Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Vaje kaip as cia taip supainiojau  :unsure: 

Mes vakar Duntono carborkej buvom, bet apsipirkom kaip kokiam ukininku turgelyje, net juokemes su MB, pirkiniai: medus, kumpis, rukyti sparneliai, trumpi agurkai, slyvos, pora petuniju i kiema. 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 05 13, 10:07)
<p>Labas,</p><p> durnas vertinimas referendumo,  didzioji dalis pasake Taip, bet to neuzteko. Na bet nors skvernelis nepraejo, tiek gerai.</p><p>Limcamca, ka centre veiksit?</p>


Vaziuoju i darbo agencija, dokus vezu. Ryt interview turiu mirksiukas.gif

Limcamca, ne nebalsavom mes. Nedalyvaujam jokiuose lt balsavimuose.
Atsakyti

Labas rytas.

Nova, darba keiti? Sekmes per interviu  :4u: 

As neprisiruosiu savo diplomo isverst i anglu kalba, gal prilygintu mane cia kazkam :rolleyes: 

Atsakyti
Labas rytas

Heida, ir taip ir ne. Pries pora savaiciu issisiuciau cv i pora darbu. Siaip tai ne, kolkas nesieiskau. Bet manau greitu laiku teks rimciau ziuretis.

Paskaiciau vakar komentarus, kalbejau su saviskiais apie rinkimus. Tai zmones nustebe tokiais rezultatais. Manau kad ir be rinkimu jau buvo nuspresta kas vadovaus paradui biggrin.gif

Heida, manau kad tikrai butu gerai turet isversta diploma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 gegužės 2019 - 09:28

Na kiek zinau tai dauguma dziaugiasi rinkimu rezultatu, o ne nustebe.  Siaip dar nevisai aisku kas bus prezidentu, bet man atrodo kad Nauseda, Simonyte protinga moteris, bet ja remia konservatoriai, o ju daug kas nemyli, tai vien del to rinksis nepriklausoma kandidata. Is esmes mane tenkina abu kandidatai, svarbu greiciau is seimo dingtu karbauckis su savo zaliaisiais talibais.

Man vien isversto diplomo neuztenka, reikia kad Naric, mane prilygintu kazkokiam angliskam issilavinimui.

Atsakyti

Labas rytas, silta diena zada, galima bus degintis, na cia tiems kas nesedi ofise 😜

Eurovizija vakar kazkokia nelabai, bet gal tik as viena ir ziurejau 😄

Atsakyti

Laba, 

Nežiūrėjau ir aš. Išvis šiemet nekabina Eurovizija. Net balsuoti nesiruošiu, ko niekad taip nebuvo paskutinius 12 metu  :unsure:​ 

Atsakyti

Limcamca, kaip tavo vaiko koja?

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 05 15, 06:08)
<p>Labas rytas, silta diena zada, galima bus degintis, na cia tiems kas nesedi ofise 😜


Oi sunku issedet tam ofise tokiu oru 😣 paziuriu per langa, asara nubraukiu ir toliau draugauju su skaiciais biggrin.gif
Pirma interview praejau, liko antras. Antras po 2 savaiciu. Generaline direktore dabar atostogauja mirksiukas.gif

Limcamca, tikrai kaip vaikis laikosi 🤔 tikiuosi nieko rimto nera 4u.gif

Giega, dar pas turkelius sveciuojates bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 15 gegužės 2019 - 21:12

Labas rytas, 

Tai su tuo specialiu batu dvi savaites dabar reikia vaikscioti, o paskui darys xray, ziures toliau. 

Musu daktariuks, foto paziurejo, sake neatrodo baisiai. 

Atsakyti

Labas rytas,

tai gal viskas ir gerai bus vaikiui, pailses truputi nuo futbolo, nors jam to gal visai ir nesinori.

Nova, super kad i kita etapa patekai, bet tai kaip darysi jei gausi darba? Sakei kad kolkas darbo nezadi keist, tai cia tu savo galimybes tikriniesi ar kaip? 

O pas mane ukiski reikalai, reik nest pomidorus i lauka, nes jau netelpa ant palanges, bet nesugalvoju kaip juos sustatyt/susidint kad nenulauztu vejas.

Atsakyti

Šiuo metu poilsiui labai netinkamas laikas, nes vyksta klubų kaita. 

Vyksta treniruotės ir bandomosios rungtynės. Jis turi tris pakvietimus iš kitų klubų, vienas kuris yra premjerinėje lygoje ir dar akademija. Teks praleisti šituos šansus, jeigu jie nesutiks laukti, kol pagys koją. Sveikata aišku, svarbiau. 

Atsakyti