Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vis dar įmanoma atgaivinti pasitikėjimą bei pagarbą santykiuose?

Koki pasitikejima? Kokius santykius? Pirma vaikinas buvo nesusitupejes, o dabar jus nieko nesiskiriat - kas jums dabar blogai, jei negalit pamirst ir gyvent santarvej? Dabar jus skalbiat viesai patalus savo senu nuoskaudu, rasot, kad vaiku nenirit. I gal jis nor? Gal verta suvokti ko nori dlsalia esantis zmogus? Ar tik apie save kalbesit?
Beje, turim seimos draugus, mergina labai kabinosi i berna, jis jos kaip tik nevadino draugu akivaizdoj " pele", " chamiakas", " stora". As dar su tuo bernu lazinaus pries 20 metu( is sampano dezes), kad jis ja ves. Vede( sampes dezes iki siol laukiu biggrin.gif ). Gyvena darnoj. Sunus ju gimnazija ka tik baige.
Atsakyti
QUOTE(Itta @ 2019 07 01, 18:00)
Pas mane šeimoj jokio smurto niekada nebuvo, bet augau be tėvo aš, mama išsiskyrė,kai man buvo 4 metai, po to su juo beveik nebendraudavau. Tai mano problema turbūt buvo ta,kad šeimoj nemačiau vyriško pavyzdžio.</p><p>Vaikų su juo tikrai nenorėčiau turėti.</p><p>Tas bjaurus elgesys prasidėjo dar nepradėjus su juo miegoti. O jis pats tik draugais likti nenorėtų, tai tektų tada visai išbraukt jį iš savo gyvenimo</p>

Taip ir pagalvojau, kad be tevo augai, nori vyriskos meiles, demesio per daug isikimbi i vyrus.

Bet ka tu sau galvoji, vaiku nenori ir su juo miegi? tai jei pastosi? abortas? ir gal but nevaisingumas ar auginsi jo vaika, apsigyvensit kartu? gyvensi nemyledama ? unsure.gif

Vaikeli nustok bent miegoti su vyrais, kurie to neverti, su kuriuo nenori vaiku, kuriuo nepasitiki, svarbiausia kuris taves negerbia , kuris bent nepasipirso ir neparode rimtu ketinimu.

Suprantu,kad jauni esat, nedaug tos patrities ir isminties, ka gali padaryti geriausio sau tai nustoti su juo miegoti, pasakyti,kad kol negris pasitikejiams negali paprasiciausiai rizikuoti, nes apsaugso priemoniu nera neivienos 100 proc, o jei sakai jis nenores laukti, pasistengti, kad vel ji isimyletum, tai vadinasi jis ir nevertas taves. Tik nesakyk, kad jsu kartu gyvenat doh.gif

O ko bijai,kad jau net koks 22 ir dar netekesjusi ? lotuliukas.gif manai viena liksi ir nera pasaulyje daugiau vertu, garbingu vyru?
Papildyta:
QUOTE(Itta @ 2019 07 01, 21:04)
Apskritai nenoriu

Tiketinai turi pati nemazai problemu, paciai reiktu nueiti i terapijas. Buni su nemylimu vyru, kuriuo ne tnepasitiki, vaiku nenori....

O gal paparsciausiai nepamilai vyro, su kuriuo noretum vaiku...
Atsakyti

Akivaizdu, kad vaikinas pasikeitė ir stengiasi dėl jūsų ir jūsų santykių, bėda esate pati. Tad atsisėdat ir nuoširdžiai sau atsakot į klausimą: "ar aš tikrai noriu su šiuo žmogumi būti?". Jeigu atsakymas "taip", dirbat su savim kaip tik galit ir pamirštat kokios nesąmonės buvo kažkada (juk nei mušė, nei ka, tieisog vaikiškai elgėsi). Jeigu nesugebat pamiršt praeities, jokiuose santykiuose laiminga nebūsit, nes vistiek įžeis, įskaudins, ne laiku pasišaipys ar pan., santykiuose buna VISKO. Na o jeigu suvokiat, kad čia ne jūsų žmogus, tai irgi priimat atitinkamą sprendimą. Bet dar niekada praeities nuoskaudų nešiojimas nieko nepadarė laimingo.

Atsakyti

Sveikos damutes.Nežinau kodel rašau čia,gal būt noriu tiesiog išlieti savo skausma ir išgirsti jūsu pasisakymus.Papasakisiu savo išgyvenimus.Prieš daug metu vyras buvo išvykes i Airija dirbti,aš su vaikais likau Lt ir sužinojau jog jis ten susirado kita.Buvo sunku jis gryzo i Lt aš jam atleidau.Veliau kelis kartus ji pagavau susirasinejant su kita iš draugas lt. Iš ju susirašynejimu supratau jog buvo su ja.Zinoma jis neige vel atleidau.Paskui radau paslepta tel su kitu nr ir vel buvo susirašyneta su merga.Kelis metus buvo viskas gerai.Dabar šeštadieni jis prigeres išvažiavo su taksi i Vilniu iš Panevežio gryžo puse šešiu ryto.Gal padariau blogai bet nuojauta buvo,kad reikia pažiūreti jo tl. radau daug skambučiu moterims pagal iškvietima,jis teigia jog tik skambino bet nieko nebuvo.Nebegaliu jam daugiau atleisti noriu skirtis bet dabar ateina kaltes jausmas gal cia tikrai nieko baisaus gal nesiskirtis.Prasau pasisakykit savo nuomones gal man pades sudelioti savo mintis,nes neturiu su kuo pasitarti😥

Atsakyti
QUOTE(ho-ho @ 2019 12 17, 10:09)
Sveikos damutes.Nežinau kodel rašau čia,gal būt noriu tiesiog išlieti savo skausma ir išgirsti jūsu pasisakymus.Papasakisiu savo išgyvenimus.Prieš daug metu vyras buvo išvykes i Airija dirbti,aš su vaikais likau Lt ir sužinojau jog jis ten susirado kita.Buvo sunku jis gryzo i Lt aš jam atleidau.Veliau kelis kartus ji pagavau susirasinejant su kita iš draugas lt. Iš ju susirašynejimu supratau jog buvo su ja.Zinoma jis neige vel atleidau.Paskui radau paslepta tel su kitu nr ir vel buvo susirašyneta su merga.Kelis metus buvo viskas gerai.Dabar šeštadieni jis prigeres išvažiavo su taksi i Vilniu iš Panevežio gryžo puse šešiu ryto.Gal padariau blogai bet nuojauta buvo,kad reikia pažiūreti jo tl. radau daug skambučiu moterims pagal iškvietima,jis teigia jog tik skambino bet nieko nebuvo.Nebegaliu jam daugiau atleisti noriu skirtis bet dabar ateina kaltes jausmas gal cia tikrai nieko baisaus gal nesiskirtis.Prasau pasisakykit savo nuomones gal man pades sudelioti savo mintis,nes neturiu su kuo pasitarti😥

Jis patologinis siknius, o jus jam lengva ranka atleidziate.
Ar bandete kalbetis, kodel jis tai daro, be kaltinimu?
Jeigu nenorit skirtis, tai bent pagyvenkit su vaikais atskirai nuo vyro, tegu zino, jog gali jus prarasti, tegu stengiasi. Nes panasu, jokiu pasekmiu jis del savo elgesio nesulauke.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 17, 09:32)
Jis patologinis siknius, o jus jam lengva ranka atleidziate.
Ar bandete kalbetis, kodel jis tai daro, be kaltinimu?
Jeigu nenorit skirtis, tai bent pagyvenkit su vaikais atskirai nuo vyro, tegu zino, jog gali jus prarasti, tegu stengiasi. Nes panasu, jokiu pasekmiu jis del savo elgesio nesulauke.


Cia nera net ka kalbetis, cia reikia begti kuo toliau
Atsakyti

Tai klausiau as jo kodel jis taip daro,tai sakydavo kad jam  mazai sekso.Aisku as ne iš tu kuri nori kasdien,bet ir jis nieko nedaro kad musu problema siuo klausimu pageretu.O man tikrai nera noro sokti pries ji su sex rubais,kai jis visiskai namuose nieko nedaro.Namus tvarkau viena,pas vaikus i mokyklas einu viena jis net nera buves dukros mokykloje,gryžta iš darbo ir visada prasedi prie kompiuterio o savaitgaliais dazniausiai geria alu.Bandziau as su juo kalbetis daug kartu pažada kad pades man visur,bet tai laikina ir vel gryžta i ta pati ritma  o kai as jam pasakau tai pyksta jog man viskas blogai.Beje vaikai mano jau dideli viena studijuoja Kaune o kitai 18 turi neigaluma gyvena su mumis.

Jis patologinis siknius, o jus jam lengva ranka atleidziate.
Ar bandete kalbetis, kodel jis tai daro, be kaltinimu?
Jeigu nenorit skirtis, tai bent pagyvenkit su vaikais atskirai nuo vyro, tegu zino, jog gali jus prarasti, tegu stengiasi. Nes panasu, jokiu pasekmiu jis del savo elgesio nesulauke.

Atsakyti
Ach tos moterys, didžiausia problema mat kitos bobos, o ne tai, kad jis tinginys alkoholikas
.. kada imsime save gerbti?....
Atsakyti
geriau jokio vyro nei toks vyras. Juk dar po jo tikriausiai reikia plauti, valyti, gaminti jam...
Na nebent gerai uždirba, tai tada ir jūs nevarkite, samdykite iš jo pinigų namų tvarkytojas savaitgaliais ir ilsėkitės pati. O jei jis dar neuždirba nieko gero, spirkite pro duris tokį, tegu užsikruša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ho-ho @ 2019 12 17, 10:22)
Tai klausiau as jo kodel jis taip daro,


Jis yra nieksas, negirdejot, kad tokiu zmoniu yra.
Atsakyti
QUOTE(ho-ho @ 2019 12 17, 10:22)

O kodel jus su juo gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 17, 11:57)
O kodel jus su juo gyvenat?

Tai va ir as dabar saves klausiu ar man to reikia.Gyvenu is savu pinigu jis tik valgyt priperka ir masina rupinasi su kuria pats važinejaNetgi važiuojant i kokia kelione pinigus dedames perpus.🤣 Ačiū mergaites už jūsu nuomones man palengvejo.Supratau kad aš nesu monstre ieškanti kabliuku.
Atsakyti