Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, laba  :nail:  :nail:​ 

Atsakyti
Labukas

Orelis wub.gif Tik va norai/planai labai greit pasikeicia.. Ryte paskambino mb ir iskviete i darba.. porai h,bet nuvaziuot,parvaziuot.. Taip niekur ir nenuvarem.. Tai as ta proga i Costco,i Ikeja,apsipirkau.. Kepu ceburekus,tuoj draugai atvarys,virsim zuciene ant lauzo mirksiukas.gif
Atsakyti

As tai po namus pasitryniau, filma paziurejau, iki lietuviskos pardes nuejau, obuoliu pyraga kepiau, sulaukiau MB is darbo, issikepem kalakutienos saslo, dabar vyno atsidarem ir sestadieniaujam  :rolleyes: 

Atsakyti
Sveikos mergicos 4u.gif

Ot tie savaitgaliai greit praeina unsure.gif vakar sveciu turejom, tai net nemaciau kur visa diena praleke ax.gif
Siandien pietums kijevo kotletus dariau, tai taip skaniai pavalgem mirksiukas.gif jau seniai as juos buvau dariusi ax.gif
Ir vsio, ryt i darba. Dar pora savaiteliu ir atostogos rolleyes.gif


Atsakyti
Mes siandien shopinge buvom, nusipirkau paltuka megzta, bus i darba vaiksciot, studentei Guess batus, tai laiminga visa, dar primarke abi prisirinko visokiu drabuziu, po to ceburekus kepiau, lietuviska x faktoriu paziurejom ir savaitgalis baigtas.
Atsakyti

Labas rytas, 

Atsikelem su naujiena, ane? Thomas Cook bankrutavo. Kas galejo pagalvoti, kad tokia didele ir atrodo, galinga kompanija. 

22 000 darbuotoju.  :unsure: Va, kaip niekada nezinai del ateities. 

Mano vaikams prasides zydu atostogos, po 1 ar 2 dienas i mokykla eiti. Tai cia galima sakyti, dar pusiau atostogos man  :D​ 

Atsakyti
Laba ryta,
vakar kaip tik per radija klausem kad Thomas Cook praso valdzios pagalbos sumoket ju milijonines skolas, bet kad patys is dalies kalti, labai jau brangininkai , zmones pradejo rinktis daug pigesnes keliones nei jie siulo, nelankstus ir konservatoriski, na cia jau kaip visi anglai, nori dirbt tokiais pat principais kaip ir pries 100 metu dirbo. Gaila zmoniu kurie prarado pinigus ar uzstrigo/uzstrigs kelionese.
Atsakyti
Labas rytas

Jau ir anksciau kalbejo apie Thomas Cook. Bet dar dande traukt, bet va, nepavyko. Tiek daug zmoniu liks be darbo unsure.gif liudna unsure.gif

Atsakyti
Norejo brexito, dabar tegul moka jo kaina rolleyes.gif

Rode Tunise viesbutyje uzrakino visus vartus ir neisleidzia turistu, liepe susimoket po kelis tukstancius arba laukt kol agentura sumokes, zmones negalejo ir i orouosta isvykt, beveik ikaitais tapo, geros atostogos.
Atsakyti

Kai pagalvoji kiek pinigų sukišo į tą Brexitą, galėjo ir tam pačiam NHS duoti ir šalies stabilumas būtų išlikęs. Svaras krenta, va, visa tai ir turi įtakos, kad gigantai byra. 

Nesu nieko pirkusi per Thomas Cook. Dar skrydį gal ir būtume pataikę, bet viešbučių privengiu. Man tas masinis turistavimas pasitikėjimo nekelia, plius yra nemažai istorijų, kad tie viešbučiai pilni bakterijų. Žmones ir visokiais rotais suserga nuo netvarkos. 

Atsakyti
Labukas

Mano paskutine kelione i Turkija buvo su Thomas cook. jokiu priekaistu tvarkos,organizavimo atzvilgiu mirksiukas.gif As ir manau,kad Brexitas cua dasidejo .. aapmazejo kelioniu del to nestabilumo,va ir rezultatas.. O kainos.. Nu nepasakyciau,kad pas jios buvo labai uspustos.. Pvz i ta pacia Turkija i ta pati viesbuti ziurejau tiesiogiai pirkt + skrydi,tai brangiau gavos,nei Thomas cook siule mirksiukas.gif


Nusipirkom kaledom i Lenkija biggrin.gif Dabar dovanu kalno reiks,nes ten 3 vaikai+ marcios brolis,sese su vyru ir tevai biggrin.gif
Atsakyti

Jus i ta Adam & Eve buvot pirke per juos?

Atsakyti