Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

O kaip atrodo tas kibiriukas? 

Pas mus gal oras labiau uzterstas, uztai ir silciau. Visokie kamina kurena, ruksta. 

Atsakyti
LAbukas

TAi ne tik kaminai...Kiek masinu ta siluma sukuria,kiek namu...Juk ir naktys didmiesciuose sveisios,nes visi apsvietimai ir tt..


As is amazones zemuoges pirkau..Lygtai sitas.
https://www.amazon.c...-...C180&sr=8-5

Atejo i voka supakuotos mazytes mazytes biggrin.gif Net nelabai tikejau,kad prigis,bet nieko,auga biggrin.gif Jei pirksi tai ziurek,kad plant butu,o ne seklos..is seklu kiek sejau,tiek niekad ir nesudygo..
O jei labai neskubu,tai palauk,as tau duosiu daigu mirksiukas.gif Tik biski tegu atsigauna po ziemos,pradeda naujus leist..
Atsakyti

Labas rytas  :4u:

kažkaip prastai miegojau šiandiena, tai būsiu pikta panda   :D

Vėjas aprimo, tai gal ir šilumą pajusim  :rolleyes: Boružėlių šeimyną aptikau vakar vazone, tai nei į lauką išnest, nei po namus leist gastroliuot, išsimiegojo mat jau  :ax:

Internetu sėklų iš nežinomų pardavėjų, tai gal ir nesirysčiau pirkti, esu mačius, kad kažką gražaus pasėja, o užauga piktžolės  :oh:

 

O kaip atrodo tas kibiriukas?

Ieškojau, kaip atrodo, ir nerandu, bet manau, kad esi mačius kibirėlius ar vazonus visuose supermarketuose būna ir gėlių, ir daržovių kokie rinkinukai sėjai.

Na, kažkas panašaus kaip čia 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 25 vasario 2021 - 09:45

Ahoj,

Kur čia visos prapuolusios  :hm: 

Vakar pas man koks pavasaris buvo, šilta, gaivu, net žolę nusipjoviau kieme, o šiandiena jau balti stogai  :ax: 

Atsakyti

Labukas

O man netiketai -laisva biggrin.gif Pasiule ryt dirbt, bet ai, savaitgaliais as tingiu biggrin.gif Nors gal ir mb dirbs ryt, bet as vis tiek tingiu biggrin.gif

Zole as kada cia pjoviau?Sekmadieni biggrin.gif O siandien tikrai net nustebau pamacius,kad apserksnijus blink.gif Na bet tuoj saule islys ir susils biggrin.gif
Paseta zolyte saugau,kad balandziai nenulestu biggrin.gif

Ok, tai kad jau nedirbu, nuleksiu iki Costco. Grindis robotas issiurbt,indus indaplove isplaus ,skalbenke jau sukas biggrin.gif DAr reikia aparato,kuris dulkes nuvalytu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas,

as ryte susalau, islekiau su megztiniu tik, tai gerai kad MB iki darbo pametejo, butu man ne kazka. 
Savaitgalis visas kaisvas, tai net nezinau kur cia pasiduot 😂 atrodo lyg galeciau kazkur 🙈

Atsakyti

man tai šįryt irgi tokie egzistenciniai klausimai kankino, savaitgalis, o planų jokių. Namai sutvarkyti, išskalbta, pardėj jau buvau ir ką reiks veikt  :D  

na, bet pagalvojau, svarbu šilta ir gražu už lango būtų, ryt ryte atsikelsiu ir sugalvosiu ką veikti  :rolleyes: 

dar labai norėčiau bulvinių blynų  :wub: 

Atsakyti

Laba, 

Aš pagaliau baigiau knygą, tai šiandien jau griebiau savo darbus tvarkytis, kad pasivyčiau. 

Faina knyga pavyko, manyčiau labai džiaugsis anyta. Eilėraščių gražių įrašėm, tai turbūt dar ir ašaros. 

Mano mamukas šiandien gavo pirmą skiepą. O amžiną atilsį močiutės sesuo, ir pasiskiepijo. Ir šiandien ji švenčia 102 metus. Ot, ilgaamžės moterys mamos pusėje. 

Atsakyti

Tai turbūt lauke kumpius deginat?  :D  :D  :D 

Aš sutvarkiau darbinį sandėlį. Užsisakiau makaronsų, kad gyvenimą pasisaldinti. Eisiu pėsčiomis parsinešti. Tuo pačiu ir pasportuosiu  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas

Limcamca, mokausi as. Baigineju kursa, liko 3 assignment parasyt. Nu nesiklijuoja mintys visai 🙈 Vakar kiema ir mes apsitvarkem, atsidengem baldus, susiskaiciavom kiek plyteliu reiks issiklot takui. Ir vsio, nesodinu dar nieko - salta. Nors musu kiemas sauletas, bet dar anksti man kapstinetis ax.gif
Atsakyti

LAbukas

Su pirma pavasario dienele bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

LAikas prabego akimirksniu biggrin.gif

As tuoj i Lexus salona vaziuosiu,servisa reikia daryt..Isimeciau knyga,bet kazi ar bus galima ten sedet g.gif juk vis dar karantinas...Bet su taxu pirmyn atgal irgi nelakstysiu..Ten miskelis netoli-eisiu pasivaiksciot biggrin.gif Salika reiktu koki isimest biggrin.gif Kaip ir nesalta,bet dar rytas,dar vesoka...
Atsakyti

Labas pavasario ūkanotą rytą  :4u: 

Savaitgalis, tai kaip akimirka, oplia ir nebėr. Nors niekuo galima sakyt nebuvom užsiėmę, daugiau poilsio buvo. Baigiau skaityti knygą, naujos nepradėjau, bet už akies vis "Bitininko duktė" užkliūna...

Pastarosios dienos padžiugino gražiu oru, tiesa rytai buvo žvarbūs ir su šalna. Sekmadienį anksti reikėjo išlėkt į trasą, tai teko langus nusigrandyti, bet dieną tai ir pietavom, ir kavą gėrėm terasoj  :wub: Kiemas mūsų pietinėj pusėj, tai visai maloniai šildė. Vakar vakare labai tylu ir ramu buvo, nė vėjelio, kilo rūkas po truputį, su dukra smagiai plepėdamos pasivaikštinėjom  :ax: 

Be saldumynų išgyvenam, morališkai pirmos dienos sunkiausios buvo, dabar jau viskas kaip iš pypkės  :rolleyes:  vyrija neprisijungė prie mūsų.

Atsakyti