Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Sveikos ir čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 02, 14:45)
Ir čia dar pasveikinsiu visas su praėjusiomis šventėmis, mylėkime tas žiurkytes, gal ir jos mus mylės, nesugrauš ko nors netyčia:D
oje tokios kompanijos, pačios maista gaminosi? Jei taip kas produktus suveže biggrin.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif , ir supirko įdomiausia gi čia bankrot būtų tiek išmaitinti, nebent kokie bais nevalgūs pasitaikytų, ale kaip teisybe ir nevalgius svečiuose apetitas labai geras būna biggrin.gif

Dėl maisto - tai ir prisivežė, ir dar pirko,ir mes juk turėjom biggrin.gif , tai baisiausia, jei taip galima sakyti, tie nuolatiniai gaminimai biggrin.gif . Ir valgymas valgymas biggrin.gif . Juk skanu biggrin.gif . Ir indai indai indai ax.gif . Na, bet kaip kitaip ax.gif . Restoranų sau nuolat leisti negalim, o ir progos juk ne restoraninės. Girdėjau per radiją ar TV, kad kai kas ir Kūčių vakarienę restorane sakėsi, bet man jau čia išvis be ryšio blink.gif


QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 02, 16:09)
Laba diena, su naujais su naujais...
Žiurkytės mums naujako išvakarėse vyro garažo rūsyje visas sultis paleido nachrien. V.ž, pasidarbavo, pranešė apie save verysad.gif

Pempe kai tai "faina" su tiek svečių. Nežinau aš tai stresuoju kai svetimi būna, atrodo turiu namus idealiai išsikuopt, net giliausioj spintoj turi būt ideali tvarka...o dar maistas o jeeezau kaip nepavydžiu smile.gif

Tai nepaliko nė pako sulčių tau? Tskant - nepasidalino blink.gif ? Užjaučiu, ir darbas, ir pinigai, ir dar tvarkyti...
Dėl kuopimo - yra kaip yra, galėtų būti daugiau pačiustyta, bet mano gyvenimo būdas ne toks, kad norėčiau tam skirti daug savo laiko smile.gif . Tarnaitė gerai būtų, bet kad nėr biggrin.gif . O svečiai, jei kas nepatinka, gali nevažiuoti tongue.gif


QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 03, 12:17)
Sveikos ir čia biggrin.gif

Taip mįslingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 01 04, 00:31)
kad kai kas ir Kūčių vakarienę restorane sakėsi, bet man jau čia išvis be ryšio blink.gif


viena pažistama sake norejus taip, bet ten kur ji norejo biggrin.gif jau užimta buvo kitų tai teko namuose grustis pas ją , pas juos mama, plius 3 šeimos su antrom pusem, savais vaikais, esme apie 20 galvų biggrin.gif susidare, beto viena šeimos dalis "užsieniečiai" jie tik paviešet, ta prasme savu namu neturi cia lt smile.gif, tai čia toks vienas atvejis o šiaip irgi jau žiuriu darosi populiaru kad kučias valgyti renkasi po kelias šeimas - kartas kažkur smile.gif
Atsakyti
LABA DIENA SU VIŠTIENA smile.gif
Atsakyti
Na kad visur einu per temas, tai ir čia užsukau smile.gif dabar taip retai į sm užsuku, kad jau net slaptažodzio parašė jungiantis biggrin.gif

Tai sveikos smile.gif
Atsakyti
Jezau kaip valgyti noriu.
geriu vis arbatą vandenį...nu reikia prisilaikyt po truputį...pavasaris tai ne už kalnų...
Atsakyti
Aš tai net nieko neatsinešiau šiandien, reikia kažkaip prašluot organizmą nuo visokių "pachliobkių" manamio ir panašių įstaigėlių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 13, 12:02)
Aš tai net nieko neatsinešiau šiandien, reikia kažkaip prašluot organizmą nuo visokių "pachliobkių" manamio ir panašių įstaigėlių biggrin.gif


kaip šluoji- visiškai nieko nevalgai? vandenį tik? ar dozes mažini?


Sveikos. Jezusmarija nu ateikit ir čia kiek...

Pempe kaip laikaisi. esu lb pikta. perskaičiau knygą kuri mane lb nuvylė. Tai vat noriu pareikšti kad jos žmonėms skaityti negalima duot smile.gif aš apie šią.
http://www.baltoslan...eisk-man-iseiti
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 23, 14:44)
kaip šluoji- visiškai nieko nevalgai? vandenį tik? ar dozes mažini?
Sveikos. Jezusmarija nu ateikit ir čia kiek...

Pempe kaip laikaisi. esu lb pikta. perskaičiau knygą kuri mane lb nuvylė. Tai vat noriu pareikšti kad jos žmonėms skaityti negalima duot smile.gif  aš apie šią.
http://www.baltoslan...eisk-man-iseiti

Labas labas 4u.gif
Gerai laikausi. Tik vis pavargusi. Gal man lėtinio nuovargio sindromas ax.gif

Kas čia per baisi knyga?
Pažiūrėjau nuorodą. Tai kuo ji tau neįtiko? Ar kaip tik - per daug patiko? Prašom plačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 23, 15:44)
kaip šluoji- visiškai nieko nevalgai? vandenį tik? ar dozes mažini?
Sveikos. Jezusmarija nu ateikit ir čia kiek...

Pempe kaip laikaisi. esu lb pikta. perskaičiau knygą kuri mane lb nuvylė. Tai vat noriu pareikšti kad jos žmonėms skaityti negalima duot smile.gif  aš apie šią.
http://www.baltoslan...eisk-man-iseiti

šluoju arbata, kava , vanduo, aišku but geriau vien vanduo betkur jau ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 27, 13:08)
šluoju arbata, kava , vanduo, aišku but geriau vien vanduo betkur jau ten biggrin.gif

Ir daugiau nieko nevalgai??? Bado dietą pasiskelbei blink.gif ? Į manekenes nori persikvalifikuoti mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 01 25, 19:54)
Kas čia per baisi knyga?
Pažiūrėjau nuorodą. Tai kuo ji tau neįtiko? Ar kaip tik - per daug patiko? Prašom plačiau smile.gif



sveikos smile.gif
neįtiko smile.gif labai net sakyčiau smile.gif
tema- uždara mokykla vaikų namai, su itin dideliu lavinimu ir t.t. visas vaikų/paauglių gyvenimas, žinant kad jų laukia baisus galas , tik jiems tai atrodo kad jiems labai pasiseke. Nes ten tipo yra klonuoti visokių padugnių klonai, kuriuos lavina augina ir t.t. tik tam kad suaugę jie būtų organų donorais iki pabaigos. T.y. išima organus vis po vieną iki kol jie numiršta. Bando kažkas prašytis "pratęsimo" nors dviems metams gyvenimo, bet kažkas nesutinka. Esmėj jųtikslas augant "užaugti geru donoru", niekas nebėga, visi laimingi.. kad jie ten 25 metų mirs. Nu kur logika???

tai va, neduok jos žmonėms skaityt, nes nesąmonių nesąmonė, p buvau užsirašiusi kaip kažkieno laaabai rekomenduojamą smile.gif
Atsakyti