducts~5/




Vyriskas merino golfas $19.60

Merino megztinis $19.60

Merino megztinis $20.16

Merino golfas $21.35
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 rugsėjo 2022 - 20:06
QUOTE(linamog @ 2022 09 28, 19:27)
Labai dziaugiuosi ir rekomenduoju sita Columbia striuke. Emiau L dydi, sakyciau, puse dydzio mazinta. Su 172cm ugiu iki puses blauzdu, sonines kisenes auksciau nei iprastai, idomu, bet, sakyciau, man gal net patogiau. Rankogaliai aplink riesa labai apglude, pirstine sutratinti i vidu reikes padirbeti. Aukstas kaklas su vieta salikui, gobtuvas dar po kaklu susisega. Kol pasimatavau, suplukau, manau, bus tikrai silta. Spalva buvo Canyon Blue, realiai blankesne ir su zalsvu atspalviu.



As su ja jau praeita ziema vaiksciojau, zinokit tikrai pasaka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2022 09 28, 21:24)
As su ja jau praeita ziema vaiksciojau, zinokit tikrai pasaka biggrin.gif

Nu va, beveik pradedu laukt tos pasakos biggrin.gif

Reikia kompanijos kambario kvapams po $3.50 shipui pasidalinti.

IHERB papildoma 26% nuolaida prieskoniams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 rugsėjo 2022 - 20:32
QUOTE(spurga_m @ 2022 09 27, 07:11)
<p>po covid plaukai kuokštais krenta ka patartumete naudoti?</p>

Rekomenduoju, padeda
https://www.uginte.l...nu-aktyvatorius
Atsakyti
BEARPAW gavome vienkartini 10% koda
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2022 09 28, 18:27)
Labai dziaugiuosi ir rekomenduoju sita Columbia striuke. Emiau L dydi, sakyciau, puse dydzio mazinta. Su 172cm ugiu iki puses blauzdu, sonines kisenes auksciau nei iprastai, idomu, bet, sakyciau, man gal net patogiau. Rankogaliai aplink riesa labai apglude, pirstine sutratinti i vidu reikes padirbeti. Aukstas kaklas su vieta salikui, gobtuvas dar po kaklu susisega. Kol pasimatavau, suplukau, manau, bus tikrai silta. Spalva buvo Canyon Blue, realiai blankesne ir su zalsvu atspalviu.


ar nugaros pusėje eina labiau atlaisvinti kur suraukta?
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2022 09 28, 22:18)
ar nugaros pusėje eina labiau atlaisvinti kur suraukta?

Ten viskas laisva, jei yra noro, galima raukti vidiniu raisteliu.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2022 09 28, 21:20)
Ten viskas laisva, jei yra noro, galima raukti vidiniu raisteliu.


liuks, ačiū už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2022 09 28, 20:20)
Aš XL juodą papirkus  biggrin.gif geras miegmaišis.

ne per didelė tamstai XL🤔
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2022 09 28, 19:27)
Labai dziaugiuosi ir rekomenduoju sita Columbia striuke. Emiau L dydi, sakyciau, puse dydzio mazinta. Su 172cm ugiu iki puses blauzdu, sonines kisenes auksciau nei iprastai, idomu, bet, sakyciau, man gal net patogiau. Rankogaliai aplink riesa labai apglude, pirstine sutratinti i vidu reikes padirbeti. Aukstas kaklas su vieta salikui, gobtuvas dar po kaklu susisega. Kol pasimatavau, suplukau, manau, bus tikrai silta. Spalva buvo Canyon Blue, realiai blankesne ir su zalsvu atspalviu.

Kokia kaina buvo mėlynos? 🌹
Atsakyti