Įkraunama...
Įkraunama...

Soundbar kolonėlės

Sveiki,

Renkuosi namams soundbar kolonėlės su belaidžiu žemų dažniu garsiakalbiu. Gal kas gali pasidalinti, kokius turite nusipirkę ir kokie buvo argumentai renkantis? Gal radote gerą modelį su FM imtuvu?

Nesinori labai prastos. Kainu segmentas iki +- 400 €.

Šiai akimirkai turiu nusižiūrėjęs JBL Bar 3.1. Gal kas turitę tokį? Patiko kad labai sodrūs žemi dažniai, teko paklausyti.

 

 

Atsakyti
Labas,

kaip tik esu toje pačioje situacijoje, renkuosi soundbar.
Kyla visokių minčių, o gal man jo apskritai nereikia, ar tenkins mano lūkesčius ir pan.
Labiau naudojamas būtų muzikos klausymui nei filmų žiūrėjimams. Biudžetas iki 1000 eur.

Ar išsirinkote soundbar? Kokį? Kokie potyriai, ar verta?
Atsakyti
Turim tokį:
Sonos

Jau prieš keletą metų pirkom, bet manau, kad tokia pat biggrin.gif
Žiauriai gerai! Ne pirma Sonos kolonėlė namuose, tačiau viskas puikiai - nuo garso, iki gamintojo aptarnavimo (yra buvę, kad kažkas nutiko kolonėlei, tiesa, ne šitai, tad susisiekus su gamintoju, jie iškart pasiūlė siųsti jiems sugedusią, kai patys tuo pat metu išsiuntė mums naują pakeitimui - be jokių mokesčių!).

Manau, kad tikrai verta rinktis soundbar mirksiukas.gif . Neužima daug vietos, vizualiai atrodo puikiai, garso kokybė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pasidalintą nuomonę.

Labai gaila, kad dabar niekur negalima jų išbandyti, kol didieji pardavėjai nedirba dėl karantino.
Perkant už tokią kainą, norėtųsi išsibandyti bent jau prekybinėje salėje smile.gif
Atsakyti