Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(AstaRaud @ 2024 03 06, 09:18)
Vitacost dar būtų pirkimas su nuolaida?

Sveiki, kodas buvo vienkartinis. Bet PURITAN turime 28% papildoma Puritan brendo prekems.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 03 06, 09:43)
Sveiki, kodas buvo vienkartinis. Bet PURITAN turime 28% papildoma Puritan brendo prekems.

Man rodo prie vitaminų STRONG15, tai galvoju gal taikytų
Atsakyti
Sveiki
OLD NAVY dar turite cash?
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 03 06, 10:47)
Man rodo prie vitaminų STRONG15, tai galvoju gal taikytų

Ta taikys. ax.gif

QUOTE(rasamal @ 2024 03 06, 11:01)
Sveiki
OLD NAVY dar turite cash?

Sveiki, nebe. Balandzio 6 bus nauja Cash akcija, pasiplanuokite. ax.gif

NIKE papildoma 25% nuolaida akcijos uzrasu pazymetoms prekems.
Atsakyti
Laba
Gal kas rekomenduosite kur geriau nešti valyti kostiumą ir švarkus? Pakeliui mačiau Paulini, tai gal geriau nei Joglė? Seniai nešiau, o va maža 6men panelė atpylė vyrui ant kostiumo, reik išvalyti iki kito savaitgalio biggrin.gif Tuo pačiu noriu savo baltą ir veliūrinį švarkus išvalyti, tai biški baisoka bet kur nešti nepasitarus su besinaudojančioms šiomis paslaugomis dažniau ax.gif
Ai va, prisiminiau, kad baltą švarką esu valiusi Joglėje, viskas ok buvo, gal ten pat ir vežti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 06 kovo 2024 - 11:48
Kurt Geiger odine tase
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2024 03 06, 12:47)
Laba
Gal kas rekomenduosite kur geriau nešti valyti kostiumą ir švarkus? Pakeliui mačiau Paulini, tai gal geriau nei Joglė? Seniai nešiau, o va maža 6men panelė atpylė vyrui ant kostiumo, reik išvalyti iki kito savaitgalio biggrin.gif Tuo pačiu noriu savo baltą ir veliūrinį švarkus išvalyti, tai biški baisoka bet kur nešti nepasitarus su besinaudojančioms šiomis paslaugomis dažniau ax.gif
Ai va, prisiminiau, kad baltą švarką esu valiusi Joglėje, viskas ok buvo, gal ten pat ir vežti g.gif


Nepatarsiu kur, tik gal geriau paskubėkit nešti ir prašykit, kad greičiau valytų. Kad "neįsiėstų". Mums yra pasitaikę, kad nebeišvalė po atpylimo (žinoma, nebūtinai jūsų atveju 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2024 03 06, 11:26)
Ačiū  4u.gif kaip tik Camelijoj gera kaina.
Papildyta:
Gal kam M tall treningo kelnių? 30 eur mokejau.
https://www.ae.com/u...menu=cat4840004

Kokia spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sexuali: 06 kovo 2024 - 12:06
QUOTE(Sexuali @ 2024 03 06, 13:04)
Kokia spalva?

Green 4u.gif
Atsakyti

Laba
Gal kas rekomenduosite kur geriau nešti valyti kostiumą ir švarkus? Pakeliui mačiau Paulini, tai gal geriau nei Joglė? Seniai nešiau, o va maža 6men panelė atpylė vyrui ant kostiumo, reik išvalyti iki kito savaitgalio biggrin.gifTuo pačiu noriu savo baltą ir veliūrinį švarkus išvalyti, tai biški baisoka bet kur nešti nepasitarus su besinaudojančioms šiomis paslaugomis dažniau ax.gif
Ai va, prisiminiau, kad baltą švarką esu valiusi Joglėje, viskas ok buvo, gal ten pat ir vežti g.gif

Nezinau kokiam Jus mieste bet gal kitom bus naudinga, as valau viska prie Ateities g esancios Norfos valykloje. Labai geros kainos, kolkas man viska puikiai isvale ir nieko nesugadino

https://bedemiu.lt

Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2024 03 06, 12:02)
Nepatarsiu kur, tik gal geriau paskubėkit nešti ir prašykit, kad greičiau valytų. Kad "neįsiėstų". Mums yra pasitaikę, kad nebeišvalė po atpylimo (žinoma, nebūtinai jūsų atveju  4u.gif  )


Tai tikiuosi, kad vyras nesugadino, nes ką buvo įmanoma, tą nuvalė iškart. Bus matyt. Tikėkimės naujo kostiumo nereikės pirkti ax.gif

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 03 06, 13:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="juratela" data-cid="73138066" data-time="1709718425"><div><p>Laba
Gal kas rekomenduosite kur geriau nešti valyti kostiumą ir švarkus? Pakeliui mačiau Paulini, tai gal geriau nei Joglė? Seniai nešiau, o va maža 6men panelė atpylė vyrui ant kostiumo, reik išvalyti iki kito savaitgalio vartotojo įkelta nuotraukaTuo pačiu noriu savo baltą ir veliūrinį švarkus išvalyti, tai biški baisoka bet kur nešti nepasitarus su besinaudojančioms šiomis paslaugomis dažniau vartotojo įkelta nuotrauka
Ai va, prisiminiau, kad baltą švarką esu valiusi Joglėje, viskas ok buvo, gal ten pat ir vežti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nezinau kokiam Jus mieste bet gal kitom bus naudinga, as valau viska prie Ateities g esancios Norfos valykloje. Labai geros kainos, kolkas man viska puikiai isvale ir nieko nesugadino</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://bedemiu.lt'>https://bedemiu.lt</a></p>


Ačiū, gal išbandysime. Mes iš Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 06 kovo 2024 - 13:33
Kaip sunku dabar kažką rasti ką pirkti, kai temoje beveik nekeliami geri dealai smile.gif pasidalinkite, ką gero randate 4u.gif
Atsakyti