Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Ne,jokiu supyniu neturejom..Vis norejau,bet vis kazkaip pinigu pagailedavau..Dabar ir mazajai smagu bus suptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 04 13, 13:16)
Ne,jokiu supyniu neturejom..Vis norejau,bet vis kazkaip pinigu pagailedavau..Dabar ir mazajai smagu bus suptis mirksiukas.gif


Fainos supynes bigsmile.gif gerai kai gardenas didelis - daug ka galima isigyt mirksiukas.gif

Pridariau kalna cebureku dviem dienom. Ryt i darba jau. Kaip greit tos iseigines pralekia ax.gif

Tiesa, ar negirdejot iki kada pratesia karantina? Lyg dar 3 savaitem 🤔
Atsakyti

Labas, 

Kad dar nepaskelbe, lyg siandien turetu skelbti. 

Atsakyti
Nu ir ka gero del to karantino nusprende?DAr neradau jokio straipsnio...

KA planuojat veikt,kai pasibaigs tas karantinas?Kur pirmiausia vaziuosit,ka lankysit?

Atsakyti

Man atrodo pratese 3 savaitem, o ar mokyklos atsidarys dar siems mokslo metams, tai kazi, mano vyresnes univeras, tai jau tik rugseji atsidarys, egzai bus per kompa.

Atsakyti

O po karantino, tai nezinau, i Lietuva noreciau, bet nezinia ar viskas susitvarkys iki rugpjucio. Daugiau neturiu ko lankyt, nebent shopinga 😀

Atsakyti

Kol kas nieko neplanuojam. Nes, jeigu ir atidarys, tai nereiskia, kad virusas dings. Kazkur atsargiai galima pradeti judeti, bet tikrai ne taip kaip anksciau. Nu cia, as taip mastau. Labai liudna, rytoj turejom skristi i Barselona. 

Su tom gelem, as kaip kate su pusle. Gavau geliu, dabar pritrukau vazonu. Siandien tokios grazios, tamsiai violetines spalvos surfiniju uzmaciau, zadejau pirkti. Einam link parduotuves, bac ir uztrauke zaliuzes. Dabar gal tik ketvirtadieni issiruosiu, tikiuosi neispirks. 

Atsakyti
Sveikos

Mano skrydi i Lt Ryanair siandien kanseliavo. Per 20 dienu turi £ grazint.
Planuojuos dabar ant rudens skrist.

Limcamca, kokioj pardoj tu geliu matei? Man jos labai grazios mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, 

Nova, gi rudeniui antra ligos banga prognozuoja 😏 Amerika isvis nori iki 2022 metu uzsidaryt, neisivaizduoju kaip tai butu imanoma. Tikiuosi greit sukurs vakcina, bet tai kas is to,  vel kinai ka nors suvalgys 😨

Atsakyti

Laba, 

 

Bet tai JAV nieko ir nedaro. Pas juos karantinas teorinis tik. Musiskiai va net, pas tevus vaziavo per Velykas, nors tevas po vezio operacijos. Jokiu dezinfekciju, jokiu kaukiu, parkai pilni zmoniu. Tai kaip tvarkosi, ta ir turi. 

 

Nova, maciau vietineje gyvunu parduotuveje. 

Va tokia spalva, man irgi labai grazu:

 

1010791.jpg

 

Atsakyti

Koks grozis 😍 tarsi aksomines. 

Atsakyti

Labukas

Is ryto zaktelejau,kai pamaciau kiek stopu turiu-172 blink.gif Tiek jau ir man per daug...Gerai visko nebuvo ir isvaziavau su 156...PAvargau..
Antra kart zaktelejau irgi is ryto,kai pamaciau uzsalusius langus biggrin.gif O visi gramdukai jau namo parnesti...Teko su kreditke prasieit per langus biggrin.gif

Grizus dar greit sriubos praviriau mirksiukas.gif Sau koldunu issiviriau biggrin.gif Dabar jau kojas susikeliau ir ilsiuosi biggrin.gif MB sugalvojo masina plaut,tai sakau ir mano tuo paciu nupurksk mirksiukas.gif

Atsakyti