Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Nu as jau savaite vaikstau su tais detrukoriais
Su paltu iki puses blauzdu smile.gif nu gerai gerai atrodo. Nors ir man ne 18, pati is saves juokiuosi, kad vaikstau su paaugliu batais, bet jau ne viena komplimenta gavau smile.gif
Papildyta:
O beje kaip su laukiama siunta vln, gal ryt bus???
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2019 03 23, 21:56)
amžina svajonė,kad lašiakai nuo pilvo kažkaip nutirptu  biggrin.gif
Kristi o tu nebuvai šnd Šilainių Batų kalne?

O boze buvau 😲
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 03 23, 23:01)
O boze buvau 😲

nu as jauciuosi kaip koks seklys morka biggrin.gif kazkada Spygli atpazinau , dabar tave biggrin.gif
buvau as su mergaite savo, batus jai pirkom . Bet pirmiausiai krito i aki Jcrew melynas merinas,nes ir as toki turejau biggrin.gif paskui gerai nuziurejau, visas garderobas is cia pirktas biggrin.gif ir prisminiau tamsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2019 03 23, 23:32)
nu as jauciuosi kaip koks seklys morka  biggrin.gif  kazkada Spygli atpazinau , dabar tave biggrin.gif
buvau as su mergaite savo, batus jai pirkom . Bet pirmiausiai krito i aki Jcrew melynas merinas,nes ir as toki turejau  biggrin.gif paskui gerai nuziurejau, visas garderobas is cia pirktas  biggrin.gif ir prisminiau tamsta bigsmile.gif

O jetau biggrin.gif bet ir akis klausykit bigsmile.gif reikėjo pasisveikinti, nes aš tai žmonių nematau kai einu su tikslu😂

O aš vaikam tik alia kroksus radau i kaima, daugiau nieko nei 36, nei 38 dydžio, is smalsumo apejau, kainom pasibsisejau....

Čia lobis, kad galime pirkti 4u.gif
Atsakyti

TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.armaniexchange.com
www.uggaustralia.com-10%
www.uniqlo.com
www.finishline.com
www.nyandcompany.com - 50%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 20%
www.karllagerfeldparis.com - 25%
www.sierratraidingpost.com - 25%
www.lordandtaylor.com - 30%
www.offbroadwayshoes.com - $10
www.hanes.com - 20$ nuo 75$
www.victoriassecret.com
www.michaelkorscom - 25%
www.saksoff5th.com
www.landsend.com-20% Sale
www.hautelook.com
www.loft.com - 49%
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS



PREKES MUSU GROZIUI


www.gnld.com
www.stockngo.com
www.maxaroma.com - 10%
www.yesstyle.com
www.walgreens.com - 20% Beauty
www.fentybeauty.com
www.tanforless.com
www.fragrancenet.com-37%
www.pandora.com-40%
www.maccosmetics.com-25%
www.puritan.com-30%


Renkame:

Crest 3d White Luxe Diamond Strong Whitening Toothpaste - po $5.32
vartotojo įkelta nuotrauka

CHI silkas - po $9.67
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2019 03 23, 20:56)
amžina svajonė,kad lašiakai nuo pilvo kažkaip nutirptu  biggrin.gif
Kristi o tu nebuvai šnd Šilainių Batų kalne?


Kriisti varo i batu kalna pagaut Skeckers zybsiancius ryskiai geltonus pasirodo sunkiai sekas.... Vasari Vilniaus batu kalne uzejau ,pamaciau ir stveriau dukrai negalvodama toks grozis ir 23 pinigu , kai anksciau siunciausi is USA nuolaidu laukdama ir po 30-35 eur gaudavau moket uz tuos zybsiancius , 5 metus is eiles vaikas praso .... Aplamai sunku man su batais USA pirkt ,nebent Ecco , o siap viska ka per metus pirkau paskui pardavinejau ir parduodu is batu ...dydi pagaunu , bet tai per siauri ar kelciai netinka ,zodziu vargas vakariene . Na nebent sau kedus , o mb ir dukrai einu i parde paskutiniu metu .

..............

AKINIU TEMA ....ar nieks nemate siu akiniu ant modelio kur ? Na kiek ieskau per google nematau ,reik nuomones jusu ar nebus cia katininiai ? Ebay raso cat eye ,o cia neraso ir suprask g.gif Man netinka griozdiski , platus , Cat Eye , ieskau dailiu akinuku .
https://www.saksoff5...iD.wfI6JaQvSwog




Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 03 23, 23:36)
O jetau biggrin.gif  bet ir akis klausykit bigsmile.gif  reikėjo pasisveikinti, nes aš tai žmonių nematau kai einu su tikslu😂

O aš vaikam tik alia kroksus radau i kaima, daugiau nieko nei 36, nei 38 dydžio, is smalsumo apejau, kainom pasibsisejau....

Čia lobis, kad galime pirkti 4u.gif

As tai radau 34 dydzio batu dukrai. BEt supratau ,kad NB auksinius is Jcrew tai žiauriai nudidinau. kažkaip įsivaizdavau,kad mano merginos koja 35 -36 biggrin.gif tai gerai bus ,jei tuos auksinius NB ji dėsis už dviejų kokių metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_evita_ @ 2019 03 22, 21:38)
ne odiniai jie ???



QUOTE(Gafsa @ 2019 03 23, 19:42)
o kaip kokybė? neatrodo kaip už eurą pem? negaliu pakęst visokių ceratų  unsure.gif

Fila destruktoriai tikrai nėra odiniai ir, deja, taip ir atrodo.
Gyvai mačiau, man plika akimi matosi, o ir gamintojas užrašęs, kad iš išorės ne oda.
Na, man koja su neodiniais visai nekvėpuoja ir šunta. Nebent žiemą vaikščiot su tiek "pašiltintais" batais ir dar neodiniais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <nemiga<pievoje<: 23 kovo 2019 - 23:05

Gal kas parduodat detrukorius 6 dydzio? Nusipirkau 6,5.. dideli;)

Atsakyti
Parduodu populiariuosius Fila DESTRUKTORIUS biggrin.gif
BLUSH spalva , 11 dydis , vidpadis 27cm. ., ištiesinus vidpadį gaunasi 28cm.
52 e.

https://www.offbroad...-sneaker/500112
Atsakyti
Turime laisvus Burberry Body Mini Eau de Parfum - 0.15 oz, $9.97
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2019 03 23, 09:33)
RIJADA tunikų vėl visų dydžių yra ax.gif

Tik dabar ilindau - nebeeraaa biggrin.gif Bet man dabar reik to geltono, vien del uzraso biggrin.gif kai po Sorenta vaiksciosiu, man ten ziauriai butu i tema. Bet dyydzio ner unsure.gif

QUOTE(JMD @ 2019 03 23, 20:42)
Kaip man elgtis? Pasakyt kad neišsidavinėtų ir rankų nekilnotų taip dažnai ar patylėt? Bet tylėt negaliu, ne man  unsure.gif

Zvieegiuuu lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tai bijociau, kad galvon negauciau biggrin.gif
Atsakyti