Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2019 03 15, 17:01)
[...]

gal bus aiskiau jei parasysiu, kad tavo skaiciafkej kai parasai 15% jinai visus auksciau aprasytus veiksmus padaro tai nereiskia kad tu atimi 15 😂 t.y. kad kaina× (100-15)/100=kaina-15%

Spygli puikiai skaičiuoji, aš irgi ta pačia sitema kaip pati skaičiuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2019 03 15, 17:25)
Spygli puikiai skaičiuoji, aš irgi ta pačia sitema kaip pati skaičiuoju  smile.gif

Spygliz yr baisiai gerai išsilavinęs frukc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 03 15, 17:30)
Spygliz yr baisiai gerai išsilavinęs frukc  biggrin.gif

čia jau kai online pradėjau pirkt tai ne tik procentai bet ir valiutos, inch'ai, lbs,- tik vartosi galvoje pirmyn atgal; Sale, off nuo Sale, - skaičių kaskados, vingriai; ir - dar suktis greitai reikia, dydžius gaudyt; naktiniai budėjimai, akys liejasi - čia real sh*t išvis visas reikalas smoke.gif
Atsakyti
OLD NAVY papildoma 40% nuolaida krepsy

Jumpsuit su linu

Juodas jumpsuit su linu

Drugeliais dekoruota suknele su linu

Siuvineta suknele su linu

Languota suknele

Dzinsinio tipo suknele

Legingsai sportui

Legingsai sportui

Kelnes sportui
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2019 03 15, 17:25)
Spygli puikiai skaičiuoji, aš irgi ta pačia sitema kaip pati skaičiuoju  smile.gif

😂🤣 priimu kaip komplimenta

QUOTE(Gafsa @ 2019 03 15, 17:30)
Spygliz yr baisiai gerai išsilavinęs frukc  biggrin.gif

nuolaidu skaiciavime tiesiog isprusus biggrin.gif

juokingas buvo bajeris.. pries kelis men klasiokas fb grupej imete fotke su formulem ir sin cos skaiciavimu ir zvengdamas klause ar kas naudojat biggrin.gif tai pasijauciau balta varna nes po siai dienai ir integralus ir matricas tenka pasprest 😂😂😂😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 15 kovo 2019 - 18:06
aš tai tik žinau -ad to bag, paskui pagalvosim...
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 03 15, 18:18)
aš tai tik žinau -ad to bag, paskui pagalvosim...

tai tu nekazka zinai... as negalvodama copy paste, spalva dydis kaina ir spygliz kaunas jcrew issiusta linelislt@gmail.com biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 03 15, 18:24)
tai tu nekazka zinai... as negalvodama copy paste, spalva dydis kaina ir spygliz kaunas jcrew issiusta linelislt@gmail.com  biggrin.gif

Aha, ir dar pypt pypt nuorodytę, kad ir kitos prasipirktų kiaurai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2019 03 15, 17:43)
naktiniai budėjimai, akys liejasi - čia real sh*t  išvis visas reikalas  smoke.gif

Man šnd ryte po naktinio budėjimo niekaip nesusiskaičiavo biggrin.gif Ir išvis, gaudžiau gaudžiau tuos beach marškinius leopardinius kiek dienų, šnd atsirado visi dydžiai, nusiunčiau merginoms su klausimu, ar yra nuolaida jiems, ir nuėjau gult, o kad prirašyti, jog tiesiog pirktų su nuolaida, nedaėjo, po nakties galva gerai neveikė biggrin.gif Kol pamiegojau, dydžių nebeliko, vėl likau be leopardo frusty.gif
Atsakyti
Palaidine su vilna 7$

Tvido sijonas 20$

Jogger su vilna 20$

Leopardinis sijonas su vilna 20$

Zvyneliais dekoruota palaidine

Languoti legingsai 20$

Neriniu palaidine 20$

Plisuotas sijonas 20$
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 03 15, 18:18)
aš tai tik žinau -ad to bag, paskui pagalvosim...

biggrin.gif

QUOTE(RIJADA @ 2019 03 15, 18:28)
Man šnd ryte po naktinio budėjimo niekaip nesusiskaičiavo  biggrin.gif  Ir išvis, gaudžiau gaudžiau tuos beach marškinius leopardinius kiek dienų, šnd atsirado visi dydžiai, nusiunčiau merginoms su klausimu, ar yra nuolaida jiems, ir nuėjau gult, o kad prirašyti, jog tiesiog pirktų su nuolaida, nedaėjo, po nakties galva gerai neveikė biggrin.gif Kol pamiegojau, dydžių nebeliko, vėl likau be leopardo frusty.gif

Nu jau čia Leopardo prakeiksmas tiesiog... biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 03 15, 18:28)
Man šnd ryte po naktinio budėjimo niekaip nesusiskaičiavo  biggrin.gif  Ir išvis, gaudžiau gaudžiau tuos beach marškinius leopardinius kiek dienų, šnd atsirado visi dydžiai, nusiunčiau merginoms su klausimu, ar yra nuolaida jiems, ir nuėjau gult, o kad prirašyti, jog tiesiog pirktų su nuolaida, nedaėjo, po nakties galva gerai neveikė biggrin.gif Kol pamiegojau, dydžių nebeliko, vėl likau be leopardo frusty.gif

O tau pvz patink ta sintetika? Nu kai karsta uzsidedi ta uzuolaida, labai nekazka.
Atsakyti