Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Turime laisvus

Moteriski UGG Tasman Waterproof Slipper Booties, dydis 6US (37EU), spalva Navy Blue, jau LT - €37
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriskas CHARTER CLUB 100% Cashmere Turtleneck Sweater, XS dydis, Heather Cinder spalva - $19.93
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriskas Charter Club 100% Cashmere Crewneck Sweater, XL dydis, Bright Blue spalva, XL dydis, Bianco Crema spalva - po $19.93
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka


Moteriskos Adidas Originals Gazelle Shoes, dydis 8US (40EU), spalva Core Black/Silver Metallic/White - $41
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriska J.Crew Broken-in jersey T-shirt in sequin stripe, S dydis - $25.20
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2024 04 29, 07:40)

Bet vistiek jie grybai, nors ir už nepigiai, bet nepadaro taip kaip reik- minkštos rudos odos...
Atsakyti
Kasmyro camel salikas $23

Kasmyro kepure $15

Pilkas kasmyro sijonas $29

Merino megztinis dvi spalvos $19

STYLE CASH galioja ir prekems, prie kuriu uzrasas "Excluded from promotion"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 29 balandžio 2024 - 09:32
QUOTE(Gafsa @ 2024 04 29, 10:11)
Jeigu ji buvo ant scenos, tai nesiskaito  biggrin.gif
dalykus...

nea, žiūrovė. Atrodė įdomiai. Kaip Carey iš Seksas ir miestas
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2024 04 29, 08:58)
Mane dermatologė tai barė už šitą, sakė, nesąmonė unsure.gif Bet jinai griežta - SPF - tik iš vaistinės.

eurovaistinė prekiauja korėjietiška kosmetika biggrin.gif o jei rimtai, tai vaistinė joks ne rodiklis prieš eurokos, drogą ar kristianą, nes nėra jiems kažkokių kitokių reikalavimų tuo klausimu ax.gif

nemažai kas ir iš profesionalų su korėjietiška dirba, pvz. sugihara su zeroid.

gal labiau reiktų žiūrėti ar tuo konkrečiu produktu prekiaujama ES ir ženklinimas toks pats ES kaip ir užsienio rinkos. Pvz. USA daug mažiau reikalavimų kosmetikai, mažiau ingredientų draudžiamų, kai kas leidžiama visiems prieinamuose produktuose, kur pas mus tik receptiniai ir pan.

ir dar.. vaistinės pvz. prekiauja margaritos spf, labai didelis "Š", bet prekiauja, tai.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2024 04 29, 10:42)
eurovaistinė prekiauja korėjietiška kosmetika  biggrin.gif o jei rimtai, tai vaistinė joks ne rodiklis prieš eurokos, drogą ar kristianą, nes nėra jiems kažkokių kitokių reikalavimų tuo klausimu  ax.gif

nemažai kas ir iš profesionalų su korėjietiška dirba, pvz. sugihara su zeroid.

gal labiau reiktų žiūrėti ar tuo konkrečiu produktu prekiaujama ES ir ženklinimas toks pats ES kaip ir užsienio rinkos. Pvz. USA daug mažiau reikalavimų kosmetikai, mažiau ingredientų draudžiamų, kai kas leidžiama visiems prieinamuose produktuose, kur pas mus tik receptiniai ir pan.

ir dar.. vaistinės pvz. prekiauja margaritos spf, labai didelis "Š", bet prekiauja, tai..  biggrin.gif


jo ir vaistinėj pilna š kokybės produktų.

Jeigu jau kalba eina apie spf, tai tik mineralinis tuomet.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2024 04 29, 09:42)
eurovaistinė prekiauja korėjietiška kosmetika  biggrin.gif o jei rimtai, tai vaistinė joks ne rodiklis prieš eurokos, drogą ar kristianą, nes nėra jiems kažkokių kitokių reikalavimų tuo klausimu  ax.gif

nemažai kas ir iš profesionalų su korėjietiška dirba, pvz. sugihara su zeroid.

gal labiau reiktų žiūrėti ar tuo konkrečiu produktu prekiaujama ES ir ženklinimas toks pats ES kaip ir užsienio rinkos. Pvz. USA daug mažiau reikalavimų kosmetikai, mažiau ingredientų draudžiamų, kai kas leidžiama visiems prieinamuose produktuose, kur pas mus tik receptiniai ir pan.

ir dar.. vaistinės pvz. prekiauja margaritos spf, labai didelis "Š", bet prekiauja, tai..  biggrin.gif


Ne visą kontekstą parašiau, tikrai ne tą lentyną nurodė, kurioje būna "Margarita" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2024 04 29, 09:58)
Mane dermatologė tai barė už šitą, sakė, nesąmonė unsure.gif Bet jinai griežta - SPF - tik iš vaistinės.

tai va aš jį išmečiau unsure.gif nepamenu tik už ką.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 04 29, 10:26)
Kasmyro camel salikas $23

Kasmyro kepure $15

Pilkas kasmyro sijonas $29

Merino megztinis dvi spalvos $19

STYLE CASH galioja ir prekems, prie kuriu uzrasas "Excluded from promotion"


o galima būtų nuorodą, kur žiūrėti? nes man tas psl ir paieška jame yra visiška mistika unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 04 29, 12:26)
o galima būtų nuorodą, kur žiūrėti? nes man tas psl ir paieška jame yra visiška mistika  unsure.gif  4u.gif

Jei turite omeny, kaip matyti nuolaida, tai nera kaip, mes turime vienkartinius kodus, su kuriais taiko ta nuolaida. O paieska - man nemazai prekiu, kuriu nera bendram sraute, parodo ivedus i paieska raktinius zodziu - suede, leather, linen, cashmere, wool, merino, blazer, jacket, coat, heels, loafers ir pan.



Atsiuntusios BRF uzsakyma, viska ismeskite is savo krepsio, jei esate susidejusios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 29 balandžio 2024 - 11:49

Yra skirtumas tarp korejietisku ir europietisku SPF ir cia ne mitas. As asmeniskai su tuo canmake esu nudegus, ko man nebuna su europietiskais spf'ais. Ir daug esu skaiciusi tokiu atsiliepimu. Domejausi kodel tai todel kad pas juos mazesni PA nes jie gamina tokius spf kurie gerai atrodys ant veido o ne kurie tikrai gerai apsaugos. Europietiski spf turi tikrai aukstesnius PA nes pas mus visai ir kiti reikalavimai bet vien delto ju teksturos nera tokios malonios kaip korejietisku. Rekomeduoju naudot Bioderma, LRP jei jum reikia tikrai geros apsaugos ypac vasara, ypac tom kurios turi pigmentines ir pan.  Tikrai ne visokios canmake ar ta jonsena.

Atsakyti

Ir siaip heliocare ispanu brandas turi labai geru spfu visokiom odom.

Atsakyti