Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Gali...Pempe gali. Bet kuriuo atveju ji turi du vaikus tai kur padės...jei namuose neleis dirbti.
Mums tai prakalbo kad lieps kasmetines imt kas vaikų neturi mažų. Nežadu rolleyes.gif tipo bent po savaitę.
Taip esame rakštis daug kam- tipo kodėl biudžetininkai dirba- tegu ima nemokamas ir sėdi namie, kiek juk pinigų sutaupys.
O man darbo pusei metų į priekį yra ir karantine...ta lb nepergyvenu šiaip smile.gif

o topas tai sukūrė fondą tą ir prašo aukoti, vėl tik aukokit... nu. skubinu. Lietuvos milijonierė tiesiog esu kad aukočiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 16 kovo 2020 - 15:58

Dirbt iš namų galėčiau, bet nori sutaupyt € tai liepia imt biuletenį. Nu sakė poliklinikoj, kad sutvarkys viską, tik nežinau kada. Veryga sakė, kad galima atbuline data.

Atsakyti
Na įdomu įdomu. Kaži ką man rytoj darbdavys užgiedos.

O šiaip namuose džiaugsmas, mergos krykščia, kad nereikia eiti į mokyklą biggrin.gif . Ligonis drūlina su kompu sau linksmai, MB filmą žiūri - žodžiu - visuotinė palaima dabar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 03 16, 18:04)
Na įdomu įdomu. Kaži ką man rytoj darbdavys užgiedos.

O šiaip namuose džiaugsmas, mergos krykščia, kad nereikia eiti į mokyklą biggrin.gif . Ligonis drūlina su kompu sau linksmai, MB filmą žiūri - žodžiu - visuotinė palaima dabar bigsmile.gif



labas rytas,
kame tas džiaugsmas- mano didžioji jau inkščia.... nes ką veikt gi... O sūnus nuo kompo prie inboxso ir atgal.
Mane jau nervina ta situacija. unsure.gif
Atsakyti

Labas mergaitės :)

Pempės diena šnd, tai PEMPE su tuo ir sveikinu :D

Atsakyti
QUOTE(-Darateja- @ 2020 03 19, 16:41)
<p>Labas mergaitės smile.gif
</p><p>Pempės diena šnd, tai PEMPE su tuo ir sveikinu biggrin.gif
</p>

Ačū wub.gif. Tai turėčiau švęsti bigsmile.gif .
Kepiau mielinę pynę su cinamonu, skaniai gavosi. Ir pavyko, kaip nekeista. Turbūt naujoko sėkmė biggrin.gif

Kaip tu, išvyta poilsio unsure.gif ?

Pasiėmiau biuletenį vaikų priežiūrai, vis geriau, nes mus į prastovą ax.gif

Atsakyti

Ačū wub.gif. Tai turėčiau švęsti bigsmile.gif.
Kepiau mielinę pynę su cinamonu, skaniai gavosi. Ir pavyko, kaip nekeista. Turbūt naujoko sėkmė biggrin.gif

Kaip tu, išvyta poilsio unsure.gif?

Pasiėmiau biuletenį vaikų priežiūrai, vis geriau, nes mus į prastovą ax.gif

Ne, dirbam su woltu,ir išsinešimais.

Darbo laikas sutrumėjo, darbo apmažėjo,daugiau poilsio negu darbo :)

O kaip toliau bus - nieks neaišku :)

Atsakyti
Labas 4u.gif
Na, ar visi sveiki mirksiukas.gif ?
Oro gražumas šiandien, mes šašlykų sezoną atidarėme, kad nebūtų covid, būtų rojus wub.gif .

Taip jau tikrai ant nervų groja, nors lyg ir nesijaudinu, bet jau patologiškai tik klausau, tik skaitau, tik žiūriu kas kur. O paskui naktim nemiegu. Šiandien ryte naujienas per radiją išklausėme, o dieną net nejungiau nieko. Tyčia. Bet ar iškentėsi, žmogus, ilgai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pempe, tai jau ir tu prie puodų grįši, užsidarys tau kebabai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 03 23, 08:20)
Sveikos smile.gif

Pempe, tai jau ir tu prie puodų grįši, užsidarys tau kebabai  bigsmile.gif

Cha cha, vakar vakare apie chačapuri svajojau biggrin.gif .
Ar tu dirbi, ar iš namų, ar niekaip?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 03 23, 09:43)
Cha cha, vakar vakare apie chačapuri svajojau biggrin.gif .
Ar tu dirbi, ar iš namų, ar niekaip?

Aš dirbu, pas mus įprastinis tempas smile.gif..kolkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, būkit sveikos smile.gif

aš irgi dirbu... kaip priklauso...
ir žinių nebežiūriu ir t.t. vis tiek be nervų susigadinimo nieko nepakeist. smile.gif
Atsakyti