Įkraunama...
Įkraunama...

Težydi mano miestas!

QUOTE(nikute @ 2006 10 17, 13:55)
Reiks pavartyti šį žurnalą - gal ten spausdins laimėjusias nuotraukas  rolleyes.gif  Na, turi spausdinti  unsure.gif


o ką, jei ne? būtų kaip konkursas valstybės tarnautojo vietai užimti lotuliukas.gif konkursas paskelbtas, tačiau rezultatų nėra, o laimėtojas žinomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 10 18, 01:34)
o ką, jei ne? būtų kaip konkursas valstybės tarnautojo vietai užimti  lotuliukas.gif konkursas paskelbtas, tačiau rezultatų nėra, o laimėtojas žinomas  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ziuriu, mes cia visos ne kiek necinishkos smile.gif
na, as tai tikrai tikejausi pamatyti graziu nuotraukeliu.....ir visas pelargonijas mociuciu Lietuvos smile.gif turbut ir ideju graziu pasigaudyti butu imanoma blush2.gif
Atsakyti
Valio, rezultatai aiskeja, gavau pranesima, kad laimejau dovanu kupona, thumbup.gif smagu kad atkreipe demesi ir i mano gelyte blush2.gif
Atsakyti
aš irgi gavau pranešimą, kad laimėjau dovanų kuponą biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Čia turbūt visiems dalyviams thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu jo, ir as gavau , turiu gauti dovanu kupona smile.gif a tai kur po galais tas nuotraukas galima pamatyti????? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
tai jau taip, turbut visiems cekius po 20 Lt. isdalino, tik kazkaip niekas nesiskubina ji atsiusti, kazkaip vaziuoti del 20 LT i Vilniu, nelabai tikslinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2006 11 06, 16:23)
tai jau taip, turbut visiems cekius po 20 Lt. isdalino, tik kazkaip niekas nesiskubina ji atsiusti, kazkaip vaziuoti del 20 LT i Vilniu, nelabai tikslinga  g.gif


ka tik jiems skambinau, tai sake, sius visiems tik tada, kai tures visus adresus, po viena nesiuntineja sad.gif taigi, siemet iki metu pabaigos turime gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2006 11 06, 16:45)
ka tik jiems skambinau, tai sake, sius visiems tik tada, kai tures visus adresus, po viena nesiuntineja sad.gif taigi, siemet iki metu pabaigos turime gauti smile.gif

thumbup.gif o as va laukiu laukiu...
Atsakyti
Gavau laišką, kad laimėjai 20 LTL kuponą. Dabar lauksim, kada atsius paštu.
Atsakyti
Na vakar gavau ir laišką su 20 LTL kuponu.
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2006 12 12, 17:06)
Na vakar gavau ir laišką su 20 LTL kuponu.



thumbup.gif sestadieni ir as gavau smile.gif
Atsakyti