Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau... Savo vyro..

Išeiti gal ir galėčiau, bet nesinori savo bendrai kurtų namų palikti. Turbūt visai palusciau, ir vistiek reiktų kreiptis į jį pagalbos, dėl daug ko, vaikų priežiūros  mašinos ir t.t. Draugų ir artimųjų čia nėra. Lietuvoje giminių neturiu. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 16, 12:17)
aš tiesiog nė kiek ne mažiau durnų bobų žinau nei durnų vyrų smile.gif toms kai kurioms durnoms būna, aišku, pasiseka, nes vyrai tapkės, lankstosi prieš jų psichologinį, terorinį smurtą, bet tada ant kitų išsilieja, svetimus kaip  auklėja, kaip smerkia, nes savo bobos bijo biggrin.gif 
ar labai daug tokių vyrų gailima? kažkodėl pagrinde tik moterų gailima, na irgi nesąžininga, sakyčiau

Bet tu gi pati is tokiu, kuri naudoja psichologini smurta pries vyra - gi pati rasei, kad pastoviai nori jog butu tavo virsus, pastoviai draskaisi namie...
Atsakyti

Vaikai to nematė, tik girdi retkarčiais kai jis rėkia. 

Atsakyti
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 14:39)
<p>Išeiti gal ir galėčiau, bet nesinori savo bendrai kurtų namų palikti. Turbūt visai palusciau, ir vistiek reiktų kreiptis į jį pagalbos, dėl daug ko, vaikų priežiūros  mašinos ir t.t. Draugų ir artimųjų čia nėra. Lietuvoje giminių neturiu. </p>

O ka vyras ? Daznai toks jo elgesys? Kaip jis pats pasiteisina( jei taip galima pavadint)?
Papildyta:
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 14:33)
<p>Ačiū už nuomones, supratau ką norėjote pasakyti. Kalti esame abu, tiek jos ligonis, tiek aš, jo silpni nervai, man nerimo sutrikimas, dėl ko ir antidepresantus esu vartojusi. Abiem sunku vienas kitą suprast. Sunku ir skirtis kai viskas beveik jau sudėliota į vietas. Vaikai čia laimingi, namas paimtas ant paskolos abiejų vardu. Teks ieškoti psichologo pagalbos. Beje gal žinote ką parekomenduoti  kas užsiima konsultacijomis internetu? </p>

Na aisku, bent jau pasiguoskit, kad jau buvo panasios tokios temos. Greiciausiai tos moterys ir toliau gyvena su tom menkystom.

Bet jus pati jo toki elgesi pateisinate- rasot, kad jis ligonis, jo silpni nervai, pas jus nerimo sutrikimas, geret antidepresantus.
Na zodziu tik jus kalta. Bent jau is sono taip skaitosi.
O vyras vaistus nuo nervu geria, bando kreiptis i psichologus, kad valdyti savo priepuolius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 16 balandžio 2019 - 14:52
Vienintelis atvejis, kai tikrai reikia vyro, tai yra bendri vaikai. Visi tie namai, butai, masinos yra smulkme palyginus su ramia dušia.
Atsakyti
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 15:39)
<p>Išeiti gal ir galėčiau, bet nesinori savo bendrai kurtų namų palikti. Turbūt visai palusciau, ir vistiek reiktų kreiptis į jį pagalbos, dėl daug ko, vaikų priežiūros  mašinos ir t.t. Draugų ir artimųjų čia nėra. Lietuvoje giminių neturiu. </p>

labai teisngai 4u.gif
Atsakyti

Taip jis gėrė antidepresantus, 2 metus nuo depresijos. Paskui metė, nes jam dažnai nuo jų galva svaigdavo, negerai jausdavosi. Į psichologą kreiptis ne esu tinka, sako kad jis dabar gerai jaučiasi, kad jam nėra depresijos. O rėkia ant manęs, nes ji iš kantrybės iš vedu. Gali ir visai dėl smulkmenų rėkt pradėt. Sunku čia taip issidraskyt, kai gyveni Norvegijoje, tai ir sėdi tyliai, kad kas ko ne sužinotų dėl vaikų saugumo. Tai beveik visad aš nusileidžiu jam, bet to jo rekimo jau paniškai bijau. Ir kiek bandau jam sakyti, kad man tai nepatinka, kad aš labai blogai jaučiuosi kai jis taip elgiasi, tai sako neprovokuok manęs, bet kartais ne nesuprantu kaip aš jį suerzinu.. 

Atsakyti

Cambala, toks jo elgesys tikrai nėra kasdieninis, bet į savaitę kartą būna, kad parėkauja. O ką jis, jis sako kad turiu registruotis pas psichologą. Deja, bet čia kur gyvename, neverta tikėtis pagalbos iš psichologų. 

Atsakyti
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 16:58)
<p>Taip jis gėrė antidepresantus, 2 metus nuo depresijos. Paskui metė, nes jam dažnai nuo jų galva svaigdavo, negerai jausdavosi. Į psichologą kreiptis ne esu tinka, sako kad jis dabar gerai jaučiasi, kad jam nėra depresijos. O rėkia ant manęs, nes ji iš kantrybės iš vedu. Gali ir visai dėl smulkmenų rėkt pradėt. Sunku čia taip issidraskyt, kai gyveni Norvegijoje, tai ir sėdi tyliai, kad kas ko ne sužinotų dėl vaikų saugumo. Tai beveik visad aš nusileidžiu jam, bet to jo rekimo jau paniškai bijau. Ir kiek bandau jam sakyti, kad man tai nepatinka, kad aš labai blogai jaučiuosi kai jis taip elgiasi, tai sako neprovokuok manęs, bet kartais ne nesuprantu kaip aš jį suerzinu.. </p>

oi Norvegija, nezinau ar mano nervai ten islaikytu gyventi....del vaiku ateminejimu, gal ir del to dar stresuojat kazkur pasamoneje...? tada tikrai i vietinius psichologus paglabos nesikreipkit per daug pavojinga.

Kai abu ramus suseskit ir isklausyk ji , kas ji provokuoja lai susako konkreciai, vyram neturetu buti tai sunku padaryti, bet pati neneik, nepriestarauk, isiklausyk tik.

As pvz mokausi nepriestarauti vyrui ir jis pradejo elgtis daug geriau ir daro daug daugiau del manes. Paprasciausiai sutinku su viskuo ka sako, o paskui jis pats persigalvoja, o as tik mokausi sakyti savo norus.

Pvz jei vyras sako, siemet atostogauti vaziuosim i Antraktida, seniau buciau pradejusi aiskinti, ka jis nusisneka ir t.t. nu absurdas gi, dabar ramiai sakau gerai, jei tu taip nori vaziuojam, bet as tai noreciau i Ispanija kur silta, taip smagu butu vaikam baseine pasimaudyt ir viskas, neisigincyju, nepriestarauju, leidziu jam viska letai apmastyti ir paciam nuspresti , 99 atvejais po kiek laiko jis dazniausiai padaro taip, kaip as norejau, biggrin.gif Vyrai is tikro labai geri , jie dziaugiasi, kai ju zmonos, vaikai lalimingi, tai reikia ismokti jiem dekoti, isklausyti, nepulti kariauti su juo, jis jau ir taip pasaulyje prisikariauja, namuose norisi paparsciausiai ramiai pabuti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 balandžio 2019 - 16:14
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 15:58)
. Tai beveik visad aš nusileidžiu jam, bet to jo rekimo jau paniškai bijau. Ir kiek bandau jam sakyti, kad man tai nepatinka, kad aš labai blogai jaučiuosi kai jis taip elgiasi, tai sako neprovokuok manęs, bet kartais ne nesuprantu kaip aš jį suerzinu.. </p>

Galima nors viena pavyzdi is to kaip ir kuom jus ji isprovokuojate?

Papildyta:
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 16, 16:01)
<p>Cambala, toks jo elgesys tikrai nėra kasdieninis, bet į savaitę kartą būna, kad parėkauja. O ką jis, jis sako kad turiu registruotis pas psichologą. Deja, bet čia kur gyvename, neverta tikėtis pagalbos iš psichologų. </p>

Rekauja, tai rekauja, bet hei rankas kilnoja, tai...baisu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 16, 16:14)
Vienintelis atvejis, kai tikrai reikia vyro, tai yra bendri vaikai. Visi tie namai, butai, masinos yra smulkme palyginus su ramia dušia.

nu jo, kai nama nusiperki uz paskola uz kokius 200.000, tai cia kas smulkme biggrin.gif

Bet siaip aisku, jei kazkas baisaus tai pinigai neturetu stabdyti, bet nei vaikai neturetu stabdyti, bet siuo atveju abu ne sventi ir tai ka daro negerai pataisoma.

nes koks vyras yra dabar tai ju abieju santykiu kurimo pasekme, o tai galim akeisti, nebuvo padaryta nieko baisausk kaip suprantu, nei ten sadistas kosk narkomanas vyras, nei moteriskokia lakstanti pe rkitus vyrus ar pan, normalus buitiniia konfliktai, tereikia moketi juos ispresti, pozityviau.

Manau, jei zmona prades kazka keisti elgesyje ir vyras gal uzsinores kazkaip ismokti valdyti savo emocijas, isilieti gal kokiam sporto klube geriau , o ne namie...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 balandžio 2019 - 16:15
Maniske apie mane irgi gal parasytu, kad bijo rekimo. Bet kadangi pati agresyvi, tai kazkaip apsistaugiam ir nusiraminam
Atsakyti