Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 24, 22:26)
Supratau supratau ☺

Tipo miegat  ?
Pempe o tu ?

Nu nemiegam debatus ziurim, juokiamės iš to frukto kur prie simonytes sėdėjo... Vos ne iš dviračio šou biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vieną kartą normaliai atsikėliau bigsmile.gif
Tik dabar su kava.

Neprapuoliau su visam , tik su užimtumu pralenkiau pati save blink.gif
Atsakyti

Vrine, tokius pirkau https://www.eavalyne...-coral-002.html

Atsakyti

Labas damos :4u:  taip Pikkolo dalyvauju :B   garbės reikalas o ir fainai  visai :)​ 

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 24, 11:01)
<p>Nereikia nieko, tai ir neperku. Geriau nusimegsiu ar nusinersiu. Turiu nenešiojamą suknelę ant petnešų, tai vis audžiu mintį ant viršaus kokį tinklą nusinert ir nešiot. Jau ir siūlų pabandymui nusipirkau. Bet užsiėmiau dukrai megztinį numegst.</p>

Kaip taip įmanoma? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 24, 14:49)
<p>V-Rine tai kad aš pati iš savęs graži  biggrin.gif  kam tie rūbai  rolleyes.gif O jei rimtai, tai kodėl manai, kad iš anksčiau pirkti mano rūbai yra negražūs? </p>

O tai tavo drabužiai nesusinešioja?
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2019 05 24, 16:12)
Laba,
man tai ne nuo skalbimo rūbai traukias. Matyt kitkios kokybės perku. Tik pavalgau, daugiau pasėdžiu subinę padėjus, op ir susitraukė... biggrin.gif  unsure.gif

Man ir ne biggrin.gif
Papildyta:
Sveikos
Atsakyti

Dabar galvoju, kad turbūt tik džinsus esu sunešiojusi  :hm:  Anksčiau tau nukirpdavau ir būdavo šortai, dabar jau nereik tokių dalykų. O kitų drabužių nelabai sunešioju, greičiau atiduodu. Pernai Pepco bliuskučių prisipirkau, Utenos trikotaže suknelių. Tai šįmet tikrai nėra poreikio pirkt. Tik naktinius pirkau, nes senai jau buvau pirkus, tik nėštumo metu ir tai tinkamus žindymui.

O jūs ką? Kasmet perkat naujų rūbų?

Atsakyti

Man tai kažkaip tie, kur labiau nuolat tampau į darbą, tai apsinešioja/nusiskalbia. Plius, ir šiaip noris vis kažką atsinaujint, nes atsibosta tas pats :)

Atsakyti
Cartman, gražūs kedai. ir brangūs smile.gif

mergos kurios nesupratot- kai šiaip rūbas balieka ankštas- gera pasiteisinimas- skalbiantis susitraukė smile.gif o jūs čia žiūriu rimtai diskutuojat kad va reikia ant lengvo rėžimo skalbti...arba kad jum nesusitraukia tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif na šiaip rūbu retai kada nudėviu irgi iki galo, bet vistiek nutysta ar išaugi, nors mano svoris kaip ir stabilu, bet vistiek kartais atrodo nebekaip.

o kad susitrauktų esu dukros suknią sutraukusi taip. Įdėjau skalbenkėn, išimu- tik sūnui betinka smile.gif kažkokia kvaila medžiaga buvo. Tai teko mest, nes sūnus sakė nedėvės tikrai :0




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 25 gegužės 2019 - 19:31

Oi nepyk,bet žviegiu visa gerkle.... :lol:  :lol:​ 

o kad susitrauktų esu dukros suknią sutraukusi taip. Įdėjau skalbenkėn, išimu- tik sūnui betinka  :)kažkokia kvaila medžiaga buvo. Tai teko mest, nes sūnus sakė nedėvės tikrai :0
:first:  :laugh:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 25, 19:50)
<p>Dabar galvoju, kad turbūt tik džinsus esu sunešiojusi  g.gif  Anksčiau tau nukirpdavau ir būdavo šortai, dabar jau nereik tokių dalykų. O kitų drabužių nelabai sunešioju, greičiau atiduodu. Pernai Pepco bliuskučių prisipirkau, Utenos trikotaže suknelių. Tai šįmet tikrai nėra poreikio pirkt. Tik naktinius pirkau, nes senai jau buvau pirkus, tik nėštumo metu ir tai tinkamus žindymui.</p><p>O jūs ką? Kasmet perkat naujų rūbų?</p>

Taip. Aš net sezonam perku.
Atsakyti

V-Rine, aš tai viską supratau, čia nebent tamsta nesupratot, kad buvo bajeris apie tavo bajerį.

Aš nemėgstu pirkti rūbų. Dažniausiai nieko neišsirenku, tik susinervinu. Todėl vengiu šio proceso.

Atsakyti
As kasmet tai tikrai perku, bet ir tai jei uzmatau ka idomesnio ar tinkamesnio.db reciau, na bet nusiperku. Nors tu rubu tikrai yra ir jie niekada nesunesios, bet kazkaip norisi atsinaujinti, ypac kai dirbi ofise taigi neisi su tuo paciu visa savaite. As aplamai max dvi dienas galiu detis ta pati, ne tai kad issipurvima ar ka bet siaip.na koki megztuka dar ilgiau ar dzinsus bet neilgiau savaites ir pamainom.
Namimiai rubai kitaip, bet or tai aisku pasikeiti...

Dabar turbut aplamai mazai kas rubus sudevi.. juk turi metu metus devet ta pati, kad sudevet. O jei geresne kokybe tai is vis bus neimanoma. Turiu tokia bliuska tai jai kau gerokai jau metu, bet patinka patogi ir atrodo dar gerai tai ir nemetu.bet i darba neinu bet siaip kur..

Ana savaitgali padariau tvarka spintoj tai 3 didziausus maisus pririnkau..kai ka ikonteineri, kai Ka nesiu i parde , duoda 15 proc nuolaida kitam pirkimui tada, h&m turi ta ir..
Db kai siauliuoa buvau tai dvi vasarines bliuskas devetuose radau, kokybe gera kr gal 3 eur ir kita 6..ant juoko
Atsakyti