Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(as ne tokia @ 2019 06 18, 15:10)
<p>Man mirtis bus Palangoj.... pragulėsiu dieną kambary tik naktį išlysiu iš jurtos  hmm.gif​ </p>

Kodel
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2019 06 18, 15:45)



tikriausiai todėl kad nesveikuoja koja .. verysad.gif
Atsakyti

Cartman, bet tai daar kol nusilups kokias 2 sav negalėsi kojų rodyt plikų, reiks su kedais vaikščiot... nes atrodysi nekaip smile.gif

kaip TB gavo darbą minėtą?

na bent jau kito brando kai naudojau, tai savaitę truko :)

deja, bet aukštesnė valdžia etato nepatvirtino. Šiaip dzin, tik gaila, kad ilgai tempė pranešt. Nes iš tokios žnomos ir didelės įmonės nesitikėtum.

Atsakyti

Ir koja ir nelabai mėgstu karštį :karsta:​ 

Atsakyti

Na mes patį karštį pramiegojom  :D Dabar jau visai nieko, šilta, bet ne karšta. Mes į pliažą tai ryte, max iki 12 būnam. Tai dar nra to karščio.

Atsakyti
Labas rytas sako tau kavos puodukas biggrin.gif

QUOTE(pikkolo @ 2019 06 18, 10:21)
<p>Mes pliažinamės. Vanduo 19, oras panašiai, bet silpnas vėjelis, saulutė, jokių debesėlių, tai oho kaip kaitina. Močiutė su vaikais, tai galėsiu pakepinti liaškas. Turbūt vienintelis kartas metuose ir bus  biggrin.gif​ </p>

KAIP TAU FAINA wub.gif ... Ne tiek dėl liaškų biggrin.gif , kiek dėk vietos ir atsipalaidavimo ax.gif


QUOTE(Cartman @ 2019 06 18, 14:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lyžuka" data-cid="72454052" data-time="1560831065"><div><p>
kas čia per kauke negirdeta? koks efektas?</p></div></blockquote><p>būna vaistinėse pirkt. Sudėtis visokios rūgštys, palaikai 1,5 val ir paskui po maždaug 4 dienų pradeda pėdų oda luptis (neskauda), šiaip labai švelnios kojos palieka, pemza man tiek nenusitrina gerai smile.gif</p>

Oje, aš bijočiau, kad per skaudžiai nenusiluptų bigsmile.gif . Bet tų pėdų norėčiau biggrin.gif



Oi, panos, kaip vakar smagiai po darbo buvom, į Užvenčio malūną su tautiniais važiavom, atlikom prpgramą(šiek tiek balsų trūko, nes jau išsilakstę, vasara), tada privaišino be galo be krašto svetingi šeimininkai, o paskui lakstėm, fotkinomės, ten tokia graži vieta, ir dar šiaip savo malonumui uždainavom prie tvenkinių ar prūdų, nežinau, kas ten per telkiniai. Taip traukėm iš širdies... Matėm, kažkas iš kito kranto klausė biggrin.gif . Grįžom naktį, truputį prieš 12, mėnulis toks didžiulis, beveik oranžinis, einam su vyru per kiemą, abu su tautiniais, griežlė griežia... Tiesiog palaima mirksiukas.gif . Retai tokių momentų būna.

O šiandien jau man trumpos atostogos, naktį išvažiuoju su kitu kolektyvu, grįšiu, papasakosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
NU TU PEMPE ir gastroliuoji smile.gif, kada tu speji ir kambarius apsitvarkyti ir gėlynus ar ten aplinką jei tokių turi apeiti bigsmile.gif

bet gražiai susiskaitė wub.gif ir tą mėnulį mačiau vakar, įspūdingas tikrai buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nė vieno posto nuo vakar ryto? blink.gif
Atsakyti

Tirpsta visos :karsta:​ 

Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

QUOTE(Li @ 2019 06 20, 11:18)
Sveikos,

Nė vieno posto nuo vakar ryto?  blink.gif



nu baisu,

Li va ir tau ne kas trečia diena reikia rašyt, o dieną po tris kartus smile.gif

aš vakar kažkaip užsidirbau...būna ir taip smile.gif

laukiam reportažo iš Palangos smile.gif

Atsakyti
tikrai Li, čia gali mums romanus rašyt smile.gif o nesiskust kad ner ka skaityt biggrin.gif
Atsakyti

Nu labos. Kepam, tai nėr ką rašyt. Vakar vakare truputį palijo, bet visą naktį vis viena buvo 20. Karšta kambarį, nors priešpiet saulė nusisuka. Jau buvom pliaže, dabar valgysim pietus ir eisim miegučio, tada trauksim į miestą. Vat tokios mūsų dienos, neįdomios  :D​ 

Atsakyti