Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas saltas rytas ❄☃
Limcamca, ar jau isbandei lygintuva, man ir reikia tokio, nes to bruzinamo vistiek beveik nenaudoju.

Seniau klausei kaip ten maniskiui, na tai ka galiu pasakyt, vaizdai kaip pasakoj, atsiuncia nufilmuota, tai as ziuriu po kelis kartus kaip grazu, o jis mat nori namo 😱 is vienos puses Karibu jura, is kitos Atlanto vandenynas, viena diena gali maudytis vienur, kita kitur.  Aisku karsta labai, diena per 30, nakti kokie 27, vargina. Visokios gyvunijos neiprastos daug, vaiksto vezliai ir krabai , dar labai daug kandanciu visokiu uodu, musyciu, masalu. Sala labai kalnuota, tai vaziuojant trecio begio ijungt beveik netenka. Parduotuves: viskas labai brangu ir orentuota i turtingus turistus, vien prabangus prekiniai zenklai, maistas pagrindinese gatvese irgi brangus, pomidoru kilas 9€, bulka 3,50€, avienos ciopsai 40€. Gerai kad rado parduotuviu ir paprastiems zmonems, tai kainos panasios kaip pas mus, bet mesa, zuvis viskas saldyta, jei nori sviezios, turi vaziuot i spec pardes, o ten jau kilogramo kaina net paprastos kiaulienos prasideda nuo 20€. Na ir siaip juokiasi kad ten pigiau gert nei uzsigert. Vynas prancuziskas , brendziai, konjakai, alus kainuoja tiek, kiek ir Prancuzijoj. Vandens is krano gert negalima, tenka pirkt ne tik atsigerimui, bet ir kavai, arbatai. O pats darbas vyksta, kaip ir matyt visose karsto klimato salyse, padirba, pasedi, musiskiai taip neiprate, o ten reik darbo pasitaupyt, kad visai dienai uztektu.

Atsakyti

Heida, koks idomus pasakojimas! Aciu! Vyras turbut jusu, namu pasiilges, uztai ir neidomi ta egzotika kai savu zmoniu salia nera. 

Lygintuva isbandziau vakar, isimylejau is pirmo karto. Lygina gerai. Ir svarbiausia bile ka: ir silka, ir medvilne ir dzinsa ir megztini, ir uzuolaidas pakabintas gali lyginti ir bet ka. Superinis daiktas. 

Mano futbolistui del luzusio pirsto uzdraude i rungtynes eiti iki lapkricio pabaigos :( Depresija vaiksciojanti namie :)

Atsakyti

Giega, praleis ta viena vaika, nieko tokio man atrodo. 

O rytoj kavos nenorit Romforde? Neturi mano vaikis training'o?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 08, 11:35)
<p>Giega, praleis ta viena vaika, nieko tokio man atrodo. </p><p></p><p>O rytoj kavos nenorit Romforde? Neturi mano vaikis training'o?</p>

O kelinta?Ryte i zuvies turgu planuojam,Paskui MB pas dantiste vaziuos,tai as galiu atlekt kokia 9:30 mirksiukas.gif Nuo keliu ten tos kavines dirba biggrin.gif Veliau nelabai iseis,nes kai mb gris is dantistes,varysim su visokiais reikaliukais..
Atsakyti
O kaip del pirmadienio meeto? Planai nesikeicia? man gal iseitu issmukt anksciau is darbo ax.gif
Del ryt nezinau, bet turbut pasuosiu si karta ax.gif
Atsakyti

Bandysiu ikelt kokia nuotrauka


Pridėta:

Atsakyti

Dar


Pridėta:

Atsakyti

Vau, vaizdai nerealus! Labai idomi patirtis. 

Vistik treniruote rytoj bus. Per anksti kavos pasikvieciau, sorry 🎈

Atsakyti

Man ir atrodo kad negalima atsisakyti galimybes pamatyti tokias vietas, jei pats gyvenimas tau pateikia toki pasiulyma. Nors MB yra dirbes Norvegijoje 3 savaites, tai va ten sake jo svajoniu salis, gamta, zmones, tvarka,kultura, pats darbas, ten vel gryztu padirbet, o i Karibus, tai jau niekada gyvenime. Sekmadieni planuoja varyt nardyt, gal po to nuomone pasikeis 😏

Atsakyti
TAi ryt nesusitinkam?
Pirm kol kas nesikeicia mirksiukas.gif
Foto wub.gif
Atsakyti
Giega, liuks del pirmadienio mirksiukas.gif as duosiu tau zinot pirmadieni ryte, gal pavyks anksciau iseit is darbo mirksiukas.gif
Bet si karta einam kur nors kitur mirksiukas.gif gal i frenkie & bennys mirksiukas.gif man paskutini kart taip zizzi nepatiko ax.gif

Heida, fotkes wub.gif o kaip tu? Gal prisijungtum pirmadieni vakare bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 08 lapkričio 2019 - 23:18

Nova, as dirbu sekmadieni ir pirmadieni, negaliu.

Atsakyti