Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

TAi kiba lietaus nematei Nova biggrin.gif VA ir dabar lynoja..

Ai,tegu pasibuna patys biggrin.gif DAr MB but buves namie,gal butume ir vaziave,bet viena nenorejau biggrin.gif
Atsakyti

Nesuprantu, kaip mano knygu sarase atsirado knyga Stambulas. Kas ja patare, kaip labai idomia? Nu taaaip nuobodu skaityti. Susiplanuoju visus reikalus kol skaitau    :B 

Atsakyti
Nu zinokit, tikrai Stratforde nelijo visa diena. Is ryto gal tik biski pakrapino ir viskas. MB sake, kad namie gerokai palijo mirksiukas.gif

Limcamca, paskutine tavo knyga damusineju, reikia pradet meeta organizuotis mirksiukas.gif
Atsakyti

Aplankiau Aldi, bijunu ner, gaila, bet prisipirkau nereikalingu daiktu, taures dzinui, retai mes ji geriam, bet grazios buvo tai pasiemiau ir dar zibintus i kiema su saules baterijom, kurie netgi keicia spalvas kai sviecia, geriausia nekelt kojos is namu  :D 

Atsakyti

Aplankiau Aldi, bijunu ner, gaila, bet prisipirkau nereikalingu daiktu, taures dzinui, retai mes ji geriam, bet grazios buvo tai pasiemiau ir dar zibintus i kiema su saules baterijom, kurie netgi keicia spalvas kai sviecia, geriausia nekelt kojos is namu  :D

Tu supranti, kad man dabar reikes dar karta vaziuoti 🙄🤣

Atsakyti
hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 07 birželio 2019 - 22:02

Tu supranti, kad man dabar reikes dar karta vaziuoti 🙄🤣

O futbolistas tau ju neisspardo kieme? Nors yra ir pakabinamu labai fainu, tik as neturiu kur kabint, su Kotryna pasiemem, bet niekaip nesugalvojom kur pakabint galetumem ir padejom.

Atsakyti

Laba,

Išspardo gėles. Praėjusiais metais jų visai neturėjau, būtent dėl tos priežasties. Šiemet vartus nuėmėm, nes sulūžo, paskui ta trauma buvo, tai gėlių turiu. Bet va, praėjusį savaitgalį spyrė, ir tiesiai kaip su dalgiu per mano naujai sodintas begonijas. Nu atsiprašo ir vaikis, bet nėra ką daryti, tiesiog į šonus gėles sodinti reikia. Jis išeina į kiemą, atsargiai pradžioje spiria, bet matau, kad kažkuriuo metu matyt ta futbolininko dvasia savo daro, vistiek kaip spiria, taip ir skrieja kamuolys. Praktiškai visi jie pas kaimynus atsiduria. Dabar net susirinkti sunku, nes ten dilgelės, už mane turbūt aukštesnės išaugo, tai net kamuolių nesimato.

Prieš miegą vakar įsijungiu Heidos filmą pažiūrėti. Įdomu, kabina, bet jėtau koks sunkus, slogus  :unsure:  :unsure: 

Atsakyti
Sveikos

Nu kaip, vejai nenupute?

Klausykit, ar daret ka nors is gatavos teslos? MB nupirko teskinej, tai va dabar sedziu ir ieskau kaip ten su elgtis 🤔 daryciau su vistienos idaru mirksiukas.gif
Atsakyti

O kokia ta gatava tesla?

Atsakyti
Labukas

Susipjaustai tesla norimais gabaliukais,sudefi ka nori i vidu,sulankstai graziai,aptepi kiauso tryniu ir i orkaite mirksiukas.gif Pati tesla iskepa per 15-20 min.. tai ziurek kiek idarui kept reikia..Vista as apsikepinciau pries dedant..

Atsakyti
Nu nu. As vista, sakiau, apkepsiu su grybais grietineles padaze. Sudesiu ant teslos ir kepsiu. Bet klausyk, kokio tirstumo idaras turetu but? Skystesnis gal?

Limcamca, va tokia paziurek tesckines pastry mirksiukas.gif
Jus-Rol Puff Pastry Ready Rolled Sheet 320G
Atsakyti