Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

As ir darai balandelius senoviniu budu. Apverdu kopusto guze puode mirksiukas.gif
Vakar priviriau saltienos. Tai siandien lika tik bulviu issivirt ir vsio - pietus gatavi mirksiukas.gif

Pirmadieniui ruosiu raugintu kopustu sriuba su kiaules koja ir virtom bulvem su lupena mirksiukas.gif
Atsakyti

Eina sau Nova, kaip apetita man sukelei su tokiu maistu 😀 reik traukt karka is saldiklio ir isvirt saltienos rytoj.

Atsakyti
O man tik is didelio didelio bado sueitu saltiena biggrin.gif
Tusintu kopustu noreciau, reiks kokia diena ir man isvirti biggrin.gif
Atsakyti

Eik tu, nieko nesupranti 🤭

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2021 01 16, 15:10)
<p>Eik tu, nieko nesupranti 🤭</p><p></p>


biggrin.gif biggrin.gif

Tik parejom su mergom is lauko. Labai fainas oras, saulyte islindus pabuvo mirksiukas.gif

Atsakyti

Labas,

sugrįžtu  :ax:  per tuos karantinus nėr kada, nes darbo pilna, vaikai iš namų pamokose sėdi, tai iki kompo beveik ir neprieinu  :oh: 

balandėliams kur jūs kopūstų gaunat didelių? Nes pas man tik tinginių balandėliai, vien dėl mažų kopūstų.

Šaltienos ir aš norėčiau, labai skaniai pas *nova* meniu susiskaitė  :bigsmile: 

šiandiena tai visą dieną virtuvėje tūpinėju, nelabai kuo turiu pasigyrti, niekais užsiiminėju  :D  pasidariau varškės, tortui biskvitus išsikepiau tada morengą susiplakiau, džiūsta dabar, kadangi kiaušinių trynių atliko, tai blynų prikepiau, senokai jau jie buvo mūsų repertuare   :rolleyes:  kažkada kai vaikai mažesni būdavo, kiekvieną šeštadienį kepdavom širdelių blynus  :wub:  tiek užsisaldinau rūrą, kad kaži ar vakarienės bereiks.

Heidai už atostogas  :4u:  svarbiausia, kad sveikai ir praeitų, o atsipūst visada ne prošal 

naktį pas mum snigo, tai ryte dar kiek sniego buvo, bet paskui nulijo... dar saulė kiek išlindus buvo, bet greit pasislėpė 

Atsakyti
Tesco pirkau kopusta,ner siaubingai didelis,bet tikrai nemazas mirksiukas.gif

Blynai pas mus daznas savaitgalinis pusryciu patiekalas,nors vaikai jau ir suauge biggrin.gif Prie sirdeliu jau tingiu stovet,nors ir dviguba keptuve biggrin.gif As lietinius greit prakepu biggrin.gif Ko nesuvalgom paprastai su uogiene,ta paskui suvynioju su kokia desrele ir suriu mirksiukas.gif

Uzsisakem kinieciu,bus vakariene biggrin.gif Siandien tai sen tai ten,nebuvo laiko ir daryt kazka normaliai biggrin.gif
Atsakyti

Priedas  6BCB0005-46BF-4F8D-9648-11333375DBD6.jpeg   160,51KB   0 Parsiųsta kartųAs tai balandziam naudoju situos, renkuosi pati didziausia, arba 2

Atsakyti

Turkai turi savo parduotuvese labai dideliu kopustu, bet nesu pirkusi.

Atsakyti

Eik tu, nieko nesupranti 🤭

:D  :D  :D nu, kas cia do nesamone, saltienos nevalgo! Dabar jau ir as noriu  :D​ 

Atsakyti

aš kartais savojos, tą garbanotą kopūstą perku, bet kažkaip pastaruoju metu ir tų didelių  nebeužmatau. Reiks pačiupint Heidos užrodytų  :bigsmile:

 

aš dar konkorėžių keletą nulipdžiau  :ax:  nu visai diena taip va ir praėjo, gerai, kad vištos prigriebiau visokias grietinėles bepirkinėdama, tai bent jau vyrija bus išgelbėta, ant griliaus greit  pakeps  :rolleyes:

 

 


Pridėta:

  • Priedas  3.jpg   246,2KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

As balandeliu negaminu, bet kopustu gi yra pirkti, normaliu galvu. 

Mazylis ijunge TV futbolui ziuret ir pabego. Tai, mes bet koki kanala isijungem, o cia pasirodo Eurovizijos atranka. Kazin ar pavyks siemet sudalyvauti. 

Atsakyti