Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Tu gali man i fb parasyt? Kiba mane uzblokijus esi kas negaliu tau rasyt 😂

pasitikrink SM paštą :P 

Labas rytas, kavinuosi, darbu begalės, nežinau ko griebtis :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2019 08 20, 08:48)
Labas rytas, kavinuosi, darbu begalės, nežinau ko griebtis blink.gif​ </p>



Tai tu lb teisingam kely, pradet reik nuo kavos ;)


Biski pradejau ziuret ta rekomenduota seriala ir galiu pasakyt, kad mane erzina toks mergu glusumas/naivumas, net ziuret negaliu. Nu suprantu, jaunos ir blablabla, ale vistiek kokio naivumo reik but....


Labas gaivus rytas.
Atsakyti
Kaip parodys tolesnis ziurejimas ,tos ruskes visai gerai dar tvarkesi kalifate.
O va vakaru visuomene - ir musulmonai ir ne,naiviai tikintys sistema ir rukantys zole ,uzuot galvoje kaip iseit is situacijos tai visai suds.Kartu su na kraju ziuriu sita
https://www.netflix..../title/81078331
situacija ir koncepcija tai panasi.
Atsakyti

Tai tu lb teisingam kely, pradet reik nuo kavos ;)


Biski pradejau ziuret ta rekomenduota seriala ir galiu pasakyt, kad mane erzina toks mergu glusumas/naivumas, net ziuret negaliu. Nu suprantu, jaunos ir blablabla, ale vistiek kokio naivumo reik but....


Labas gaivus rytas.

Kad tokiu pilna.Ir neglusu visai.O mano dvi pazistamos istekejusios uz musulmonu jau daug metu ir viskas gerai ten pas jas.(tik tiek kad jie nereligingi).Zodziu tame pasaulyje siuksles pila ant musu,musu pasaulyje ant ju.

O kiek musu vietiniai panas apgauna?

Kaip sakoma su zmogum gali pragyventi ir 40metu ir nezinoti su kuo gyveni.

Sveikos visos nuo ryto.

Atsakyti

Tai tu lb teisingam kely, pradet reik nuo kavos ;)


Biski pradejau ziuret ta rekomenduota seriala ir galiu pasakyt, kad mane erzina toks mergu glusumas/naivumas, net ziuret negaliu. Nu suprantu, jaunos ir blablabla, ale vistiek kokio naivumo reik but....


Labas gaivus rytas.

Tai dauguma jaunų mergaičių naivios ir patiklios. Gi negimsta nei 1 iškart protingas ir viską numatantis. O meilė ir gražaus vyro dėmesys apsukt galvą gali bet kuriai

Atsakyti

Koks geras laikas 🥰


Pridėta:

Atsakyti

Nu ka tik suvazinejom pas mano Elijute i unika i tevu diena,kur buvom supazindinti su aplinka,sistema,kainom ir galimybem.Buvo labai idomu.


Pridėta:

  • Priedas  image.jpg   183,6KB   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  image.jpg   219,58KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Nu ka tik suvazinejom pas mano Elijute i unika i tevu diena,kur buvom supazindinti su aplinka,sistema,kainom ir galimybem.Buvo labai idomu.

Kur studijuoja? 

Sveikutės  :)​ 

Atsakyti

Kur studijuoja? 

Sveikutės  :)​ 

|Cia pas mus Londone.Royal Halloway unike.Bet ji tik istojo.Bus vel pirmam kurse.Taip kad ilgos dainos cia.

Atsakyti

Kaip jums patinka?

https://www.google.c...lity/index.html

Atsakyti

Nepatinka, o jiems kas. Nors pripazino, kad sprogimas buvo, nes is pradziu surauke siknas tylejo.

Sveikos. 

Atsakyti

Padeda, bet vasaros sezonu išlenda kažkiek vėl, nes ištisai neprisaugosi juk. 

Aš spec rugstinę daba liniją naudoju nuo pigmentų, ji silpnesnė, kai žinau, kad būsiu saulėje, netepu. O žiemą retinolio pilingus kelis pasidarau ir kasdien kremus spec. Man tikrai rezultatas yra.

Tu Maljorkoje?

O tai po tų savo procedūrų gali būti saulėje? 

Kosta Dorados regione. Turbūt dėl katedros apie Maljorką pagalvojai  :) . Taragonos ten katedra, bet ji išties turi panašumo su Palmos katedra.

Atsakyti