Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Aš planuoju tik gėlių. Paskaitau apie jūsų pomidorus, užsimanau. Bet, paskui suprantu, kad visai nemoku daržininke būti  :D  :D 

Brexitą atidėjo, bent jau iki balandžio 12 dienos  :D​ 

Atsakyti
Pomidoris auginau kazkuriais metais,nemazai buvo.. Ir agurku pora daugu turejau.. Bet siemet dar jokios meiles sodinimams neatsirado biggrin.gif Net tu kabanciu vazonu galvoju nejudint-visai gerai nuo pernai atrodo biggrin.gif Auga tokie maziukai kruminiai gvazdikiukai,jau maciau nauju pumpuru pilna.


ka tos lisnos dvi sav pades biggrin.gif Arba daro ta brexita arba atsaukia galutinai.. nervus tik visems tampo ir tiek..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 22 kovo 2019 - 12:34

Tikrai nervu tampymas. 

Heida, ar gali ideti nuoroda is kur jus pirkot savo skalbimo masina? 

Maniske ka tik sugedo. 

Atsakyti

Tikrai nervu tampymas. 

Heida, ar gali ideti nuoroda is kur jus pirkot savo skalbimo masina? 

Maniske ka tik sugedo. 

Pasirinko pacia geriausia diena sugest. pirkau as per fb, dabar neberandu ju,  parde is Romfordo ir turejo visokiausios buitines technikos, naudotos ir su defektais, na bet niekaip nepamenu kokia. 

Atsakyti
Limcamca,o kas nutiko skalbenkei?GAl tik kokius angliukus pakeist reikia?

Mums indaplove karta uzlinko,vandens neisleisdavo..JAu irgi ziurinejau nauja..Bet atvare toks meistriukas,kazka pakrapste,sako-uzlinko kazkoks daviklis,kuris nustato vandens svaruma ar kazka panasiai...Iseme ji visai ir masina veikia kuo puikiausiai biggrin.gif

O skalbenkei tuos angliukus tai MB pats keisdavo,nes nuomuojamam name masina kazko per pusmeti suesdavo juos biggrin.gif


MAn ir sukas mintyse kazkokia parde Romforde,bet niekaip nesugalvoju kur ji ..O jei kokia pacia pigiausia nauja?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 03 22, 08:08)
... kur gaut normaliu pomidoru sodinuku, geriausia butu hibridu, tie labai gerai dera.

<p></p><p>Sachar, man programavimas atrodo labai sudetingas reikalas, matai as mokykla baigiau dar tais laikais, kai informatikos klaseje nebuvo nei vieno kompiuterio.</p>

Cia geras klausimas, as siemet ir dar auginti nieko nepradejau ir rankos nekyla, bet savi pomidorai tai fantastika 😍 tik kad cia ju normaliu nupirkti beveik neimanoma. Jei kokiu geru rasi, pasidalink ;)

Pas mus pamenu vienas kompas stovejo, gal nuo 10 ar 11 klases. Bet mane universitetas gal labiau pripratino kompu naudotis, o buves ismokino nebijoti 😂 kiek kartu as buvusiam programas sugadindavau, bet ir daug ko ismokau. Zinoma ne programavimo. O vyras dabar tokiu darbu uzkroves kad tenka pasiieskoti ar apie tuos kodus ir apie programavima 🙈

QUOTE(giega @ 2019 03 22, 08:58)
DPD delivery mirksiukas.gif

As nuo dvirkos nudribus esu iki siuvimu ir tai nebijau vaziuot biggrin.gif  biggrin.gif Ir i avarija pries pora metu patekus-issoko juode pries eisma,nubrauke pries mus vaziuojancia masina ir nestabdydama tiesiai i mus..MB tada vairavo..Gal jei as buciau vairavus,gal ivarytu baime,bet dabar tik pastersavau truputi ir viskas mirksiukas.gif

Nu tu tikra saunuole 👍💪 kad man tavo drasos 🥰

QUOTE(Limcamca @ 2019 03 22, 10:14)
Paskaitau apie jūsų pomidorus, užsimanau. Bet, paskui suprantu, kad visai nemoku daržininke būti  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><p>
Brexitą atidėjo, bent jau iki balandžio 12 dienos  biggrin.gif </p>

Pomidorai kaip piktzoles, tu juos tik pasodink, o jie jau patys uzaugs, tik pakirpti nepamirsk nes po to i dziungles neieisi 😂

Ka tos pora savaiciu... jau toki jovala su tuo Brexit padare 😵
Atsakyti

Kaip cia lietuviskai pasakyti? Negrezia skalbimo masina. Idejau vonios kilimeli plauta, o jis tebepluduriuoja vandenyje. 

Gal dar MB sutvarkys. Bet, mane visada is karto panika apima kai sugenda indaplove ir skalbimo masina. Is karto nauju ieskau  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 03 22, 15:04)
<p>Kaip cia lietuviskai pasakyti? Negrezia skalbimo masina. Idejau vonios kilimeli plauta, o jis tebepluduriuoja vandenyje. </p><p>Gal dar MB sutvarkys. Bet, mane visada is karto panika apima kai sugenda indaplove ir skalbimo masina. Is karto nauju ieskau  biggrin.gif </p>

Zinok rimtai gali but tie angliukai mirksiukas.gif MAn irgi negreze ir vandens neisleisdavo,kai tie angliukai susidevedavo..Dar koki filtra paziurek,gali buti uzsikises..TA filtra gerai kas kazkuri laika pravalyt visoms mirksiukas.gif Nors as pati tik koki karta i metus prisimenu biggrin.gif

KAi skalbenke uzsilenke as irgi jau lekiau naujos ziuret biggrin.gif Galvojau pacia pigiausia..Nes nu plauna gi vienodai,kam ten uz varda moket...Bet kai pradejau ziurinet,tai ties 500uzbaigiau biggrin.gif KAdangi biski pagailejau 500,tai issikvietem meistra biggrin.gif PAtaise,tai gera ir sita mirksiukas.gif
Atsakyti

Oj tikrai plauna ne vienodai tos pigios ir geru firmu, niekad nebepirkciau pigios, buvom nupirke nauja ir pigia, 200 nekainavo, ziauriai blogai skalbe, baltus skalbinius paverte pilkais, kad ir kokias net papildomas priemones naudojau skalbdama, dar  kazkur vis vanduo uzsilaikydavo, niekaip neiseidavo jo ispilt, dvokdavo, fui, apsidziaugiau kai sugedo. Dabar deveta Boch, per pirmus kelis skalbimus sugebejo atplaut uzpilkintus baltus skalbinius, negalejau patiket kad tai isvis imanoma. Jau niekad gyvenime nebepirkciau pigios skalbykles

Atsakyti
Tai as tik sneku,kad pigia.. paskui baigias brangiai biggrin.gif Nes tos pigios ir isvaizdos nekokios,ir valdymas kojs durnas buna.. Va indaplove-irgi atrodo nu ko reik,tik kur lekstes sudet,ale kai atidarai tas pigias indaploves,is kart ir uzdarai biggrin.gif Va ta uz 500 dar dabar pries skis stovi biggrin.gif Bosh kaip ir mano dabartine,bet turi papildoma stalciu irankiams,o cia labai didelis pliusas mirksiukas.gif
Atsakyti

Pas mane viskas Bosch. Kitokios nepirkciau. Kadangi skalbimo masina stovi kitose patalpose, ten neverta naujos statyti. Tai ir ziuriu pirkti, kokia refurbished ar panasiai. 

O, as tai jau nei filtru nei angliu ziuresiu. Tiek vyru namie, dar to betruko!!!  :D  :D Aniems pasakiau, dabar laksto aplink.  :angel2:​ 

Atsakyti
Pas mus hotpoint. Net neprisimenu kiek metu turim, pirkom mes jas naujas mirksiukas.gif nesiskundziu mirksiukas.gif

Nu ir ka veiksit savaitgali bigsmile.gif
Atsakyti