Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

TH loaferiai $39.50
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2024 03 27, 22:05)
Kiek girdėjau čia ne pirmas atvejis, tipo naujas pinigų išviliojimo būdas , kad gauni žinutę , kad tipo siunta atejo , už siuntą reikia susimokėti,  ateini susimoki , o ten dėžė prikišta tik popierių

Čia ne tas atvejas. Čia lp expreso žinutė ir siuntė Justarm.

Ai bajeris, manęs klausia kas gavėjas. Pasakau vardą pavardę, mergina tyli biggrin.gif paskui pykšt į smegenį, gi kad mes taip nesivadinam biggrin.gif biggrin.gif tada sakau JMD, aaa jooo, teisingai, sako biggrin.gif
Atsakyti
Nedidukės kovo 22 d. siuntos sąskaitos baigtos 4u.gif
Greitai susimokam ir rytoj išsiunčiu prekes mirksiukas.gif
Gražių pavasario švenčių visoms! 🐣🪻🐥
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustArm: 28 kovo 2024 - 07:30
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 03 27, 16:08)
<p>Sveikos, zinau kad daznai cia pasidalinam savo patirtimi tai gal kazkas pasidalins del danties implanto. Turiu uzdelsta reikala, kuri noriu pradet tvarkytis, gydytoja sudeste plana bet zodziu esme kad dantis apatinis kruminis ir virsutinis yra nusileides. Gydytoja sako galima kelt, galima palikt, labiau estetinis vaizdas. Estetinis vaizdas man netrugdo nes nesimato, bet ar tikrai ok, gal kazkam teko priimt tokius sprendimus ir siaip gal galit pasidalint kur protezavot? Kainos tai ziauruma, dar ne nepradejau o jau 100 eur sumoketa uz nuotrauka ir konsultacija 😀</p>


Jau kokį 20 metų vaikštau su tokiais dantimis, anksčiau net nebuvo kalbos, kad kažkaip kažką galima kelti, estetiškai net neina suprasti, diskomforto taip pat jokio nejaučiu. Pas mane ne implantas apačioje, o tiltelis, viršuje tiesiog apmautas dantis.
Atsakyti

O svarbiausio fakto neparašiau. Man nesiūlė tokio dalyko, kad kelti dantį viršutinį aukštyn, nes irgi pasileidęs žemyn.
Tai tikrai manau čia tik pasipelnyti daugiau nori su tokiu siūlymu, nes jeigu reikėtų tikrai daugiau gydytojų siūlytų tokį variantą.

ne, apie sita jau anksciau zinojau, buvo mineje man ne vienas odontologas ir ortodonte...

Atsakyti

Sveika,

Deduosi kaip tik implantus,vargstu nuo praeitos vasaros biggrin.giftai jei kam reikia kokio patarimo tikrai galiu patarti biggrin.gif,nes turbūt turėjau visas operacijas kurių tik galima turėti.doh.gif
Nors padarius nuotraukas ir gydymo planą apie tas operacijas nieko buvo neužsiminta.
Sakė,viskas pagal nuotraukas gerai ,keliatas vizitų ir turėsiu dantukus..
Deja..

Iki to lygio,kad rovėme sveiką dantį ir kaip tik šiandien į jo vietą suko naują implantą, prie to pačio dar storino dantenas .t.y ėmė iš gomurio ir priaugino prie dantenų doh.gif

Kaip tik žeminam du dantukus,nes du buvo aukščiau pakilę,to pasekoje nepavyksta teisingai sudėti implantų.

Kas liečia kainas tai rimtai bijau gąsdinti,bet yra žiauru.Eigoje išlenda daug nenumatytų dalykų...
Jūs parašėte 100,o man jau pasirodė 1000 ir žinokite visai nenustebau.. biggrin.gif
Aš kiekvieną kartą grįždama pasakau vyrui,kad dasidės dar 1000 ar daugiau biggrin.gif
Buvome susitarę kainą,bet šiai dienai kiek padaryta ji jau 5000e didesnė..

rauti sveika danti? iskart turbut buciau keitusi klinika, kodel?? 

tai 100 eur cia pradzia, prikalkuliavau savo galvoj apie 3000, dantenas irgi sake 100 proc reikes storinti, dar neaisku ar reikes priauginti kaula, ryt suzinosiu.

Atsakyti
Pnikės, gal turit kuri kokį gerą tušiuką lyšną parduot?
Atsakyti
QUOTE(JustArm @ 2024 03 28, 07:29)
Nedidukės kovo 22 d. siuntos sąskaitos baigtos  4u.gif
Greitai susimokam ir rytoj išsiunčiu prekes  mirksiukas.gif
Gražių pavasario švenčių visoms! 🐣🪻🐥

wub.gif
Atsakyti
Liskit i NORDSTROMRACK clearance, geros kainos

The North Face geros kainos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 kovo 2024 - 11:10
Geox $28

TH striuke $32
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 kovo 2024 - 11:37
QUOTE(linamog @ 2024 03 28, 11:08)
Liskit i NORDSTROMRACK clearance, geros kainos

The North Face geros kainos



Neveikia psl. unsure.gif
Atsakyti