Įkraunama...
Įkraunama...

Nepgrįsti antros pusės kaltinimai

QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 27, 18:32)
Tu taip rasai,  nes pati esi ligonis,  alkoholio priklausomybe turi. Tu savo artimuju laikaisi,  kaip inkaro,  kad nenuskestum visiskai. Tu galvoji tik apie save,  ne apie juos, ka tu darai jiems. Todel ir autorei siulai laukti,  laukti,  laukti. Tai kalba jusu -  savanaudziu ligoniu ego. Jus gi nebuvot visada ligoniai
Pries tai kaip tapote tokiais,  jus pilnai suprasdami,  kad kenksite savo artimiesiems,  kai pasidarysit ligoniais,  vistiek galvojote tik apie save ir savo malonumus. Tik apie save.

Klausyk, burba, jei tau kazkur skauda ar jautiesi iskaudinta - tavo problemos.
Greiciausiai pati ir esi alkoholike, nes jau nebeprisimeni ka rasai vienoj temoj ir ka meluoji kitoj. Matomai tikrai alkoholis tamstai smegenis pakenke. Bet dabar kalba ne apie tai ir ne apie tavo smeizta.
Man tiesiog keistas tavo pirmasis sios dienos postas. Kai tavo vyras susirgo, tai tu jo kodel nemetei? Del pinigu? Nes nieko gero pati sededama sarge muziejuj neuzdirbi? Ar visgi del to, kad jis tavo vyras?
O motina savo sena kodel pas save pasiemei? Kodel laikaisi savo artimuju ligoniu kaip inkaro? ( tavo pacios ala " psichologija")
Issitrink savo alkoholio ar uspakajoncu apsvaigusias akis ir parodyk, kurioj vietoj as rasau " laukti, laukti, laukti".
As siulau kreiptis i gydytojus, o po to daryti isvadas.

Brekcijis tema susikai, isedei ja, dabar ir sita nori susikt? Neberasys daugiau cia autore ir tiek.

Atsakyti

Saunuole 4u.gif. Neskubekit daryti skubotu sprendimu. Viska suzinosit, susideliosit ir po to tik spresit.
Parasykit kaip sekasi.
O tai vyras neturi kokiu itakingu be jusu jam asmenu ( tevu, draugu), kad priverstu susimastyti apie sveikata?

 

Deja, abu tėvai jau AA. Bet rankų nuleisti nesiruošiu. Ačiū, kad išklausote, man tiek ir tereikia, ne užuojautos, o išklausymo

Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2019 07 27, 19:28)
<p>Deja, abu tėvai jau AA. Bet rankų nuleisti nesiruošiu. Ačiū, kad išklausote, man tiek ir tereikia, ne užuojautos, o išklausymo</p>

Nekreipkit demesio i slykscius komentarus.
Visgi tema randasi " kertele sielai". Sm issiseme, gyvenimo nuskriaustos pagiezingos moteriskes sugeba jau reikstis visur.
Man jusu situacija labai idomi. As ne medike, bet daug domiuosi ta tema.
Papildyta:
P.S. Burbanti,
Noresi toliau sikti sita tema- prisimink savo priekabes prie nares( aisku tos tavo priekabes isgalvotos is pagiezos ir pavydo), kuri neva savo alserganti suni ismete...
O tu siulai nieko neissiaiskinus savo vyra, savo vaiku teva ismest...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 27 liepos 2019 - 19:50
QUOTE(vivafresh @ 2019 07 27, 20:28)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72475042" data-time="1564243189">
<div>
<p>Saunuole vartotojo įkelta nuotrauka. Neskubekit daryti skubotu sprendimu. Viska suzinosit, susideliosit ir po to tik spresit.

Parasykit kaip sekasi.

O tai vyras neturi kokiu itakingu be jusu jam asmenu ( tevu, draugu), kad priverstu susimastyti apie sveikata?</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Deja, abu tėvai jau AA. Bet rankų nuleisti nesiruošiu. Ačiū, kad išklausote, man tiek ir tereikia, ne užuojautos, o išklausymo</p>

Tu, asile, apie vaikus galvok, o ne apie savo py.zdą.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 27, 19:50)
Klausyk, burba, jei tau kazkur skauda ar jautiesi iskaudinta - tavo problemos.
Greiciausiai pati ir esi alkoholike, nes jau nebeprisimeni ka rasai vienoj temoj ir ka meluoji kitoj. Matomai tikrai alkoholis tamstai smegenis pakenke. Bet dabar kalba ne apie tai ir ne apie tavo smeizta.
Man tiesiog keistas tavo pirmasis sios dienos postas. Kai tavo vyras susirgo, tai tu jo kodel nemetei? Del pinigu? Nes nieko gero pati sededama sarge muziejuj neuzdirbi? Ar visgi del to, kad jis tavo vyras?
O motina savo sena kodel pas save pasiemei? Kodel laikaisi savo artimuju ligoniu kaip inkaro? ( tavo pacios ala " psichologija")
Issitrink savo alkoholio ar uspakajoncu apsvaigusias akis ir parodyk, kurioj vietoj as rasau " laukti, laukti, laukti".
As siulau kreiptis i gydytojus, o po to daryti isvadas.

Brekcijis tema susikai, isedei ja, dabar ir sita nori susikt? Neberasys daugiau  cia autore ir tiek.

Tu turi priklausomybe, todel visada ginsi tokius pacius kaip tu.
Taškas.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 27, 20:05)
Tu,  asile,  apie vaikus galvok,  o ne apie savo py.zdą.
Papildyta:

Tu turi priklausomybe,  todel visada ginsi tokius pacius kaip tu.
Taškas.

Slabo pasidare nagrinet?
Gal todel ir paskui savo suaugusi sunu lakstai? ( gal visgi bijai " karmos"?)

Cia kas autores seimoj turi priklausomybe?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 27, 21:15)
Slabo pasidare nagrinet?
Gal todel ir paskui savo suaugusi sunu lakstai? ( gal visgi bijai " karmos"?)

Cia kas autores seimoj turi priklausomybe?

O ko tu cia sitaip susinervinai?

Visi gi mes zinom kad esi alkoholike, isskyrus tave pacia.


Patarineja ji autorei - nepalik, gyvenk. Jums savanaudziams narkomanams ir alkoholikams tai labai paranku, kad kas jus esdintu, girdytu ir butu kur pamiegoti.
Atsakyti

Nekreipkit demesio i slykscius komentarus.
Visgi tema randasi " kertele sielai". Sm issiseme, gyvenimo nuskriaustos pagiezingos moteriskes sugeba jau reikstis visur.
Man jusu situacija labai idomi. As ne medike, bet daug domiuosi ta tema.
Papildyta:
P.S. Burbanti,
Noresi toliau sikti sita tema- prisimink savo priekabes prie nares( aisku tos tavo priekabes isgalvotos is pagiezos ir pavydo), kuri neva savo alserganti suni ismete...
O tu siulai nieko neissiaiskinus savo vyra, savo vaiku teva ismest...

Jei vyras sutiks eiti pas gydytojus, gers paskirtus vaistus ir pripazins, kad beda jo galvoje, nera jokio reikalo skirtis. Bent jau as nematau. As pazistu sizofrenija serganciu. Jie geba suvokti, kad serga. Priepuoliu metu tiki viskuo, ka mato, bet kai prasvieseja eina pas gydytojus ir geria vaistus.

Jei vyras nesigydys ir toliau tampys zmona, tai gyventi su juo tas pats kas su alkoholiku. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 27, 21:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72475069" data-time="1564249782"><div><p>Nekreipkit demesio i slykscius komentarus.
Visgi tema randasi " kertele sielai". Sm issiseme, gyvenimo nuskriaustos pagiezingos moteriskes sugeba jau reikstis visur.
Man jusu situacija labai idomi. As ne medike, bet daug domiuosi ta tema.
Papildyta:
P.S. Burbanti,
Noresi toliau sikti sita tema- prisimink savo priekabes prie nares( aisku tos tavo priekabes isgalvotos is pagiezos ir pavydo), kuri neva savo alserganti suni ismete...
O tu siulai nieko neissiaiskinus savo vyra, savo vaiku teva ismest...</p></div></blockquote><p>Jei vyras sutiks eiti pas gydytojus, gers paskirtus vaistus ir pripazins, kad beda jo galvoje, nera jokio reikalo skirtis. Bent jau as nematau. As pazistu sizofrenija serganciu. Jie geba suvokti, kad serga. Priepuoliu metu tiki viskuo, ka mato, bet kai prasvieseja eina pas gydytojus ir geria vaistus.</p><p>Jei vyras nesigydys ir toliau tampys zmona, tai gyventi su juo tas pats kas su alkoholiku. </p>

Vienetai is tukstanciu atsitiesia. As ju tiek primacius savo darbe, kad manes niekas jau nei nustebins, nei apgaus. O su sizofreniku niekada negyvenciau. Jie gali nuzudyti, kai uzplaukia.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 27, 20:36)
As ju tiek primacius  savo darbe,  kad manes niekas jau nei nustebins,  nei apgaus. 

Nu jo. Rasei kad dirbai valytoja, muziejaus sarge...
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 27, 20:31)
Jei vyras sutiks eiti pas gydytojus, gers paskirtus vaistus ir pripazins, kad beda jo galvoje, nera jokio reikalo skirtis.

Apie tai ir kalba.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 27, 21:50)
Nu jo. Rasei kad dirbai valytoja, muziejaus sarge...


Ale tai uzgavau ego aloholikės biggrin.gif

Man taves ne kiek negaila.
Tau negaila buvo artimuju, kai pradejai ristis zemyn. Kodel kazkas turi taves dabar gailėti?

Esi bevalė savanaudė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 liepos 2019 - 20:59
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 27, 20:56)
Ale tai uzgavau ego aloholikės  biggrin.gif

Man taves ne kiek negaila.
Tau negaila buvo artimuju,  kai pradejai ristis zemyn. Kodel kazkas turi taves dabar gailėti?

Esi bevalė savanaudė.

Man taves gaila...Radai sm, kur pamirsti ka rasai...
Dar apie rumsiskiu muzieju svajojo... kam ten reikalinga ubunte/ lutuke nr 2?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 27, 20:56)
Ale tai uzgavau ego aloholikės  biggrin.gif

Man taves ne kiek negaila.
Tau negaila buvo artimuju,  kai pradejai ristis zemyn. Kodel kazkas turi taves dabar gailėti?

Esi bevalė savanaudė.

Man taves gaila...Radai sm, kur pamirsti ka rasai...
Dar apie rumsiskiu muzieju svajojo... kam ten reikalinga ubunte/ lutuke nr 2?
Atsakyti
Jau priputus rolleyes.gif
Atsakyti