Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Aš nesu kepusi varškinių keksų. Bijau kad nebūtų kaip varškėčiai ir tiek smile.gif geriau jau taip kokie, paprasti smile.gif

Lyžuka, dėl rankonių tai rimtai- labai dažnai jos būna siauros. na mano rankos nėra ypatingai ten kokios plonos (na sėdimo darbo rezultatas), bet nėra ir storos. O va būna kad viskas gerai rūbui- o rankovės siauros...
ką ten man, net dukrai mano būna su savo S-M kad rankovės siauros, o daugiau viskas gerai .... tai čia tikrai gal ne mūsų rankos kaltos o siuvimai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 13 gegužės 2019 - 14:06

Taip šilta buvo ir pakeliui namo toks baisulinis šaltas vėjas užkilo, brrr...

Šią savaitę dar 2 dienas padirbt ir mini atostogai  :rolleyes: 

Aš pradėjau dažnai reserved internetu apsipirkt, siunčia, panašu, iš Lenkijos, tai sakyčiau dydžiai visad labai idealiai, daug geriau nei asos ir pan. :)

Atsakyti
Jo. Šalta. Ryt bus dar šalčiau....
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2019 05 13, 18:08)
<p>Taip šilta buvo ir pakeliui namo toks baisulinis šaltas vėjas užkilo, brrr...</p><p>Šią savaitę dar 2 dienas padirbt ir mini atostogai  rolleyes.gif </p><p></p><p>Aš pradėjau dažnai reserved internetu apsipirkt, siunčia, panašu, iš Lenkijos, tai sakyčiau dydžiai visad labai idealiai, daug geriau nei asos ir pan. smile.gif</p>


aš persimetus dabar ant uk puslapiu, ten dar nespėjo rankovių susiaurinti biggrin.gif


QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 13, 21:59)
Jo. Šalta. Ryt bus dar šalčiau....

ir tu buvai visiškai teisi biggrin.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 gegužės 2019 - 07:18
QUOTE(Lyžuka @ 2019 05 14, 08:15)
aš persimetus dabar ant uk puslapiu, ten dar nespėjo rankovių susiaurinti biggrin.gif
ir tu buvai visiškai teisi  biggrin.gif

Sveikos smile.gif



sveikos, nesušalot? smile.gif
ar kailinius išsitraukėt? smile.gif

Lyžuka, iš kokių psl siuntiesi? sunki šiaip ten registracija, na aišku tau te jaunimas užregistravo? smile.gif - siuntimas tiesiogiai ar per tarpininkus?
Atsakyti
iš visokiu Vrine, pvz
https://www.houseoffraser.co.uk/

https://www.romanoriginals.co.uk/
https://www.dorothyperkins.com/ nors šitu kokybe l suprastejus paskutiniu metu ir t.t.

registruojuos pati tikrai nesudetinga, visur panašiai yra, mane tik kažkada i ebay dukra užregistravo ir pirma karta i paypal
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 05 13, 12:50)
*Li, traukiniu keliavote? pamenu kaip megai keliones jais smile.gif

**Sakai klasioko tėvas ką nors mokyklai nuveiktų naudingo?

Sveikos

*šį kartą mašina, bet traukiniais irgi keliaujam, ir vis dar patinka
**ne dėl to, tiesiog šiaip. be to, kaži ar jis mane jau ir atsimena, daug metų praėjo. ..
Atsakyti

Labas mergaitės :)

Registruojuosi ir aš naujoje temoje :4u:

Laisvadienis man, bet jau nieko nedarysiu šnd, tik ilsėsiuosi :BNes nebenusimato šią savaitę laisvos dienos. 

Vakar užėjau į Douglas parduotuvę tušo nusipirkti, ir ten visada įdeda prekę į pakvepintą maišelį su lapeliu kokias kvepalais pakvepinta :) Nu tai šakės šakutės kaip įsimylėjau maišelio kvapą :laugh:  Vakare pas sūnų tėvų susirinkimas, tai prieš jį užbėgsiu tų kvepalų nusipirkti :laugh:

Birželio 3d. bus draugės vaiko krikštynos, būsiu krikšto mama. Kuom krikšto tėvai turi pasirūpinti? Kiek pamenu iš savo vaikų krikštynų,tai tik žvake ir vsio :huh2: Nieko nebepamenu :D  Ir nesugalvoju ką dovanų padovanoti, 6 metų berniukas, bet jie  Anglijoj gyvena, tai nesimatom mes labai dažnai :)

Atsakyti
Daratėja, kas per kvepalai- koks pavadinimas?

Dėl krikštuko- tai jei mažas šiaip reikia apsirengti (bet dabar dažniau susitarimo reikalas)- na šis jau didokas tai gal ir pats apsirengs.... smile.gif krikšto žvakė ir krikšto tas rūbelis-skraistė tokia. Kūmos tortas dar būtinai ir dovanos smile.gif krikštotėtis lyg bažnyčią apmoka, bet aplamai dabar visur eina susitarimo reikalas...
Atsakyti

Daratėja, kas per kvepalai- koks pavadinimas?

Dėl krikštuko- tai jei mažas šiaip reikia apsirengti (bet dabar dažniau susitarimo reikalas)- na šis jau didokas tai gal ir pats apsirengs.... smile.gifkrikšto žvakė ir krikšto tas rūbelis-skraistė tokia. Kūmos tortas dar būtinai ir dovanos smile.gifkrikštotėtis lyg bažnyčią apmoka, bet aplamai dabar visur eina susitarimo reikalas...

https://www.douglas....r-femme-30ml-2/

Šitie :)

Dar tortas.....vat kaip :)

Atsakyti
Taip taip tortas būtinai. Arba šakotis. Kūmos pyragas taip vadinamas ☺
Nirs skirtinguose kraštuose gal ir papročiai skirtingi....
Atsakyti

Aš savaitgalį į Klaipėdą, tai, jei ištaikysiu, reiks pžiūrėt, ką tu ten gamini :D

Atsakyti