Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Kazkaip man vienai geriau ir greiciau viskas iseina pasigamint. Niekas nesipainioja po rankom mirksiukas.gif ikirtus kas po ko eina ir darau mirksiukas.gif

Gavau pirmo assignment rezultatus - pass, very good, 70-89%. Apsipatenkinus visa dabar sedziu wub.gif
Atsakyti

Paziurejau filma apie Mikes Pukuotuko sukurimo istorija, eina sau, net apsiverkiau. 
Nova, sveikinu, is tikro nezinau ka reiskia zodis assignment, vercia kaip uzduotis, bet jei dziaugiesi, tai vadinasi gerai.

Atsakyti

Testas, egzaminas. Sveikinu Nova!

Heida, koks filmas?

Labryt 🍓

Atsakyti

labas rytas, nelija, tik vėjas siaučia...

Limcamca - nežaidžia už komandą, jei teisingai supratau. Kitam mieste kai gyvenom, tai atvažiuodavo, šefuodavo, bet persikraustėm ir nepatogu mums vežioti.

Prisidedu prie sveikinimų *nova*  :super:

aš nesu virtuvės karalienė, nepatinka man joje suktis, tik kad neišvengiama. Mėgstu viską daryti, kas greit padaroma ir paskui mažai tvarkymosi. Aišku būna nušvitimo dienų  :laugh:  ir taipogi mėgstu dirbt viena, kad nieks nesipainiotų.

ir man smalsu filmas apie Pukuoktuką  :bigsmile:  

tiesa, vakar jau gavau laišką iš ambasados, prabalsavau  :rolleyes: FB skaičiau, kad pirmuosius išsiuntė penktadienį, per prezidentinius rinkimus paskutinėm dienom gavau.

Atsakyti

Laba ryta,

va filmas, vakar per tv3 rode

https://m.imdb.com/title/tt1653665/

Atsakyti
Labas rytas

Dekui panos 4u.gif

Ruosiuos kept trupinini pyraga mirksiukas.gif gal receptuka koki gera turite bigsmile.gif
Atsakyti
LAbukas

As irgi valgyt darau tik todl,kad reikia valgyt biggrin.gif MAno patiekalai irgi labai paprasti biggrin.gif Nors anksciau ir visokius kijevo kotletus kepdavau ir kepsniai paniruotej.Bet kai pradejom dietintis pries geris 4m,supaprastinom patiekalus iki grilintos krutineles su darzovem biggrin.gif Labai patinka,kad nebereik ilgai virtuvej stovet biggrin.gif

Vakaryksciai tie khinkaliai visai neblogi buvo mirksiukas.gif Daug uzsisakem,tai dar ir siandienai liko mirksiukas.gif Vel gerai-vel nereiks nieko valgyt daryt biggrin.gif

Pyragus irgi labai retai kepu biggrin.gif UZ tai siandien ieskojau adzikos recepto biggrin.gif biggrin.gif LT esu gaminus,ziuriu kad neblogai ir prisiminiau sudetines dalis biggrin.gif MB cia uzsimane,gal ir uzsiimsiu kokia diena biggrin.gif
Atsakyti

vėl pirmadienis, labas 

Filmo nežiūrėjau, bet pasirodo į archyvus pasidėjus turiu, tai kada nors ateis eilė 

Futbolo draugiškos sužaistos lygiosiomis, o man nuo vėjo taip įsiskaudeno galva, kad net tabletę prarijau, bet vistiek iki vakaro išbuvo sunki. Tai nieko ir nenuveikiau apart lyginimo, bet čia toks sekmadieninis ritualas  :rolleyes: 

kaip  *nova*  pyragas gavosi? pamenu, kad mokykloje per darbų pamoką kepėm tokį, o daugiau gyvenime ir nekartojau. Dukra manų pyragą kepė, smaližė ji pas mus 

Atsakyti
Labas rytas

Pyragas gavosi gerai. Kepiau pagal sita recepta:
https://www.lamaista...u-uogiene-59347

Toks vaizdas kad lockdown arteja unsure.gif

Atsakyti
LAbukas

MAciau,kad jau tusteja lentynos pardese..Vel tual popieriu sluoja,makaronus,miltus..Bet dar yra visko,dar ne visiskai tuscios..Be to skaiciau,kad normuoja,daugiau kaip 3 to pacio produkto neparduoda.Gal ir gerai...


Ves siandien mazaja i darzeli.Jau ejo pries visus lockdownus,jau ir ipratus buvo,nebeverkdavo..DAbar vel viska is naujo po gero pusmecio.Ir idomu kiek ilgai cia tie darzeliai veiks...Nors as kazkaip nelabai noriu tiket antru visisku locdownu..
Atsakyti

gal visiško ir nebus, bet kažkas bus, juk susirgimų rodo, kad daugiau, nei pavasarį buvo.

Iš mokyklų anketos pareina kiek vaikų, kiek kompiuterių turi, kaip su internetu ir pan.

Į ofisus nevisi sugrįžę pilnai ir penktadienį buvo tokių, kurie susirinko kompus ir išvažiavo.

nors MB per lockdowna darbų turėjo daugiau nei paprastai, mat viskas apstoję buvo, tik dirbk.

Atsakyti
As irgi daug dirbau per ta lockdowna..Visi viska intiku pirko,tik spek vezt biggrin.gif
Atsakyti