Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 28, 09:32)
sveikos smile.gif
neįtiko smile.gif labai net sakyčiau smile.gif
tema- uždara mokykla vaikų namai, su itin dideliu lavinimu ir t.t. visas vaikų/paauglių gyvenimas, žinant kad jų laukia baisus galas , tik jiems tai atrodo kad jiems labai pasiseke. Nes ten tipo yra klonuoti visokių padugnių klonai, kuriuos lavina augina ir t.t. tik tam kad suaugę jie būtų organų donorais iki pabaigos. T.y. išima organus vis po vieną iki kol jie numiršta. Bando kažkas prašytis "pratęsimo" nors dviems metams gyvenimo, bet kažkas nesutinka. Esmėj jųtikslas augant "užaugti geru donoru", niekas nebėga, visi laimingi.. kad jie ten 25 metų mirs. Nu kur logika???

tai va, neduok jos žmonėms skaityt, nes nesąmonių nesąmonė, p buvau užsirašiusi kaip kažkieno laaabai rekomenduojamą smile.gif

O jėtus blink.gif
Bet visai norėčiau perskaityti ax.gif
Atsakyti
Pempe nenorėk, nes ten taip labai neaiškiai viskas vyksta.... nuo pat pradžių tipo bus donorai, bet ką tai reiškia- ar tiesiogne ar kokia kita prasme tik pabaigoj galim suprasti, ir aplamai- ar tu gudri jauna graži priimtum tokią donorystę kaip savaime suprantama? kodėl nebėga, nesiskundžia ir t.t. Dar - kodėl klonuoti asocialūs žmonės, o nekokie kaip tik super duper. Vž daugiau te neaiškumų ir durnumo nei įdomumo. dar- per daug išplėsta ta vaikiškų dienų dalis, su neįdomiom smulkmenom ir ištęstais aprašymais ir per trumpa antroji dalis palyginus- kur jau suaugę.

Kas šiap geresnio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 28 sausio 2020 - 16:03
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 28, 15:42)
Pempe nenorėk, nes ten taip labai neaiškiai viskas vyksta.... nuo pat pradžių tipo bus donorai, bet ką tai reiškia- ar tiesiogne ar kokia kita prasme tik pabaigoj galim suprasti, ir aplamai- ar tu gudri jauna graži priimtum tokią donorystę kaip savaime suprantama? kodėl nebėga, nesiskundžia ir t.t. Dar - kodėl klonuoti asocialūs žmonės, o nekokie kaip tik super duper. Vž daugiau  te neaiškumų ir durnumo nei įdomumo.

Kas šiap geresnio?

Na, aš tos knygos nė neturiu, tik kitą too autoriaus knygą, tai gal iir susilaikysiu smile.gif

O geresnio- pas mane ar šiaip smile.gif ?
Pas man viskas gerai, tik eseklos nervuoja, siuntinio neatsiunčia, aš kvietkas noriu sodint biggrin.gif
Ir šiaip tyngiu, reiktų sportuoti, ką ten sportuoti, nors pavaikštinėti, bet ot , atsieit laiko nerandu ax.gif . Noro nerandu . Viena neturiu valios. Kokios aerobikos ar kažko pan norėčiau man patogiu laiku patogioje vietoje. Kad su muzikyte ir taip neįpareigojančiai, tarsi tai ne sportai, o šiaip rolleyes.gif
Atsakyti
Labas Pempe smile.gif

aš irgi noriu sportuot :)panoriu ir praeina, nes labiau tingiu nei noriu ir surandu priežasčių to nedaryt- laikas negeras, ne tas, per toli ir t.t.smile.gif
Bet aš per pietus bent apeinu ratą didelį, faktiškai tuos 6000 reikalingų žingsnių nueinu beveik visada. Vienintelis mano sportas smile.gif

ką iš sėklų jau prisisiuntei tokio kad jau laikas sėt? Kad be vasario pabaigos bent pas mane nieko nėra sėjamo.
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 29, 10:10)
Labas Pempe smile.gif

aš irgi noriu sportuot :)panoriu ir praeina, nes labiau tingiu nei noriu ir surandu priežasčių to nedaryt- laikas negeras, ne tas, per toli ir t.t.smile.gif
Bet aš per pietus bent apeinu ratą didelį, faktiškai tuos 6000 reikalingų žingsnių nueinu beveik visada. Vienintelis mano sportas smile.gif

ką iš sėklų jau prisisiuntei tokio kad jau laikas sėt? Kad be vasario pabaigos bent pas mane nieko nėra sėjamo.

Aš per pietus niekur nepraeinu, tai ne kažin ką ax.gif

O prisipirkau ne sėklų - meilenių(amarilių). Internetu. Kokie gražūs riebūs svogūnai thumb_yello.gif (tik vieną truputį teko aplaupyti). Ir kaina super duper. Dabar ant pusės nuolaida, vienas 2,95 arba 3,95. Gundausi dar pirkti, padovanočiau, nes dabar ketinau, o jau suskūpavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 01 29, 19:43)
Aš per pietus niekur nepraeinu, tai ne kažin ką ax.gif

O prisipirkau ne sėklų - meilenių(amarilių).  Internetu. Kokie gražūs riebūs svogūnai thumb_yello.gif (tik vieną truputį teko aplaupyti). Ir kaina super duper. Dabar ant pusės nuolaida, vienas 2,95 arba 3,95. Gundausi dar pirkti, padovanočiau, nes dabar ketinau, o jau suskūpavau biggrin.gif



o kodėl neini? juk irgi ne kur laukuose dirbi suprantu...
Aš tik kartais pagalvoju ką žmonės gali pasakyti, mažas miestelis, vienas kitą kažkiek žino, sakys na šita tai eina ir eina kažkur. Gi mano gilios minties nežino kodėl aš vis lekiu smile.gif va šiandien lėksiu knygą biblėj į dėžutę įmesiu - vėl proga kitan miesto galan nueit smile.gif
O kaip tu juos žiemai supakuoji ir kur laikai? pamenu pas bobutę po lova būdavo,,,,
neturiu nei vieno. gal ir man reikia...bet kad jie ilgiau negražūs nei gražūs būna smile.gif

Sveikos gyvos smile.gif

Ką kitos?

gal ir LI dar užeis? smile.gif
Atsakyti

sveikos smile.gif
neįtiko smile.giflabai net sakyčiau smile.gif
tema- uždara mokykla vaikų namai, su itin dideliu lavinimu ir t.t. visas vaikų/paauglių gyvenimas, žinant kad jų laukia baisus galas , tik jiems tai atrodo kad jiems labai pasiseke. Nes ten tipo yra klonuoti visokių padugnių klonai, kuriuos lavina augina ir t.t. tik tam kad suaugę jie būtų organų donorais iki pabaigos. T.y. išima organus vis po vieną iki kol jie numiršta. Bando kažkas prašytis "pratęsimo" nors dviems metams gyvenimo, bet kažkas nesutinka. Esmėj jųtikslas augant "užaugti geru donoru", niekas nebėga, visi laimingi.. kad jie ten 25 metų mirs. Nu kur logika???

tai va, neduok jos žmonėms skaityt, nes nesąmonių nesąmonė, p buvau užsirašiusi kaip kažkieno laaabai rekomenduojamą smile.gif

Net sugundei su šita knyga :laugh:

Bet kol nesudarysiu naujo meniu, tol apie knygą tik pasvajoti galiu.

Sportuoti ir aš labai noriu, ir labai reikia. Bet su tokiu grafiku tai mažai šansų... :(  Iš namų išeinu apie 8val. dirbu iki 21-24val.priklauso nuo dienos. Laisvas turiu dvi dienas per savaitę, bet ir jos visada skirtingos būna. Jokio reguliarumo :)

Namie va kartais senus kaulus palaužau, bet neužtenka šito :)

Darbas irgi nėra sėdimas.Per 12 darbo valandų, max 30min išeina pasedėti,kol žurnalus pildau,arba valgau.

Reiks kažką galvoti :)

Labas :)

Atsakyti
DARATĖJA, DAR VIS STATAI TĄ MENIU smile.gif NU SEKMĖS TAU....
OI ČIA DIDELĖS NETYČIA smile.gif
per pietus praėjau 5000 žingsniu, šiandien dar važiuosiu į filmą tai vaikščiosim šian ten, dar į namus reik pareit, tai tuos 6000 manau ir viršysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 30 sausio 2020 - 16:04

DARATĖJA, DAR VIS STATAI TĄ MENIU smile.gifNU SEKMĖS TAU....
OI ČIA DIDELĖS NETYČIA smile.gif
per pietus praėjau 5000 žingsniu, šiandien dar važiuosiu į filmą tai vaikščiosim šian ten, dar į namus reik pareit, tai tuos 6000 manau ir viršysiu smile.gif

Vaikišką meniuką sudarinėjau :)

O dabar norim ant pavasario atsinaujinti ir kardinaliai pakeisti visą pagrindinį meniu :)

Ir nuo kovo 1d.norim startuoti su nauju dienos pietų meniu :)

Valentino dienos specialų meniu jau sudariau. Šaunuolė :laugh:

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 30, 10:12)
o kodėl neini? juk irgi ne kur laukuose dirbi suprantu...
Aš tik kartais pagalvoju ką žmonės gali pasakyti, mažas miestelis, vienas kitą kažkiek žino, sakys na šita tai eina ir eina kažkur. Gi mano gilios minties nežino kodėl aš vis lekiu smile.gif va šiandien lėksiu knygą biblėj į dėžutę įmesiu - vėl proga kitan miesto galan nueit smile.gif
O kaip tu juos žiemai supakuoji ir kur laikai? pamenu pas bobutę po lova būdavo,,,,
neturiu nei vieno. gal ir man reikia...bet kad jie ilgiau negražūs nei gražūs būna smile.gif

Sveikos gyvos smile.gif

Ką kitos?

gal ir LI dar užeis? smile.gif

Beveik laukuose biggrin.gif . Gyvenvietėje, ne mieste. Tai ten niekur neturiu kur eiti, nebent į vieną vietą kartą į mėn ar du knygų nunešu.

Žiemai vazonus nešu į priepirtį,kitus - į verandą, kitus - į katilinę. Išdalinu. Bet kiek tos žiemos biggrin.gif

QUOTE(-Darateja- @ 2020 01 30, 13:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72595177" data-time="1580196724"><div><p>sveikos vartotojo įkelta nuotrauka
neįtiko vartotojo įkelta nuotraukalabai net sakyčiau vartotojo įkelta nuotrauka
tema- uždara mokykla vaikų namai, su itin dideliu lavinimu ir t.t. visas vaikų/paauglių gyvenimas, žinant kad jų laukia baisus galas , tik jiems tai atrodo kad jiems labai pasiseke. Nes ten tipo yra klonuoti visokių padugnių klonai, kuriuos lavina augina ir t.t. tik tam kad suaugę jie būtų organų donorais iki pabaigos. T.y. išima organus vis po vieną iki kol jie numiršta. Bando kažkas prašytis "pratęsimo" nors dviems metams gyvenimo, bet kažkas nesutinka. Esmėj jųtikslas augant "užaugti geru donoru", niekas nebėga, visi laimingi.. kad jie ten 25 metų mirs. Nu kur logika???

tai va, neduok jos žmonėms skaityt, nes nesąmonių nesąmonė, p buvau užsirašiusi kaip kažkieno laaabai rekomenduojamą vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Net sugundei su šita knyga laugh.gif
</p><p>Bet kol nesudarysiu naujo meniu, tol apie knygą tik pasvajoti galiu.
</p><p>Sportuoti ir aš labai noriu, ir labai reikia. Bet su tokiu grafiku tai mažai šansų... verysad.gif  Iš namų išeinu apie 8val. dirbu iki 21-24val.priklauso nuo dienos. Laisvas turiu dvi dienas per savaitę, bet ir jos visada skirtingos būna. Jokio reguliarumo smile.gif
</p><p>Namie va kartais senus kaulus palaužau, bet neužtenka šito smile.gif
</p><p>Darbas irgi nėra sėdimas.Per 12 darbo valandų, max 30min išeina pasedėti,kol žurnalus pildau,arba valgau.
</p><p>Reiks kažką galvoti smile.gif
</p><p>Labas smile.gif
</p>

Ot man irgi patraukli knyga pasirodė biggrin.gif

Tu prisisportuoji belekiek ax.gif bigsmile.gif
.

QUOTE(-Darateja- @ 2020 01 30, 20:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72597669" data-time="1580392031"><div><p>DARATĖJA, DAR VIS STATAI TĄ MENIU vartotojo įkelta nuotraukaNU SEKMĖS TAU....
OI ČIA DIDELĖS NETYČIA vartotojo įkelta nuotrauka
per pietus praėjau 5000 žingsniu, šiandien dar važiuosiu į filmą tai vaikščiosim šian ten, dar į namus reik pareit, tai tuos 6000 manau ir viršysiu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Vaikišką meniuką sudarinėjau smile.gif
</p><p>O dabar norim ant pavasario atsinaujinti ir kardinaliai pakeisti visą pagrindinį meniu smile.gif
</p><p>Ir nuo kovo 1d.norim startuoti su nauju dienos pietų meniu smile.gif
</p><p>Valentino dienos specialų meniu jau sudariau. Šaunuolė laugh.gif

</p>

O kaip meniu sudarinėji? Juk neužtenka patiekalus parinkti,dar reikia juos ir išbandyti? Ir, išbandžius, atrinkti?
Atsakyti

.O kaip meniu sudarinėji? Juk neužtenka patiekalus parinkti,dar reikia juos ir išbandyti? Ir, išbandžius, atrinkti?

Pasirenki poziciją, tarkim žuvis. Žinau, jog turi būti pigesnis variantas, ir brangesnis. Kalbuosi su tiekėjais,kokią žuvį jie gali mums pasiūlyti,kokia kaina. Ir tada gaminu kelis variantus, su skirtingais padažais, skirtingais garnyrais.Ragaujam, testuojam , kalbam ir sprendžiam kas gerai, kas ne. Skanu-neskanu. Ir panašiai :)


Atsakyti
QUOTE(-Darateja- @ 2020 01 30, 21:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="pempė12" data-cid="72597874" data-time="1580409601"><div><p>.O kaip meniu sudarinėji? Juk neužtenka patiekalus parinkti,dar reikia juos ir išbandyti? Ir, išbandžius, atrinkti?
</p></div></blockquote><p>Pasirenki poziciją, tarkim žuvis. Žinau, jog turi būti pigesnis variantas, ir brangesnis. Kalbuosi su tiekėjais,kokią žuvį jie gali mums pasiūlyti,kokia kaina. Ir tada gaminu kelis variantus, su skirtingais padažais, skirtingais garnyrais.Ragaujam, testuojam , kalbam ir sprendžiam kas gerai, kas ne. Skanu-neskanu. Ir panašiai smile.gif
</p><p>
</p>

Aišku. Įdomiai. Skaniiai biggrin.gif .
Manau, kad tavo visi variantai geri smile.gif

Labas rytas 4u.gif

Kaip blogai miegojau ax.gif . Užmigau, susapnavau košmarą, atsibudau. Ir nebemiegojau iki beveik trijų. O dabar negaliu atsibusti ax.gif
Atsakyti