Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

QUOTE(Limcamca @ 2019 06 21, 13:43)
Tresnia, o kuom jis serga, kad koseja?

Gripas buvo, temp isgydziau o va koseja tai jau gerai is plauciu, kai uzsikoses ai ojej unsure.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Tiksliau isitaise zmogus zemutiniu kvepavimo taku komplikacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2019 06 21, 18:15)
Tiksliau isitaise zmogus zemutiniu kvepavimo taku komplikacija  biggrin.gif

Ir rimtu zvilgsniu man aiskina, kad vaistu jam nereikia schmoll.gif schmoll.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti

orage ar išsirinkai sabanoškes, paveizėjau tai clarksiukuose neblogų bent aš randu https://www.clarks.c...s/Sandals/c/w60

Ne  :angel_sadangel: 

Fatė savo nerodo, vaikštau su savo senosiomis  :cray: 

Labos

Atsakyti

Ir rimtu zvilgsniu man aiskina, kad vaistu jam nereikia schmoll.gifschmoll.gifdoh.gifdoh.gif

Toks durnas juokas paeme, atsiprasau, prisiminus paskutiniu dienu diskusija: jeigu neklauso, liepk jam pasirinkti arba tu arba tegul koseja kur nors kitur, ne namie  :unsure:  :D 

Nezinau ka patarti. Jeigu infekcija tikrai gal vaistu reiketu, pas gydytoja nueiti. Negerai kosulys. 

Atsakyti

Toks durnas juokas paeme, atsiprasau, prisiminus paskutiniu dienu diskusija:

O aš prisiminiau tavo riūūūūūūžavas pliažines (o gi pasirodo pysk mody dabar) šliopkes, kur man dėjai.  :lol:  Nu točnai reiks jamt  :lol:​ 

Atsakyti

Aisku kad vaistu nereikia.Tu ka nori slopinti normaliu karkalu pasisalinima?Ir kuo tu ta temperatura gydei?Vat virk melyniu arbatos,stiprink imuniteta,o ne vaistais zmogu serk.

Atsakyti

Ne  :angel_sadangel:

Fatė savo nerodo, vaikštau su savo senosiomis  :cray:

Labos

Ramiai ...nieko ji nenusipirko reiškia  :D 

Atsakyti

Aisku kad vaistu nereikia.Tu ka nori slopinti normaliu karkalu pasisalinima?Ir kuo tu ta temperatura gydei?Vat virk melyniu arbatos,stiprink imuniteta,o ne vaistais zmogu serk.

Kodėl slopinti? Juk yra vaistai, kurie padeda pasišalinti tiems karkalams. Tik jų nereikia gerti vakare prieš miegą.

O kosulys sausas ar ne?

Atsakyti

Festinos madingų šlepkių nerodo. 

https://feetfirst.no...dal-hvit-322230

Specialiai tau  :4u:​ 

Atsakyti

Jos madingos?  :hmm:  :blink:​ 

Atsakyti

Miargai, pasigedau Bluetos  :unsure:  Kaži kur ana prašapus? :hmm:​ 

Atsakyti