Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Labas rytas. Vaje kaip naktį lijo. Prižadino ir išgąsdino.

Atsakyti
Pikkolo, tavo bernaitis su charakteriu smile.gif

pas mus vakar apie 11 vakaro pabande lyt ir po 5 min užbaige, užtat dundejo visi pašaliai, šonu matyt per Kauną nuėjo smile.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
na tai mergaitės karalaitės grįžytam po savaitgalinių darbų ir pramogų smile.gif
pas mus tikriausiai nulyšnojo tai kas liko po Pikkolo... tsakant išgręžė maikutę ir užtenka smile.gif

Ką nuveikėt savaitgalį?

kaip eurovizija?

Pikkolo, dėl to kad vaikai trumpomis nesirengia žinau, esu girdėjusi ne iš vienos smile.gif taigi tikrai nėra taviškis kažkoks išskirtinis smile.gif

p.s. mano uošvis irgi niekada trumpomis rankvėmis gyvenime nesirengė, jei jau šilta- ilgomis rankvėmis ir iki alkūnių atsiraito smile.gif smile.gif
Atsakyti
eurovizijos tik pirmas kelias dainas iki švedo žiurejom, gaila kad jis nelaimejo man patiko, dar patiko cekas na bet ir olandas nieko, svarbu visi tie suvarste diržais nelaimejo biggrin.gif, nors pas olandą irgi turbut orentacija ne ta bigsmile.gif

dabar galvosukis už kokia partija es rinkimuose balsuot? ką jus pasirinkę esate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 gegužės 2019 - 08:36
Man patiko Eurovizijos nugalėtojas, Dar švedas nieko. Žiūrėjau irgi pusė, pakol miegas nugalėjo smile.gif
Gražiai nugalėtojas dainavo, o buvo tokių dainų kad tikrai klausaisi ir gėda, ir nesupranti ko mūsų su tikrai gražesne daina nepraėjo smile.gif

Li, kaip tavo savaitgalis?



Atsakyti

Labas mergiates :)

Eurovizijos neziurejau, ir net negirdejau pirmos vietos dainos.

Kazkaip dzin dzilin man ta Eurovizija paliko :)

Vakar pirma kart zvejojau :D  pagavau tris mazas raudeles :laugh: visai fainai buvo laikas praleistas :)

Ai vakar sulauiau saules akinius, tai siutas, nervacija ima :laugh:  nes labai sunkiai rasti man tinkancius akinius. O taip apsidiaugusi buvau radusi tuos akinius :huh2:

Penktadieni i baliu eisiu, o vakar vienas nagas nuluzo :oh:pas manikiurininke tik kita savaite eisiu. Tai labai negraziai ranka db atrodo :laugh: 

Vaikiskos tos mano problemos :)

As savo vaikus visus pakrikstijau. Negaliu sakyti,kad esu labai tikinti ir pan. Nuo to blogiau vaikams nera :)

Atsakyti
jetau kaip karšta pas mus.... kaip pas jus gal vėsiau kiek?

ir tingiu. dirbt, būt ..smile.gif
Atsakyti
lauke gal ir šilta, tvanku sako, viduj šalta ir drėgna bigsmile.gif matyt dar šiluma nepersidave iš lauko,. o žieminė jau kadais išsivadėjus biggrin.gif


Atsakyti
Jau koks vėjas pas mus turbut lietaus atpūs
Atsakyti
Šeštadienį buvau dukros šokių šventėje, gavo medalį wub.gif Vakar namie kuitėmės. Aš tik 3 nakties girdėjau, kad lijo labai stipriai.
Šiandien iš ryto ėjome specialiai iki tokios kavinės užsakyti maistą metinėms. Paskui ėjome į Mega. Truputį sulieknėjau , nebeturiu ką rengtis blink.gif Tai suknelę nusipirkau. Dabar valgyt gaminu. Paskui į darželį dukrą pasiimti. Kas toliau dar nežinau biggrin.gif
Atsakyti

aš tai nuo ketvirtadienio po Žemaitiją basčiaus. Visai gerai galvą prasipūst. Nors norėtųs ilgesnių atostogų. Bet atostoginius taupau :D

Atsakyti

Labas vakaras,dirbau savaitgalį. 

Sun tai NEBLOGAI  sulieknėjai jei drabužiai netinka :blink:   net pavydu :P​ 

Atsakyti