Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Labas labas. Taip, davė lietaus ir tiesiai į langus, net prižadino. Pylė gerai. Užtat vaikis kaip gerai miegojo, lietus jį labai gerai migdo.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2020 07 29, 10:46)
<p>Labas labas. Taip, davė lietaus ir tiesiai į langus, net prižadino. Pylė gerai. Užtat vaikis kaip gerai miegojo, lietus jį labai gerai migdo.</p>



jam gi nerūpi kad daržai gali prigerti smile.gif bulvės supūti smile.gif tai ko ir nemiegot...

papietavau, miego noriu...

Atsakyti
Labas beveik naktis, damos 4u.gif

QUOTE(grange @ 2020 07 26, 23:38)
A kas blogai, jei ir be suknios ? biggrin.gif 😜

Pempe, sveikinimai! 100 m cia nebuvus...

Oho, Grange bigsmile.gif
Iš pradžių net neįsižiūrėjau, kad čia tu biggrin.gif
Faina wub.gif
Ačiū labai aciuks.gif wub.gif

QUOTE(V-Rinė @ 2020 07 28, 11:24)
Sveikos,
aišku blogai jei be  suknios torto ir balandžių smile.gif
na paskutiniųjų gali ir nebūti:) smile.gif bet suknia merginai per vestuves juk svarbiau turėtų būti net už vyrą  tongue.gif  biggrin.gif
vyras bus ir rytoj ir poryt ir po 20 metų ..o TA suknia tik tą ieną dieną. na čia jei neplanuoji trijų santuokų smile.gif
atrodo ir su metais moterys, ir nedurnos, bet va aiškink jom...

o šiaip- NU KAS GERESNIO PONIOS smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tu kaip visada - savam stiliuj biggrin.gif



Papildyta:

QUOTE(V-Rinė @ 2020 07 29, 08:44)
Labas rytas labas rytas,,,  smile.gif
Plepsės smile.gif
Pempe tau ypatingas labas smile.gif

vos nenuskendom kiek vandenuko naktį davė... o kitos argavot? įtariu į daržą būt neįmanoma įeit...vakar dar pagalvojau kad reikt agurkus jau laistyt, tai va palaistė smile.gif

Ate42 ar jau koncervuoji?  man nuo pernai daug likę, bet dar vis k kažką po truputį... gi negalima be darbo žmogui sėdėt smile.gif

Ačiū už ypatingą biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif . Už ką man garbė biggrin.gif ? Musėk už gražias akis biggrin.gif
Pas mus žaibavo, lijo, ir, bliamba, per palanges bėgo, reiškia, du langai sandarumą jau praradę ax.gif . Ne kas.

Klausei kažkada apie nuotraukas, kelias telefonines mačiau, geriau nebūčiau mačiusi, kokia aš baisi blink.gif . Jaučiausi geriau, nei tose nuotraukose biggrin.gif . Tikiuosi, kad fotografas geriau nufotkino, o ten tik telefonas prastas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet plaukai, jau žinojau kad blogai nukirpti, tai taip ir atrodo angel_sadangel.gif
Viskas, noriu keisti plaukuoseną. Negi vėl pasiauginti ax.gif . Ar kirpti išvis trumpai, ežiuku, pvz rolleyes.gif . Pati nežinau, ko noriu.


Ar, damos, visada žinote, ko norit ax.gif ?
Atsakyti
Aš nekeičiu šukuosenos, labai jau man prie širdies esama bigsmile.gif , dar kartais tik noriu visiškai nusitrumpinti, na ne 0 biggrin.gif bet ne daug iki jo rolleyes.gif tai del to rupesčių neturiu, jei ką tik plaukų spalva paįvairina gyvenimą biggrin.gif

Sveikos ir čia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 liepos 2020 - 06:56
Labas rytas,
šalta. vaje. Aš dar vasarinių lupatų nešnešiojau o jau reiks slėpti?? smile.gif

Pempe, dėl nuotraukų, tai tris kartus pasižiūrėsi pasibjaurėsi, po savaitės žiūrėjimo bus jau nieko gal ir...o po pusmečio atrodysi sau gražuolė smile.gif visada taip būna. Aš irgi daug kadrų žiūriu ir galvoju- jetaus kaip gerai atrodžiau dar prieš tą pusmetį smile.gif
Dėl kirpėjos tai aš kas kartą iš jos išėjusi žadu nu keisiu tikrai, nu nieko su tais plaukais nepadaro.... išsiplaunu, susidelioju pagal save ir būna nu gal ir neprastai...smile.gif esmėj kai jų ne kažką tai šedevrų nesukurs, + pati bijau eksperimentuoti.... o ir nėr pasirinkimo gi miesteliuos kaži ko, arba jau beveik visos praeitos ratu ir atsirinkta smile.gif



Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš vakar dar pusplikė laksčiau, nebuvo šalta, bet per lietų ir vėją lauke nebuvau. O šiandien tai koncertą lauke žiūrėsiu, teks apsirengti normaliai. Ir ne basom kojom ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pagaliau buvau prie jūros wub.gif
Eina sau, kaip gera įkojom justi smėlį, o žvigsnį paleisti į tą tolį švedų pusėn biggrin.gif wub.gif
Ir žmonių ne tiek jau ir daug. O galvojau, nebus kopose vietos kur kojai padėti.
Užskaitau biggrin.gif

Kaip jūs?
Atsakyti
O mes šilauoges skyneme wub.gif ir jurginais mėgavomes smile.gif

https://scontent.fvn...amp;oe=5F4D0CE5
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 08 03, 09:11)
O mes šilauoges skyneme  wub.gif ir jurginais mėgavomes smile.gif

https://scontent.fvn...amp;oe=5F4D0CE5

Gražūs thumbup.gif . Anksti.

Ryt lekiam į sostinę bigsmile.gif
Atsakyti
Labos,
aš irgi labai dar noriu į pajūrį, bandau vyrą prikalbinti savaitgaliui, bet darr neaišku...
Pempe ką sostinėj? kuronos ieškot?smile.gif bet šiaip faina... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 08 04, 10:55)
Labos,
aš irgi labai dar noriu į pajūrį, bandau vyrą prikalbinti savaitgaliui, bet darr neaišku...
Pempe ką sostinėj? kuronos ieškot?smile.gif  bet šiaip faina... smile.gif

Ne, ne koronos, Sei mą aplankėm su misija smile.gif . Buvo pristatyta surinktų išsaugotų senų au dinių paroda, dainavom ir grojom, ir šokom, ir net padėkų gavom, kai kas baisiai netikėtai bigsmile.gif
Graži diena buvo wub.gif . Prasminga wub.gif
O paskui Trakų kibininėje kai uždainavom bigsmile.gif ... Žodžiu biggrin.gif ... Geri jausmai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Pempe, del plauku..taip, kai einu, zinau ko noriu..bet db kuris laikas darau ta pati, tai nlb ka isgalvosi.

Del tos suknes ten vrine taip poetiskai/moksliskai/blabla 😁😁 tebunie ka cia su ismintim gincysies 😆
Man tas netinka, tik tiek pasakysiu. Simtas metu man tos suknios, ir visos kartu einancios "nesamones" pirsliai, druska ir akordijonai...
Nu bet cia kiekvienam savo, kaip ten ta ismintis sako.
Atsakyti