Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 13, 20:38)
Zinau kad ateis kazkas ir sakys, gyvenime jokio spf nenaudojau o turi baby oda. Tai tikiu kad yra tokiu stebuklu taciau ne kokiem 99 proc moteru ypac jei naudojat rugstis, retinolius ir pan. O reaplikuoju visada stikais arba purskiamu. Bet siaip as mazai tu visu pudru naudoju vasara.     Beje idedu is dermangelo paziuret jei

Neseniai mačiau straipsnį apie kažkokį kinietį ar korėjietį, kuris modelis ir būdamas 56 atrodo kaip 25 (ir tai tiesa, labai jau getrai atrodo). Suprantu, jų genai kitokie, bet... Jis teigia, kad jo oda labai jautri ir jis naudoja tik tik gelinį prausiklį ir drėkiklį (moisturizer). Aš naudoju pasirodo tą patį bigsmile.gif + kaip moteris, dar kokį nors su spalvyte kremą dienai.
Pliaže ar kalnuose veidui kepurė, nieko geriau manau neišrasta, jokioms reklamoms nepasiduodu, jokių spf ir nieko smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 14 gegužės 2024 - 08:34
Rašiau rašiau iš ištryniau biggrin.gif Nes apie saulę, klimatinę zoną, genus - diskusijos iki negaliu biggrin.gif
Bet aš tikrai suprantu, kad tai visiškai individualu. Aš jaučiu, kad man saulė vaistas Nr. 1. Kitiems - priešas. Svarbu rasti, kas tinka kiekvienam.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2024 05 14, 08:03)
Neseniai mačiau straipsnį apie kažkokį kinietį ar korėjietį, kuris modelis ir būdamas 56 atrodo kaip 25 (ir tai tiesa, labai jau getrai atrodo). Suprantu, jų genai kitokie, bet... Jis teigia, kad jo oda labai jautri ir jis naudoja tik tik gelinį prausiklį ir drėkiklį (moisturizer). Aš naudoju pasirodo tą patį bigsmile.gif + kaip moteris, dar kokį nors su spalvyte kremą dienai.
Pliaže ar kalnuose veidui kepurė, nieko geriau manau neišrasta, jokioms reklamoms nepasiduodu, jokių spf ir nieko smile.gif

labai pritariu. kuo maziau intensyviu ir agresyviu priemoniu, tuo geriau. kai paziuriu kartais ka 30metes isdarineja ir kokias priemones jau naudoja, tai galvoju ka jos teps ir darys kai sulauks 50. taip, genai daug ka lemia, sutinku, bet jei tu nuo jaunu dienu tepi ta kose diena dienon ant savo jauno skaistaus veido, tai kiek ta oda gali po ta kose dusti.
Atsakyti
COSTCO vienos prekes truksta iki uzsakymo
Atsakyti
Paaugliams, kaip suprantu, dabar labai gerai padeda cerave prausikliai.
Nors va užkliuvo kažoks reelsas, kaip porcelianinis azijietukas demonstratyviai būtent išmeta cerave į šiukšlinę, o reklamuoja tik korėjietišką kosmetiką.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 05 14, 08:45)
Paaugliams, kaip suprantu, dabar labai gerai padeda cerave prausikliai.
Nors va užkliuvo kažoks reelsas, kaip porcelianinis azijietukas  demonstratyviai būtent išmeta cerave į šiukšlinę, o reklamuoja tik korėjietišką kosmetiką.

ir tu tuo tiki? kai mano vaikas normaliai nusiprausia tiesiog su kempine, neberia jokie spuogai, o jei tik nosies gala ranka suslapina, tai istisai tai ten tai ten baisus ragas islenda. aisku, dar tik brendimo pradzia, neaisku kas bus veliau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2024 05 14, 09:03)
Neseniai mačiau straipsnį apie kažkokį kinietį ar korėjietį, kuris modelis ir būdamas 56 atrodo kaip 25 (ir tai tiesa, labai jau getrai atrodo). Suprantu, jų genai kitokie, bet... Jis teigia, kad jo oda labai jautri ir jis naudoja tik tik gelinį prausiklį ir drėkiklį (moisturizer). Aš naudoju pasirodo tą patį bigsmile.gif + kaip moteris, dar kokį nors su spalvyte kremą dienai.
Pliaže ar kalnuose veidui kepurė, nieko geriau manau neišrasta, jokioms reklamoms nepasiduodu, jokių spf ir nieko smile.gif

Kokį prausiklį ir kremą naudojat ?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 05 14, 09:56)
ir tu tuo tiki? kai mano vaikas normaliai nusiprausia tiesiog su kempine, neberia jokie spuogai, o jei tik nosies gala ranka suslapina, tai istisai tai ten tai ten baisus ragas islenda. aisku, dar tik brendimo pradzia, neaisku kas bus veliau.

Aš pati naudoju ir kartais vaikai. Mums tinka.

QUOTE(zibuteg @ 2024 05 14, 10:07)
Kokį prausiklį ir kremą naudojat ?

Bet aš dar naudojų iš šios firmos kremą bei prausiklį.
https://www.cultbeau...l/13528784.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 gegužės 2024 - 09:30

Neseniai mačiau straipsnį apie kažkokį kinietį ar korėjietį, kuris modelis ir būdamas 56 atrodo kaip 25 (ir tai tiesa, labai jau getrai atrodo). Suprantu, jų genai kitokie, bet... Jis teigia, kad jo oda labai jautri ir jis naudoja tik tik gelinį prausiklį ir drėkiklį (moisturizer). Aš naudoju pasirodo tą patį bigsmile.gif+ kaip moteris, dar kokį nors su spalvyte kremą dienai.
Pliaže ar kalnuose veidui kepurė, nieko geriau manau neišrasta, jokioms reklamoms nepasiduodu, jokių spf ir nieko smile.gif

nu o jus i Ieva Swan arba i Zeleniute paziurekit :D ir tada suprasit apie saules zala odai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 14 gegužės 2024 - 10:16
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 14, 10:14)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73148499" data-time="1715666621">
<div>
<p>Neseniai mačiau straipsnį apie kažkokį kinietį ar korėjietį, kuris modelis ir būdamas 56 atrodo kaip 25 (ir tai tiesa, labai jau getrai atrodo). Suprantu, jų genai kitokie, bet... Jis teigia, kad jo oda labai jautri ir jis naudoja tik tik gelinį prausiklį ir drėkiklį (moisturizer). Aš naudoju pasirodo tą patį vartotojo įkelta nuotrauka+ kaip moteris, dar kokį nors su spalvyte kremą dienai.

Pliaže ar kalnuose veidui kepurė, nieko geriau manau neišrasta, jokioms reklamoms nepasiduodu, jokių spf ir nieko vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>nu o jus i Ieva Swan arba i Zeleniute paziurekit biggrin.gif ir tada suprasit apie saules zala odai.</p>

o tai kam tokie krastutinumai? imk mus, statsitines ofisines ziurkikes, tunancias biuruose ir tik savaitgaliais islendancias i lauka biggrin.gif dziaugies saules spinduyli pagaves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 05 14, 11:21)
o tai kam tokie krastutinumai? imk mus, statsitines ofisines ziurkikes, tunancias biuruose ir tik savaitgaliais islendancias i lauka biggrin.gif dziaugies saules spinduyli pagaves  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Va žiūriu į kiemą ir nervas ima, kad tupiu prie PC namie, nes saulėj ekrano nesimato biggrin.gif
Atsakyti