Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2019

Sveikinu su puikiomis naujienomis! 

Aš jau antra kartą pasidariau HGC tyrima, nes labai bijau kad mano peršalumaa galėjo pakenktis, bet prieš 5 dienas buvo 3300, o šiandien 9900 :) mažylis auga, begalo džiugu! 

Kaip Jums sekasi? Ar jau darėte šį kraujo tyrima? :)

Atsakyti
O kas kiek laiko daromas sis tyrimas? Man pirma karta kraujo paeme tyrimams, bet atsakymus suzinosiu tik penktadieni. Tad laukiu ka man pasakys. Bet savijauta tai nekokia ryta pradedu vemimu tik is lovos islipus ir taip va visa diena po 3 kartus. Apie maisto gaminima sunku pagalvot net tomato.gif
Atsakyti
QUOTE(departje @ 2019 01 21, 13:08)
Laba diena,šeštadienį ir aš pamačiau dvi juosteles :yahoo:Laukta ne vienus metus!!!
</p><p>Dar truputį neramu, nes pas gydytoja eisiu tik ketvirtadienį, bet labai labai tikiuosi, jog prisijungsiu prie Jūsų ;)

Viskas bus gerai 4u.gif sveika prisijungusi wub.gif nestuke.gif


QUOTE(Monikute21 @ 2019 01 21, 21:30)
Labas vakaras,  nu va ir as jungiuosi prie jusu. Pries kelias dienas taip pat suzinojau gera zinia. Esu  nestuke.gif  labai dziaugiames. Nors ilgai laukta, bet vis del to siek tiek netiketa. Siandiena buvau pas gine padare echoskopa kaip ir viskas ok kol kas nieko daug pasakyti negalejo,  nes patekau pas ja po pietu tai negalejau priduoti kraujo tyrimams. Israse lasalines, nes labai pykina iki vemimo. Ir pilva vis maudzia ir paskausta tai sake del to, kad pas mane gimda labiau i stuburo puse, tai skaudes kol atsistatys. Tai vis nerimauju, kad tik viskas butu gerai.  Vis dar negaliu patiketi smile.gif


nestuke.gif wub.gif sveikinimai su gera žinia ir sveika prisijungusi 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Aistė Lau @ 2019 01 21, 21:59)
<p>Sveikinu su puikiomis naujienomis!
Aš jau antra kartą pasidariau HGC tyrima, nes labai bijau kad mano peršalumaa galėjo pakenktis, bet prieš 5 dienas buvo 3300, o šiandien 9900 smile.gif mažylis auga, begalo džiugu! 
Kaip Jums sekasi? Ar jau darėte šį kraujo tyrima? smile.gif

O kur tu daraisi šį tyrimą. Pas mane trečias nėštumas ir ne karto nesu jo dariusi hmm.gif
Atsakyti

Polikninikoj dariau tyrimą, man ginekologe rekomendavo pasidaryti, jis nustato kurioje savaitėje yra nėštumas, tada šį rezultatą palygino su vaisiaus dydžiu. Ir nustato ar dydis atitinka savaitę :) 

man darė šį tyrimą kadangi turėjau aukštą temperatūrą, reikėjo patikrinti ar viskas gerai vaisiui :)

Atsakyti

Kickia, kiek žinau tai tos pagalvės pašildomos mikrobangėje, o jos neturim.. šiandien nakčiai apsivyniojau vyro vilnoninį šaliką biggrin.gifir visai gerai gerklę pašildė, praskalavau dar druskos ir sodos tirpalu tai jau šiandien bent skausmo nejaučiu, tik prikimus ir nosis užgulta..
Gražaus visoms savaitgalio 4u.gif

Kaip Jūsų sveikatėlė?  :4u:

 

Laba diena,

 

šeštadienį ir aš pamačiau dvi juosteles :yahoo:Laukta ne vienus metus!!!

Dar truputį neramu, nes pas gydytoja eisiu tik ketvirtadienį, bet labai labai tikiuosi, jog prisijungsiu prie Jūsų ;) 

Sveikinimai  :4u:

 

Labas vakaras, nu va ir as jungiuosi prie jusu. Pries kelias dienas taip pat suzinojau gera zinia. Esu nestuke.giflabai dziaugiames. Nors ilgai laukta, bet vis del to siek tiek netiketa. Siandiena buvau pas gine padare echoskopa kaip ir viskas ok kol kas nieko daug pasakyti negalejo, nes patekau pas ja po pietu tai negalejau priduoti kraujo tyrimams. Israse lasalines, nes labai pykina iki vemimo. Ir pilva vis maudzia ir paskausta tai sake del to, kad pas mane gimda labiau i stuburo puse, tai skaudes kol atsistatys. Tai vis nerimauju, kad tik viskas butu gerai. Vis dar negaliu patiketi smile.gif

Sveika prisijungusi :4u:

Atsakyti
Buvo pablogėjusi sveikata, gerklę stipriai skaudėjo ir buvo atsiradus sloga, bet kažkaip sugebėjau su liaudiškomis priemonėmis išsiverst..
Šiandien jau Ačiū gan gerai, tik toks šleikštulys lydi visą dieną iš lovos negaliu atsikelt.. unsure.gif

Matau naujų narių, sveikos atvykusios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kodel taip tylu ? Kuo gyvenat?

Aš sužinojau jog pastojau daug anksciau nei įsivaizdavau, ir jau dabar beveik 10savaiciu. O terminas rugpjūčio 30 rolleyes.gif
Atsakyti

Laba diena merginos,

Trečiadienį buvau pas gydytoją ir patvirtino nėštumą. Tik gavau dar lengvą šoką, nes būsiu mama kvadratu... Dvynukai pas manęs. Realiai 40 savaičių būtų spalio 8 d., bet faktiškai gimdymas vidutiniškai 37 savaitę.

Atsakyti
Ginger, matyt visos laukia sekančio skano 😄 man jau ir po truputį ūpas dingsta, nežinau ar viskas su pilvinuku gerai, rodos simptomai nedingsta ir krūtinė jautri, ir pykina, ir pilvuką pamaudžia na, bet jau tokia esu, kad mėgstu visko prisigalvot.. ax.gif laukiu kitos savaitės su nekantrumu, trečiadienį pas gydytoją.. smile.gif
Na o dėl datos tai taip ir sakiau, kad tie savarankiški paskaičiavimai netikslūs, manau dar ne viena pabėgs iš šios temos nors jūsų data taip ant ribos, tai dar visko gali būt kad atgal pargrįšit.. biggrin.gif
Eosy, sveika atvykus ir dvigubi sveikinimai 4u.gif 4u.gif aš irgi manau, kad būsit rugsėjinukais..smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Eosi @ 2019 02 01, 14:05)
<p>Laba diena merginos,
</p><p></p><p>Trečiadienį buvau pas gydytoją ir patvirtino nėštumą. Tik gavau dar lengvą šoką, nes būsiu mama kvadratu... Dvynukai pas manęs. Realiai 40 savaičių būtų spalio 8 d., bet faktiškai gimdymas vidutiniškai 37 savaitę.
</p>

Dvigubi sveikinimai su dvigubu džiaugsmu 4u.gif 4u.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif

Amedea, na aš gal dar jūsų nepaliksiu , jei leisit smile.gif
Atsakyti

Sveikos, 

 

praeitą savaitę gydytoja patvirtino nėštumą  :angel_not:  vasario gale susitiksim, kraujo tyrimams siuntimus išrašys ir lauksim kovo bus pirmas scanas  :nestuke

Numatoma gimdymo data rugsėjo 26 d :) 

Merginos, kokie simptomai Jums jaučiasi? Aš nežinau, ar čia man džiaugtis reiktų ar sunerimti, nes apart jautrios krūtinės, kartais pasvaigstančios galvos ir kone nuolatinio noro miegot, daugiau nieko nebejaučiu...

(Dabar, kai parašiau, matau, kad iki pilnos puokštės beliko tik pykinimas)  :)

Atsakyti
Ginger, būtų smagu jei liktum.. 4u.gif

departje, oi simptomų pas mane nemažai biggrin.gif
Beveik nuolat pykina, tai didžiulė problema su maisto gaminimu, būtų mano valia negaminčiau išvis, bet reik šeimyną maitint.. taip pat krūtinė jautri, į tualetą einu dažnai, naktį keliuosi po du kartus.. jau ir pilvukas išlindo, antrą savaitę vaikštau su nėštuminėm tympom, miegot ir man norisi, beveik iš lovos neišlipu..
O pas gydytoją pasirodo ryt ( sumaišiau dieneles ) tai jau laukiu su nekantrumu.. smile.gif
Atsakyti