Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(juratela @ 2024 03 28, 21:33)

O!
Lyg dingus ši pardė buvo.
Kaip fainai, kad vėl yr .Patikdavo visai
Atsakyti
JustArm, siųskite man prašau. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(zibuteg @ 2024 03 28, 21:43)
Man reiktų Atopalm - 25%  rolleyes.gif kažin realu tikėtis  ax.gif

Velykoms nebe, gal sekanciai kokiai sventei.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Mergaitės, rekomenduokite gera elektriką Vilniuje, reikia pakeisti kaitlente virtuveje imontuotą, nuskelti kampa sugebejau🙈
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 03 29, 11:09)
Laba 4u.gif

Mergaitės, rekomenduokite gera elektriką Vilniuje, reikia pakeisti kaitlente virtuveje imontuotą, nuskelti kampa sugebejau🙈

Gero elektriko ir man reikia...
Atsakyti

Merginos, ar yra JAV kokia parduotuvė prekiaujanto tokiais plačianosiais batais kaip barefoot.lt  - padologė liepia pirkt tokius batus, nes niekaip neišauginu lūžtančio nykščio nago, reikia plačių....

 

Barefoot moterims, barefoot batai, barefoot avalynė, barefoot internetu, barefoot Lietuva, basakojų batai, basa pėda barefoot.lt

 

Avalynė (balticfoot.lt)

 

 

Atsakyti
kokiom belaidem ausinem esat patenkintos? noretus, kad gerai blokuotu aplinkos garsus ir nereiketu labai garso didint, klausos gaila unsure.gif
Atsakyti

Nebūtinai, BET kiekvienas atvejis-individualus.
Maniškiui irgi buvo du keliai-raut dantis arb sukt papildomus ortodontinius varžtus į žandikaulį. Suko varžtus, kantriai tempė, jau bus trys metai tuoj, kaip su breketais, bet atitampė ir tilpo iltys, kurioms pradžioj buvo tik kelių mm tarpai, praktiškai nebuvo kur joms leistis.
Man-rovė du sveikus, bet aš nešiojau caro riūriko laikais ir dėjausi breketus jau suaugusi.

Visada gerai išgirst antrą nuomonę, - man vienoj klinikoj irgi rėkė, kaip reikia nuimt karūnas, viską kelt, sąkandį taisyt ir pan. Nuėjau pas kitus, jau per pirmą konsultaciją pasakė: "kaip gražiai sąkandis suvestas". Sudėjo implantus, nenuiminėjo karūnėlių, nieko "nevaškavo" ir rezultatas finale -puikus. Pirmosios klinikos požiūrį vertinu kaip aklą norą pasipinigaut :/

as esu turejus problemu su dantim tai del apsilankymo keliose klinikose pritariu. Man po breketu reikejo perplombuoti priekinius du, jie negyvi, dideles plombos, nuejau pas kazkoki rekomenduota tai pradejo man ten aiskinti koki cia su.da su tais breketais pasidariau, o tuos dantis vos ne raut ir impantuot. Mane jis iki asaru privede, niekada nepamirsiu, sedziu grizus i  darba ir verkiu. Vadovas klausia ar mire kazkas  :D 

Tada radau nuostabia gydytoja kuri perblombavo, dar po siai dienai vaikstau su tais dantim, virs 10 metu, nesenai buvau nuejus biski plombas pataisyt tai sake viskas saunu grazu. Aisku pasaugau as juos.

Atsakyti

kokiom belaidem ausinem esat patenkintos? noretus, kad gerai blokuotu aplinkos garsus ir nereiketu labai garso didint, klausos gaila unsure.gif

jei iphone turi tai tik airpods gen 2 pro. 

Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2024 03 29, 12:02)
<p>Merginos, ar yra JAV kokia parduotuvė prekiaujanto tokiais plačianosiais batais kaip barefoot.lt  - padologė liepia pirkt tokius batus, nes niekaip neišauginu lūžtančio nykščio nago, reikia plačių....</p>
<p> </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://barefoot.lt/barefoot-moterims'>Barefoot moterims, barefoot batai, barefoot avalynė, barefoot internetu, barefoot Lietuva, basakojų batai, basa pėda barefoot.lt</a></p>
<p> </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://balticfoot.lt/avalyne-ir-priedai/avalyne-'>Avalynė (balticfoot.lt)</a></p>
<p> </p>
<p> </p>

Sveiki, ivedus i google paieska shoes wide feet usa nemazai ismeta parduotuviu, taip pat nemazai prekiu zenklu turi linijas placioms ir ypac placioms pedoms.
Atsakyti
Labas, gal galite patarti, ar Calvin Klein didinti rubai, koki imti jei is Ann taylor tinka 8, o jcrew, banana republic 10, imti striuke M ar L?
Atsakyti
JCREW papildoma 60% nuolaida sale
Atsakyti