Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(V-Rinė @ 2020 11 03, 12:08)
Sveikos gyvos.

Pempe iš kur kačiukų gavai?  unsure.gif  kodėl katės nesterilizuoji aaaa???
nu nu nu...

Pas muslyja. Fe. lėkiau kolegei gėlių pirkt per kiemą tai sulijo visiškai...

Paklausykit, vaikai, pasakos be galo smile.gif :
-Mano katės buvo sterilizuotos. Bet kažkas paklaidino katytę, mes priglaudėm, ta apsivaikavo(tik du), iš tų dviejų po jų išėjimo į miško dviem savaitėm liko tik vienas, ji buvo katė smile.gif . Ta katė turėjo vaikų tris, du suvažinėjo mašina, trečioji buvo katytė smile.gif. Ana močiutė išėjo į mišką ir negrįžo. Bet jau liko pas mus ta dukra(iš minėtų, kur du) ir jos dukra(iš minėtų kur trys). Taigi - abi šią vasarą pavedė, ir turime iš jaunesniosios pirmavedės du, o iš vyresniosios antravedės penkis biggrin.gif . Ir abi močios(mamytė ir dukrytė) tebėra nesterilizuotos. Pasaka tikrai be galo...
Tai kam kačiukų biggrin.gif ? Galima rinktis iš 7 biggrin.gif . Arba paaukokite maistui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labos.
Pempe joooo...dėl kačiukų. Neaukosiu. Ir nereik kačiukų. Tavo ūkis tavo bėdos...😜
Vargstu. Šiandien 5 saviizoliacijos diena. Stogas dar vietoj. Bet tinginiauti išmokau juodai....
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

Gyvenimas įdomus, aha. Linkiu, Vrine, nesusirgt 4u.gif Nors kas serga, tas ir praserga.
Aš irgi buvau ant svarstyklių - izoliuotis-neizoliuotis, bet mano kontaktams testas neigiamas vis tik . Tai ir neteko izoliuotis. Gal būtų ir visai nieko, jei nesergi, tik algos gaila ax.gif .
Nors dabar vėl galiu laukti iš naujo, dukros klasėj kažkam iš tėvų. Jei vaikai turi virusiuką, gali ir man parnešt. Nors dabar iš bet kur galima laukti.

Ko kitos nešnekat? Gal iškritusios rimtai?
Užkniso ta korona, norėčiau į Vilnių...
Dar prie jūros...
Dar į chorą...
Kur dar norėt biggrin.gif ?
Atsakyti
Pempe, tai kaip suprantu visai ne prieš būtum izoliacija? biggrin.gif, o del algos taigi dar kažkiek gautum už biuletenį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 11 12, 10:18)
Labas dienas 4u.gif

Gyvenimas įdomus, aha. Linkiu, Vrine, nesusirgt 4u.gif  Nors kas serga, tas ir praserga.
Aš irgi buvau ant svarstyklių - izoliuotis-neizoliuotis, bet mano kontaktams testas neigiamas vis tik . Tai ir neteko izoliuotis. Gal būtų ir visai nieko, jei nesergi, tik algos gaila ax.gif .
Nors dabar vėl galiu laukti iš naujo, dukros klasėj kažkam iš tėvų. Jei vaikai turi virusiuką, gali ir man parnešt. Nors dabar iš bet kur galima laukti.

Ko kitos nešnekat? Gal iškritusios rimtai?
Užkniso ta korona, norėčiau į Vilnių...
Dar prie jūros...
Dar į chorą...
Kur dar norėt biggrin.gif ?

Labas rytas. Oi nežinau ir kodėl gi aš anksčiau galvojau, kad jei klasėj atvejis, tai tik į nuotolinį pereina... O čia dar ir izoliacija vaikui... Liko savaitė, bet daugiau greitu metu o ir aplamai kartoti nenorėčiau..
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Su kava smile.gif

Mažąjai vakar muzikinės nebuvo, tai pasižaidė vaikas normaliai su kompiuteriu rolleyes.gif . Naktį košmarai, atsikraustė pas mus, neišvijau... Tik pati jau likau nemiegojusi. Vėl su 4 valandom darban eiti ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
tai vat jau mes tikriausiai visi ir karūnuoti smile.gif su karūnos diplomu tik vienas, kiti nelegalai bet karūnuoti smile.gif
Ačiū dievui viskas baigėsi, o baisiausia šioje situacijoje man tai buvo saviizoliacija tas 2 sav. Košmaras ne kitaip...grynas siaubas. Kas namuose gyvena ir gali į kiemus išeit vėl kitaip,o daugiabutininkams ta kapiec yra...
Vieninteliam sūnui buvo viskas labaigerai- valgyt prigaminta ir į lėkštes įdėta, nuo kompo neveja.... sakė gali ir iki pavasario taip būt...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
einu šiandien ir matau-alksniai dar su lapais.... koks ilgas ruduo šiemet..
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Oho, Vrine blink.gif
Aišku, nesakysi, kuris čia su diplomu ax.gif
O sirgo sunkiai ar tik besimptomis nešiotojas?
Mano pažįstami, kurie serga, visi sunkiai, su begaliniais skausmais... Aš nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 11 25, 09:42)
Labas rytas 4u.gif

Oho, Vrine blink.gif 
Aišku, nesakysi, kuris čia su diplomu ax.gif
O sirgo sunkiai ar tik besimptomis nešiotojas?
Mano pažįstami, kurie serga, visi sunkiai, su begaliniais skausmais... Aš nenoriu ax.gif


Vyras, jie gi neatsakingi ir silpnoji lytis smile.gif
tai va jis su diplomu, dėl jo turėjome kalėjimo 2 sav. ir pesirgome mes su dukra tikrai, sūnus nežinau smile.gif
Vyras sirgo sunkiai bes su priešistore-susirgo, trečią dieną pasidarė testą, buvo neigiamas, nurašė gripui. Sirgo savaitę - tempa buvo savaitę. Skausmų nebuvo kažkokių tik tas silpnumas ir prakaite visąlaik. Pasveiko, išsigulėjo dar savaitę sveikas, grįžtant į darbą darbas pratestavo- teigiamas:) va tada visi užsidarėm...kaip sakoma visiškai sveiki ir po visko.... nu bet tokia tvarka... rolleyes.gif

Dukrai buvo 2 d šokinėjanti tempa iki 38, atrodo užkyla- vaistų negeria-po valandos ebėr...net maniau kad abu termometrai sugedę namuose.... biggrin.gif , sveikatos nebuvimas baisingas, nosies užėmimas viduje taip ir skonio kvapo nejutimas.
Man nzn ar buvo tempos-nesimatavau...tik sveikatos nebuvimas ir prakaitas- maniau kad nuo nervų del vyro...dar nosis užimta - be ji ma dažnai būna užimta...tokia viduje gniutulas atrodo bet nebėga...bet kai dar skonis dingo ir kvapas, supratau kad ne nervai čia...smile.gif tadapradėjau laukti visų blogumų... o bet tačiau tai jau buvo pabaiga pasirodo...esmėj..... bet aš tai labai lengvai manau, pravaikščiojau faktiškai...po 2 d. ir kvapai atsirado...
nu mes tokia įdomi šeima. net korona kaip visi žmonės mums neišeina prasirgt smile.gifsmile.gif vis kažkokie nenormalumai...
o šiaip didžiuojuosi kad su vyru neišsiskyriau per tas 2 sav. Nes nervų būt uždarytiems kartu oi kiek reik... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 25 lapkričio 2020 - 10:17
Įdomiai įdomiai. Tai jum pasisekė. Aišku, smalsu būtų sužinot, ar jūs turit tų antikūnių, ar ne. Nes tada kaip ir aiškiau, ar čia saugotis, ar nepersistengti ax.gif
Ar vyrui antrą kartą darė iš kraujo, ar po nosį makalavo?
Mano buvęs kontaktas neigiamu testu jau pasveikęs nepatikėjo ir už pinigus pasidarė testą iš kraujo - pasirodo, vis tik buvo ta korona bigsmile.gif , nes antikūniai yra. Ot ir tikėk testais blink.gif

Prisikirtau bulvių su kastiniu, kaip skanu essen.gif
Atsakyti
Labos,
mano draugės visa šeima irgi taip prasirgo. Esmėj su tempos kelioms dalimis ir lengvo gripo požymiais.

Dėl antikūnių- tai galima išsitirti, 18 eu. Bet reik važiuot į kitą meistą į privatų, pas mus neikas nedaro.... Bet ar man to reik nežinau, jei sužinosiu gal pasidarysiu. Nors realiai jei šeima serga tai mažai kad vienas serga kitas ne, nebent te atskiruose kvartaluose namuose gyventų...ir esmėj aš tikiu kad mes prasirgom, nes tikrai pagrindinius požymius turėjom tik bent man eiga buvo nesunki.... bet tai kaip saugojausi taip saugausi, nieko nedarau kitaip nei daryčiau jei būčiau neprasirgus. Tik nerviškai gal lengviau...

Vyrui visais kartais darė iš nosies. Kažkaip iš kraujo niekas nesiūlo... gal čia jau už savo lėšas reiktų tada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 26 lapkričio 2020 - 09:25