Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susirasti mergina?

QUOTE(Terroriste @ 2019 02 08, 11:54)
taip isivaizduoju.... susipazistu su kokiu vaikinu, jis mane i pasimatyma pakviecia. Pinigu neturi, tai i parka pasivaikscioti...ziema... dar kankoriezi iteikia. Paskui paklausia ar vel susitiksim. Vel parkas... vel kankoriezis... iki pavasario... Tada parkas ir zibutes. Veliau parkas ir lauko geliu puokstes...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 08, 15:22)
Tik atidaro temą koks lopetėlė, tu tik pyst ir joje biggrin.gif ir mokia kaip gyvent, ką daryk
Motyoja, išmokyk save pati biggrin.gif
[right][snapback]72347603[/snapback][/right]

O menkaverte lopeteles temoj nesedi... biggrin.gif .
Pazeek, kiek emsi mokinai gyvent, kaip liejais, kad su savo diedu kozna diena edies. Nieko nuostabaus - gi matosi kokia esi 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 02 08, 15:39)
O menkaverte lopeteles temoj nesedi... biggrin.gif .
Pazeek, kiek emsi mokinai gyvent, kaip liejais, kad su savo diedu kozna diena edies. Nieko nuostabaus - gi matosi kokia esi 4u.gif .

aš ateinu iš tavęs pasilinksminti - tu geriau kaip kokia komedija, balsu pažvengiu net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 08, 15:50)
aš ateinu iš tavęs pasilinksminti - tu geriau kaip kokia komedija, balsu pažvengiu net biggrin.gif

Tu ateini, gauni marmen ir sedi inksti po suolu. Sekancia diena vel tas pats biggrin.gif
Atsakyti
As vel pasidariau stipraus kokteilio ir visos problemos baigesi.
Siulyciau ir autoriui nusipirkti koki buteli stipresnio gerimo
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 02 08, 15:58)
Tu ateini, gauni marmen ir sedi inksti po suolu. Sekancia diena vel tas pats biggrin.gif

labai gražiai iliustravai savo patirtį 4u.gif
pameni kai buvo laikas, kai čia tave gal 6 skalbė, o tu viena nespėjai atsimušinėt? dar cypausi, grąžinsiu tau tą laiką su kaupu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 08, 16:56)
As vel pasidariau stipraus kokteilio ir visos problemos baigesi.
Siulyciau ir autoriui nusipirkti koki buteli stipresnio gerimo


Na, Idomocia, juodo humoro megejas.
Nu jo, per mazai problemu turi, dar alkoholizmo truksta.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 08, 16:56)

Siulyciau ir autoriui nusipirkti koki buteli stipresnio gerimo

taigi rase, kad net i barus ar klubus neina, nes zalingu iprociu neturi, o tu cia jam stipresnio siulai pirktis bigsmile.gif
Atsakyti
Del tu pasimatymu nusisypsojau. Terroriste 4u.gif

O man vyras, ziema, vietoj konkoreziu, dovanojo pomidorus biggrin.gif
Rimtai, sovietmeti ju su ziburiu nerasi, o jis specialiai susipazino su siltnamyje dirbancia darbuotoja.
Dieve mano, reikejo man leptelti, kad dievinu pomidorus.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 02 08, 17:29)
Del tu pasimatymu nusisypsojau. Terroriste  4u.gif

O man vyras, ziema, vietoj konkoreziu, dovanojo pomidorus  biggrin.gif
Rimtai, sovietmeti ju su ziburiu nerasi, o jis specialiai susipazino su siltnamyje dirbancia darbuotoja.
Dieve mano, reikejo man leptelti, kad dievinu pomidorus.

pomidorai ziema sovietmeciu, tai cia daugumai buvo misija neimanoma. Saunuolis vyras clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2019 02 08, 17:37)
pomidorai ziema sovietmeciu, tai cia daugumai buvo misija neimanoma. Saunuolis vyras  clap_1.gif


As ji iki siol per danti traukiu. Kad visos merginos zmones kaip zmones, su kvietkom, o as su pomidorais...
Zinoma juokauju, bet vyrai idomus sutverimai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 08, 17:14)
, o tu viena nespėjai atsimušinėt? dar cypausi, grąžinsiu tau tą laiką su kaupu 4u.gif

Nu ar sveiko proto zmogus skaito kaip didziausia sugebejima " spet atsimusinet"?
Tuo ir patvirtini savo belakstancio is temos i tema sunycio elgesi. Nusisodinai visai, sparnus tau nukirpau, toliau juoko objektu buni.
Oi, tu tiek cia gasdini jau mane, dar Aimeja, padarysi ta , padarysi ana... Jau gal 2 metus tik gasdini. Tai daryk, ar energija isseko? biggrin.gif
Atsakyti