Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomi situacija....

bet tai kas blogiausia, jisai dabar kitas gales apgaudineti, bus susitvarkes viberi... biggrin.gif ir ta kita is druskininku gal isivaizduoja esanti vienintele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 14, 17:07)
bet tai kas blogiausia, jisai dabar kitas gales apgaudineti, bus susitvarkes viberi...  biggrin.gif ir ta kita is druskininku gal isivaizduoja esanti vienintele  biggrin.gif

Tas tai tiesa. Ir dėl viberio, ir dėl kitos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 14, 14:10)
Tai va butent, ar reikia palikineti vietos fantazijai ir visko prisigalvoti ar paprasciau pasikalbeti.
O akis draskyti ir persekioti tai jokioj santykiu stadijoj ner normalu


Pritariu. Tai nuo pat pradzios ir norejau pasakyti 4u.gif
Neturiu ka pridurti.
Atsakyti
Priminsiu, kad autorė kalbėtis jau mėgino. Paklausė kur jis yra. Būtų galėjęs pokalbis išsirutuliot toliau, bet tas įžūliai melavo, kad darbe. Koks dar pokalbis apie tai gali būti?
Atsakyti
QUOTE(Vetrėja @ 2019 03 12, 20:31)
Labas vakaras.
Mąstau, svarstau situaciją nuo penktadienio....
Pagelbėkit su savo mintimis iš šono.....
Susipažinau su vyru (išsiskyręs) iš JK rugpjūčio mėn. 2018m. Rašėmės per Viber, matėmės video. Bendravom. Buvo įdomu. Įdomus pašnekovas. Kartojo, kad aš jam patinku.
Nutarėme susitikti "gyvai". Susitikome. Pasirodė malonus, galantiškas. Dovanojo gėlių. Maloniai praleidome vakarą.
Sekantį kartą pasimatymui pakviečiau į savo namus. Taip pat puikiai praleidome laiką.
Pakvietė vakarienės į kavinę, kur dirbo jo suaugusi dukra. Ji maloniai priėmė. Vyras pasakė,kad rimtai nusiteikęs mano atžvilgiu. Dukra pasidžiaugė,
Po poros dienų išvažiavo atgal i JK.
Bendravome toliau, kaip ir iki "gyvo"pasimatymo. Ir sutarėme kartu praleisti savaitę kartu. O būnant tikslesnei, kovo 10d. jis parskrenda,aplanko tėvelius ir pas mane atvažiuoja kovo 11d.
Kas labiausia netikėta, skaitinėdama žinutes Viber, paspaudžiau kažkokį "pypsiuką", o jis pasirodo rodo dislokacijos vietą iš kur siųsta žinutė. Taigi žiūriu ir netikiu .. Jis Lietuvoje, Kaune kovo 8d. ....
Šokas man...... Mąsčiau kaip pasielgti. Laikui prabėgus sumasčiau pažiūrėti kur jis dabar. Rodo Druskininkai, viešbutis. Parašiau jam,paklausiau ką veikia. Jis atsako, kad dirba savo darbe. Bet matau gi, kad jis Druskininkuose ! Neiškenčiau, parašiau kaip sekasi Druksininkuos. Jis sako, kaip suprasti, jis nieko nesupranta apie ką aš. Aš savo ruožtu, padariau QuixMemo ir nusiunčiau jam.
Ir viskas nuo to laiko tyla.
Ką jūs galvotumėte tokiu atveju. blink.gif

Zmogus pagalvojo, kad su psichiškai nesveika, persekiojimo maniją turinčia boba susipazino. As irgi buciau begus kur akys mato nuo tokios durnės.
Atsakyti
O ką gero apie tokį vyrą galima pagalvot, kur įžūliai meluoja ir dviem frontais varo? Daug blogiau, nei apie moterį, kuri išsiaiškino jo melą. Taip taip, melas paaiškėjo, tai nebuvo paranoja.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2019 03 15, 23:48)
O ką gero apie tokį vyrą galima pagalvot, kur įžūliai meluoja ir dviem frontais varo? Daug blogiau, nei apie moterį, kuri išsiaiškino jo melą. Taip taip, melas paaiškėjo, tai nebuvo paranoja.

Ojazau...lygtais jus dviem frontais niekada nevarėt,, kai buvot dar netekėję?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 03 16, 03:19)
Ojazau...lygtais jus dviem frontais niekada nevarėt,,  kai buvot dar netekėję?

Tikrai niekada. Ir dabar esu ištikima, nors progų tam tikrai yra. Ir netgi noro būtų, bet.... kažkaip tai ne man. Gal aš tiesiog nuobodi ir nesuprast man to jūsų jaunatvinio maksimalizmo?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2019 03 16, 15:25)
Tikrai niekada. Ir dabar esu ištikima, nors progų tam tikrai yra. Ir netgi noro būtų, bet.... kažkaip tai ne man. Gal aš tiesiog nuobodi ir nesuprast man to jūsų jaunatvinio maksimalizmo?


Kame tas jaunatviskas maksimalizmas?
Zmones sukure seima?
Ar kazka vienas kitam zadejo?
Ar jau jei pusmeti pabendravai, tai jau ispareigojai iki garbo lentos?
Atsakyti
O tai prieš santuokos įteisinimą duotis su kuom papuola normalu? Varyt 2-3 etatais? Gal kam ir normalu, bet žmogus paskui ir santuokoje toks. Kam patinka - tas taikstosi ir pateisinimus randa, kam nepatinka - skirstosi. Kame bėdos?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2019 03 16, 17:30)
O tai prieš santuokos įteisinimą duotis su kuom papuola normalu? Varyt 2-3 etatais? Gal kam ir normalu, bet žmogus paskui ir santuokoje toks. Kam patinka - tas taikstosi ir pateisinimus randa, kam nepatinka - skirstosi. Kame bėdos?


Kas yra normalu kiekvienas musu sprendzia pats, jei asmuo nedave pazado, pretenzijos perteklines...

Bedos, pertelkliniai lukesciai zmonems, kai vyksta tik "pasirinkimo" laikotarpis.

Jus ir savo draugams, tokius reikalavimus turite?

Pamenu, dar vaiku budama, paaugle, gavau velniu is savo drauges, kodel mat as ejau sokti su vaikinu, kai jos niekas nebuvo pakvietes, mat tikra draugsyte to nenumano... Tirka drauge, atsisakytu, stovetu kaputyje salia. Taigi, tas normalumas, labai salyginas.

Nereikia buti vaikais, zmones, kol nepasizadeje turi teise susitikineti, rinktis, skirtis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 03 16, 18:12)


Nereikia buti vaikais, zmones, kol nepasizadeje turi teise susitikineti, rinktis, skirtis ir t.t.

Niekada nebuvau atsarginiu variantu ar variantu pasirinkti is dvieju. Renkasi - tegu renkasi, ne vienas bernas pasauly.
Atsakyti