Įkraunama...
Įkraunama...

Pasitraukti ar kovoti ?

Daug tiesos Idomučia parašė. Nelabai empatiška ir protinga ta tavo simpatija, kad liejasi tau apie buvusį - tokių paatviravimų pakanka karto, dviejų, vėliau nėra ko su esamais dėl buvusių rypaut, suprasčiau, jei žalia jauniklė būtų, atleistina gal tada, bet jei moteris 30+, tai tiesiog savanaudiška, maždaug, radau ausis ir liejuosi kiek norisi, o kad tam klausytojui nemalonu, tai nieko tokio..
Patarimas toks - arba pabandyk permiegot su ja. Nauji visapusiški santykiai gal padės išmušt iš galvos senuosius. Arba pasakyk, kad tau nepakanka tik to, ką ji duoda, ir pasitrauk. Gal atsipeikės moteriškė, pajus, kad trūksta tavęs. Nes iš to, kaip dabar viskas vyksta - gero nenusimato nieko, tu jai tik klausančios ausys, draugė su kelnėmis, o ne potencialus mylimasis..

Taip tas tiesa ir tas liejimasis žiauriai atsibosdavo ir šiaip pakankamai žudantis dalykas. Taip aš ta supratau jau ,kad iš to kas buvo tikrai nieko gero. Todėl  mano iniciatyva ir įvyko santykių(kad ir kokie jie buvo) nutraukimas.Taip tikriausiai ,tai geriause. jai reiks susiras(aišku jai nebus per vėlu),jai ne ,tai ne. Gyvenam toliau :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnasssss: 21 birželio 2019 - 13:59
QUOTE(Arnasssss @ 2019 06 21, 15:56)
Taip tas tiesa ir tas liejimasis žiauriai atsibosdavo ir šiaip pakankamai žudantis dalykas. Taip aš ta supratau jau ,kad iš to kas buvo tikrai nieko gero. Todėl  mano iniciatyva ir įvyko santykių(kad ir kokie jie buvo) nutraukimas.Taip tikriausiai ,tai geriause. jai reiks susiras(aišku jai nebus per vėlu),jai ne ,tai ne. Gyvenam toliau smile.gif </p>

Tas liejimasis ir nuolatinis buvusio prisiminimas neduoda jai pačiai pradėti pamiršti tų buvusių santykių, ji jų įsikibusi ir kalbomis apie tai juos tarsi gaivina, kas naujiems santykiams nieko gero. Įdomu, kuris kurį paliko, spėju, kad tas buvęs pasiplovė, ir gali būti, kad pirmai progai pasitaikius, jam mostelėjus, ji vėl pultų pas jį.. Ar jums to reikia - kažin.. Tad mano galva, protingai pasielgėt darydamas pauzę.. Sėkmės jums, viskas išeina į gera..
Atsakyti

Aš siūlyčiau paleisti ją, sakyčiau kai nuspręsi, kad manęs tau reikės ir pasveiksi nuo senų santykių, tai tada ir paskambink, o tai dabar gaunasi, kad jūs esate tas kuris tą jos sielą gydote, padedat užsimiršti, nieko nebus kol senų santykių nenukirs :P 

Atsakyti
Jus praleidziate esme.
Visai nereikia, kad jinai uzsinoretu autoriaus. Labai gerai, kad neuzsinorejo, galima ja suprasti, kaip ZMOGU.
Jai neeidomu autorius kaip zmogus, ka jis jaucia, kas jo viduje. Ji tik galvoja apie save.
kai uzsinores, tai prades vaidinti. Toliau nuo tokiu...
Atsakyti

Pagal metus subrendusi moteris negali nustoti galvoti apie jai melavusi, tris vaikus turinti, nescia zmona isdavusi vyra.

As nuosirdziai manau, kad jai truksta isminties. Ar jums reikia tokios moters?

Atsakyti

Tas liejimasis ir nuolatinis buvusio prisiminimas neduoda jai pačiai pradėti pamiršti tų buvusių santykių, ji jų įsikibusi ir kalbomis apie tai juos tarsi gaivina, kas naujiems santykiams nieko gero. Įdomu, kuris kurį paliko, spėju, kad tas buvęs pasiplovė, ir gali būti, kad pirmai progai pasitaikius, jam mostelėjus, ji vėl pultų pas jį.. Ar jums to reikia - kažin.. Tad mano galva, protingai pasielgėt darydamas pauzę.. Sėkmės jums, viskas išeina į gera..

Na ne kiek žinau siūlė kartu gyvent,bet nesutiko ir nutraukė bendravimą,o jis atrodo pas žmoną grįžo. Ir užsienin išvažiavo. O,kad grįžus gali atsinaujinti bendravimas...Tuo nenusistebėčiau. Nors internetu kažin ar nebendrauja. Nžn šito. Tiesa pasakius kadangi dėl to buvo pikčiai dideli,tai tą pradėjo slėpt. O dabar ir apskritai nutrauktas bendravimas,tai nieko negaliu pasakyt. Dėkui :) Manau,kad taip tikrai viskas įšeina į gerą. Tuo labiau ,kad tikriausiai viskas geriau,nei tokie smaugiantis santykiai . 

Atsakyti

Aš siūlyčiau paleisti ją, sakyčiau kai nuspręsi, kad manęs tau reikės ir pasveiksi nuo senų santykių, tai tada ir paskambink, o tai dabar gaunasi, kad jūs esate tas kuris tą jos sielą gydote, padedat užsimiršti, nieko nebus kol senų santykių nenukirs :P

Tikrai su jumis sutinku :) 

Atsakyti

Pagal metus subrendusi moteris negali nustoti galvoti apie jai melavusi, tris vaikus turinti, nescia zmona isdavusi vyra.

As nuosirdziai manau, kad jai truksta isminties. Ar jums reikia tokios moters?

Šiaip taip kalbant tikrai protinga moteris. Bet kas liečia santykius...Deje ,bet teisybė,kad išminties nerasta... Ir dėl to,kad ar reikia ,tai šiuo klausimu didžiūlė sumaištis ir daug abejonių...

Atsakyti
QUOTE(Arnasssss @ 2019 06 21, 16:56)
Šiaip taip kalbant tikrai protinga moteris. Bet kas liečia santykius...Deje ,bet teisybė,kad išminties nerasta... Ir dėl to,kad ar reikia ,tai šiuo klausimu didžiūlė sumaištis ir daug abejonių...


tema apie Australija buvo idomesne
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 21, 17:04)
tema apie Australija buvo idomesne

pritariu smile.gif
Atsakyti

Šiaip taip kalbant tikrai protinga moteris. Bet kas liečia santykius...Deje ,bet teisybė,kad išminties nerasta... Ir dėl to,kad ar reikia ,tai šiuo klausimu didžiūlė sumaištis ir daug abejonių...

:)  zmones, kaip si moteris, paprastai niekada nesikeicia, tokia jau zmogaus natura. Sako, kad nori keistis, kad iesko budu, musa i krutine sakydami, kad nenori kito kankinti, bet kazkodel po kurio laiko vel grizta su savo tiesa, graudziom istorijom, atsiprasinejimais, bet deja, tai yra melas ir eiline ju intriga.

Tokie manipuliatoriai paprastai buna gyvenime protingi, empatiski zmones, jie vis suranda sau kita auka, o kai issiskyria, vel grizta pas buvusia auka ir taip viskas ratu. Jeigu esate tokiose santykiuose, geriausia nutraukti visus rysius, galutinai ir negriztamai, nes tokie zmones sugeba pasikeisti tik trumpam, nes ju tikslas yra grazinti zmogu, jo pasitikejima ir tikejima jais, o kai vel santykiai, bendravimas grizta i iprastas manipuliatoriui vezias, tada vel prasideda pasaka be galo.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 16:17)
<p>Pagal metus subrendusi moteris negali nustoti galvoti apie jai melavusi, tris vaikus turinti, nescia zmona isdavusi vyra.
</p><p></p><p>As nuosirdziai manau, kad jai truksta isminties. Ar jums reikia tokios moters?
</p>

Jai reikia gero pisiau ir tiek
Atsakyti