Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Labas rytas 4u.gif

Kodėl nešnekate biggrin.gif ?
Aš su kava. Pabandrauti noriu biggrin.gif

Vakar pirkome šilauogių, kaip skaniai prisivalgiau smile.gif . Turime ir savo tris krūmukus, bet dar tik noksta, o ir mažai ten jų.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 07 23, 20:33)
<p>Kaip šilta dar lauke.</p><p>Draudimas nenori mokėt pinigų. Tipo nebuvo įsilaužimo žymių, tai nebuvo ir nusikaltimo.</p>

ot gudručiai, tai jeigu durų nesulaužė, spynu neišlupo, ta prasme įėjo "kultūringai" tai jau ir nepavogė o tik pasiskolino biggrin.gif

Sveikos smile.gif

ikeos man pagalviu užvilimai netinka bent jau seniau nebuvo 50x70
Atsakyti
Sveikos.
Antokia padakok, guoskis....snalsu gi ☺☺☺

Aš su kate aplink eglę va ratus suku ☺ ten paukščių pilna.kep durnela ☺

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 07 24, 09:05)
Sveikos.
Antokia padakok, guoskis....snalsu gi ☺☺☺

Aš su kate aplink eglę va ratus suku ☺ ten paukščių pilna.kep durnela ☺

O ko tu ne darbe?
Atsakyti

Ką guostis kad ir šiandien dar bliaunasi :cray:  dar trim savaitėm griežtai ir dar paskui neleis minti,bet jau tada jo nieks neklaus.... sušiko vyro gimtadienį,mano,ir kelionę :cry2:  :cry2:  :cry2: 

Nesisveikinsiu nes rytas NE LABAS

Šilauogių ir vakar nupirko po penkis kg,bet saldumo kokios tai skanumes nerizikuojam,geriau raudonlapių riešutų vyras pasodino

Atsakyti
aha ANT kas gi nutiko? blink.gif
Atsakyti

Šiandien vaikis anksti atsikėlė, vos po 7 val kelios minutės, nes reikia į darželį važiuoti. Tai buvom neįtikėtinai anksti. Tada pridavė dukra kraują. Oi kaip verkė, nors dar net nebuvo įdūrę. 

Eisiu kavos gert. Norėčiau šiandien megztinį užbaigti.

Atsakyti

Ko ko kad gipso nenumė....

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 07 24, 09:06)
O ko tu ne darbe?



Ne nu pipiec draugė.
Gal nuo 07-01 žmogus atostogose 😉😉😉

Prisiskyniau agurkų. Nafik. Gaila vištų neturiu...3 dudžiuosius baltus tuos kibirrus. Nzn kur reiks kišti... aš vėl su kate po egle. Žvirblius stebim 😅😅😅
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 24 liepos 2019 - 16:54
QUOTE(V-Rinė @ 2019 07 24, 17:52)
Ne nu pipiec draugė.
Gal nuo 07-01 žmogus atostogose 😉😉😉

Prisiskyniau agurkų. Nafik. Gaila vištų neturiu...3 dudžiuosius baltus tuos kibirrus. Nzn kur reiks kišti... aš vėl su kate po egle. Žvirblius stebim 😅😅😅


Kad vis darbą mini, galvoojau, jau dirbi ax.gif

Gausi sode vištų įsitaisyt biggrin.gif Arba nuomokis vištą pas kaimynus biggrin.gif

Man šiandien naktis bib liot ekoje rolleyes.gif o TEN 28 LAIPNIAI. Ir tikk vienas langas atsidaro. Palinkėkite sėkmės biggrin.gif
Atsakyti

Dvasiškai tobulėsi naktį? :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 24, 18:22)
<p>Dvasiškai tobulėsi naktį? hmm.gif​ </p>

biggrin.gif
Atsakyti