Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(Cartman @ 2019 05 09, 19:27)
<p>grange, o paskui brangios paslaugos langų? Nes pas mane irgi langai iki žemės, tai didžiajam sezono valymui žmogų smadau ir dar vieną kartą per metus langų robotą nuomojamės smile.gif nes kitaip tai nusišaut būtų galima biggrin.gif</p><p></p><p>o dėl to, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji, tikrai pritariu!</p>

Zinok net neisivaizduoju, niekada nesidomejau,bet bus bent 25 eur uz langa tikrai. Galiu pati pasidaryt, tik kad prisiruost reikia.jei jau negaleciau, tai tada kazka galvotume..


QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 09, 19:40)
Geange o tavo butas per du aukštus ?


Nea, vienam aukste, ground floor skaitos, bet is gatves puses gainas mano langai virtuves ir vieno miegamo, bet is kitos puses, svetaines langai ir kito miegamo jau kaip 2 aukste, nes eina po garazu.iejimas pirmam, bet kai pro langa ziuri antras..
Sunkiai paaiskint, va namas, is dvieju daliu gaunas, musu pusej 3 butai ir kitoj 3. Mes apacioj ir 2 virsuj.
Mano virtuves langas tas po kaire kampinis, durys ir po desine langas kur uztraukta miegamo... o po kaire zourint zemyn eina kalniukas, apacipj garazas, tai kitoj pusej langai jau is 2 auksto gaunas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 09 gegužės 2019 - 21:04

Aš nevalau langų  :D Iš lauko tai net nuo kėdės nepasiekiu iki pat viršaus. Tai valo vyras. Aš virtuvės iš vidaus nusivalau, nes labai nuo kriauklės apsitaško ir jei kokį langą vaikai apterlioja. Vitrininių langų tai ir viduj nepasiekiu iki pat viršaus. Net užuolaidų negaliu pakabint  :D  Vat ir išsisukau nuo šito darbo  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 09 gegužės 2019 - 21:08
QUOTE(grange @ 2019 05 09, 20:58)
Zinok net neisivaizduoju, niekada nesidomejau,bet bus bent 25 eur uz langa tikrai. Galiu pati pasidaryt, tik kad prisiruost reikia.jei jau negaleciau, tai tada kazka galvotume..
Nea,  vienam aukste, ground floor skaitos, bet is gatves puses gainas mano langai virtuves ir vieno miegamo, bet is kitos puses, svetaines langai ir kito miegamo jau kaip 2 aukste, nes eina po garazu.iejimas pirmam, bet kai pro langa ziuri antras..
Sunkiai paaiskint, va namas, is dvieju daliu gaunas, musu pusej 3 butai ir kitoj 3. Mes apacioj ir 2 virsuj.
Mano virtuves langas tas po kaire kampinis, durys ir po desine langas kur uztraukta miegamo... o po kaire zourint zemyn eina kalniukas, apacipj garazas, tai kitoj pusej langai jau is 2 auksto gaunas.
vartotojo įkelta nuotrauka

Na visai fain bigsmile.gif . O ta žaluma prieky- jūsų pavaldumui? Ar bendra?
Papildyta:
QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 09, 20:40)
Cartnan o tai keliuose kanbariuose jūs gyvenat ? Koks buto plotas kad net žmogų reikia samdyt ? Gi ne namas lyg ir ?

Geange o tavo butas per du aukštus ?

Aš savus du įstiklintus balkonus - tai jau  gaunasi dvigubai,  vieną nestiklintą balkoną ir dar 4 langus tai pati kuopiu. Pelenė- ...tinginė 😅

A ko dukrai neduodi tongue.gif ? Ar vyrui? Pati kalta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 09, 20:06)
<p>Aš nevalau langų  biggrin.gif Iš lauko tai net nuo kėdės nepasiekiu iki pat viršaus. Tai valo vyras. Aš virtuvės iš vidaus nusivalau, nes labai nuo kriauklės apsitaško ir jei kokį langą vaikai apterlioja. Vitrininių langų tai ir viduj nepasiekiu iki pat viršaus. Net užuolaidų negaliu pakabint  biggrin.gif  Vat ir išsisukau nuo šito darbo  rolleyes.gif​ </p>

Taigi kopeteles galima isitaisyt smile.gif na bet jei yra kas nuvalo ti tada jo..

QUOTE(pempė12 @ 2019 05 09, 20:08)
Na visai fain bigsmile.gif . O ta žaluma prieky- jūsų pavaldumui? Ar bendra?

Bendra..krumai ir teauga tokie, kur nereikalauja daug darbo, ateina nukirpti ir viskas.. mano is kitos puses tik mazas balkonaa, cia zolytes neturiu..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 05 09, 21:12)
Taigi kopeteles galima isitaisyt smile.gif na bet jei yra kas nuvalo ti tada jo..
Bendra..krumai ir teauga tokie, kur nereikalauja daug darbo, ateina nukirpti ir viskas.. mano is kitos puses tik mazas balkonaa, cia zolytes neturiu..

Gal ir gerai - ir žalia, ir prižiūrėti nereikia ax.gif
Atsakyti

Nu jo, įsigysi kopetelės ir valysi langus  :laugh:  Kažkaip mūsų langai nelabai užsineša ar bent jau nesimato. 

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 05 09, 21:24)
Nu  kur jau rumai butas..2 miegamu...gal neteisingai parasiau  - 16 viengubu daliu biggrin.gif vienas langas is 2 ar 3 daliu..

nu va nuraminai biggrin.gif, o tai jau ir aš pradejau galvoti kokie ten karaliu rumai pas atve smile.gif

tema matau suaktyvejo smile.gif

Pikkolo dar žinok yra langų valymui ir ne tik šepečiai su teleskopiniu kotu tongue.gif, aš toki turiu ar ne iki 6 pasiilgina, tik paskui jau linguot ima bet man tokio aukščioi ir nereikia , o valau ne itin daznai ,dažniausia virtuves langą o kiti užuolaidomis užtraukti ne taip ir matosi tongue.gif

man vaikai no0rejo dovanoti dulkiu siurbli robota atsisakiau o dabargalvoju be reikalo nors pirmam aukšte paleisciau vis mačiau siurbimo butu
Atsakyti

Labas rytas švaruolės :B  prisipirkau smidrų turguj,man labai skanu,tik ar išrankieji įvertins :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 05 10, 08:37)
<p>Labas rytas švaruolės cool.gif  prisipirkau smidrų turguj,man labai skanu,tik ar išrankieji įvertins hmm.gif​ </p>

oturguje irgi ju buna? Man skanu bet kad jau taip itin tai nepasakyčiau, tarkim kaliaropes skaniau smile.gif, bet ir tos ko tais dabar subrange yra smile.gif
Atsakyti

Lyžuka, aišku kad yra turguj. 8€ už kg. Aš irgi vakar pirkau.

Atsakyti
Sveikos,
Grange ko darželio nepasisodini smile.gif gyvatvorėmis užžėlęs visas tavo kiemukas. Ar jis nėra kad ta dalis pvz priklausytų tau?
gražus namukas smile.gif

nu ką merginos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 09, 20:31)
<p>Nu jo, įsigysi kopetelės ir valysi langus  laugh.gif  Kažkaip mūsų langai nelabai užsineša ar bent jau nesimato. </p>

nu taip jei neuzsinesa, aisku ner ko ir valyt..

QUOTE(pikkolo @ 2019 05 10, 06:48)
<p>Lyžuka, aišku kad yra turguj. 8€ už kg. Aš irgi vakar pirkau.</p>

blink.gif kieek .. kokie brangus!!!

QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 10, 07:11)
Sveikos,
Grange ko darželio nepasisodini smile.gif gyvatvorėmis užžėlęs visas tavo kiemukas. Ar jis nėra kad ta dalis pvz priklausytų tau?
gražus namukas smile.gif

nepriklauso mums, negaliu daryt ka noriu. nors mokam dali mokesciu uz ta "zeme" bet kazkaip neardysiu ir nesodinsiu geliu hmm.gif . gal jei paklausciau, galeciau, nezinau net, bet per daug darbo ten, viska israut, zemiu vezt ir t.t. tada ir tvoreles reiktu kazkokios, nes sone saligatvis yra ir masinos vaziuoja, tai gal jau apseisiu biggrin.gif

kaip gerai, kad penktadienis.. kazkaip atrodo diena greiciau baigsis.
bet koks lietus, vejas, kaip ruduo, brrr..
gal jau atsils kita sav.
Atsakyti