Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Panos, ar vaziuojat dar kur atostogu siais metais? Ar jau vsio, metinis atostogu limitas isnaudotas bigsmile.gif
As spali i LT skrendu mirksiukas.gif ir kaip ir viskas pas mane siems metams rolleyes.gif
Atsakyti

As tai darbe neturiu limito atostogoms, galiu imt kiek noriu,bet jau nevaziuosim niekur.

Atsakyti
Labukas

As irgi galiu imt kiek noriu atostogu mirksiukas.gif Nieks nemoka uz jas ir viskas..
Planuose i Ispanija,tik va niekaip to ispanisko emigranto numerio negaunam..Ten atostogos visiems buvo,na gal jau pajudes kas.. Dar pamastom apie Lenkija per kaledas,bet net bilietu neziurejau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Heida, kada taviskes mokslus pradeda? Tikriausiai vyresnioji laukia nesulaukia studiju pradzios biggrin.gif

Giega, nesu girdejus apie ispaniska emigranto numeri ax.gif kas tai? Tai net savaitei atostogu vaziuojant to numerio reikia?

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 08 29, 07:48)
Labas rytas

Heida, kada taviskes mokslus pradeda? Tikriausiai vyresnioji laukia nesulaukia studiju pradzios  biggrin.gif

Giega, nesu girdejus apie ispaniska emigranto numeri  ax.gif  kas tai? Tai net savaitei atostogu vaziuojant to numerio reikia?

To numerio reikia,jei ka pirkt ten nori,banko saskaitai atsidaryt biggrin.gif Atostogoms jo nereikia mirksiukas.gif Paprasta ten-i policija nueini ir gauni,bet kai per alink darai,tai va uztrunka..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 29, 06:54)
To numerio reikia,jei ka pirkt ten nori,banko saskaitai atsidaryt biggrin.gif Atostogoms jo nereikia mirksiukas.gif Paprasta ten-i policija nueini ir gauni,bet kai per alink darai,tai va uztrunka..


Va kaip mirksiukas.gif o ne paprasciau tada butu tiesiai, ne per aplink darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 08 29, 08:02)
Va kaip  mirksiukas.gif  o ne paprasciau tada butu tiesiai, ne per aplink darytis  ax.gif

Reik vaziuot ten.. Atostogas kaip ir gauni,bet uz jas nemoka,tai biski gaila taip svaistyt laika.. Planavom gaut ta numeri ir tada vaziuot pasirasinet doku..
Atsakyti

Laba,

man moka uz atostogu 28 dienas, bet ne kai iseinu atostogu, o prideda kas menesi prie algos tuos atostoginius, gaunasi truputi virs simto svaru prie algos pliusas kas menesi. O eit atostogaut galiu kiek noriu.

Mano vyresne jau pradejo mokslus nuo vakar, na kolkas tai visa apzaveta viskuo, ziuresim toliau, o maze nuo rugsejo 4 dienos startuoja.

Atsakyti
Heida, sekmes vyresniajai 4u.gif negyvena unio bendrikuose bigsmile.gif
Atsakyti

Nova, namie gyvena, pasivazines, nors gyvent bendrike labai net nepigiai kainuotu, mes paskaiciavom, kad pigiau butu kambari nuomotis pas zmones.

Atsakyti
Kur visos dinge paskutine vasaros diena bigsmile.gif jau kaip greitai man sita vasara praejo rolleyes.gif
Atsakyti

Laba,

jooo, vasarelei ate, nors toks oras apie 20 man labai patinka, lyt kad nepradetu tik nuo ryto iki vakaro ir bus super. 

Nova, ar uzsipildet statusa? 

Idomu kaip Limcamcai kelione, laukiau laukiau nuotrauku fb, bet jau tokia skupi, nesirodo  :rolleyes: 

Atsakyti