Įkraunama...
Įkraunama...

Vichy

Radau naujausiam Cosmopoltane vichy prausimosi zele ir kremo meginukus.Raso,kad tinka problematiskai odai ir pan.Susiruosiau pirkt.Gal kas naudojo sios firmos produkcija,ir kaip,patiko?
Atsakyti
Man nepatiko,nes nepajauciau jokio poveikio.Naudojau pries pora metu.
Atsakyti
Naudojau iš norma derm serijos anti-imperfection hydrating care. Toks kremukas-losijoniukas, su dozatorium. Labai patiko. Žiemą buvo kiek per sausas, tik nakčiai, bet vasarą thumbup.gif
Jis minkština poras - padeda neušsikimšti. Kaip pasitepi, tokia lygi švelni oda lieka ir blizgesį nuima.
Tik kaina sad.gif
Bet turbūt geriausia priemonė, kada nors turėta.
Atsakyti
Man atrodo,kad tas bus irgi is norma derm serijos.Aciu uz atsiliepimus.Siaip girdejau daugiau geru nei blogu atsiliepimu apie vichy produkcija.Kaina PUSIAU SU BEDA,60LT.IS AVON PIRKO MAMA,panasiai mokejo.Manyciau,prancuzu kokybe geresne g.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš daug ką iš vichy,laaabai patiko laugh.gif ,tik kai surenki,tai kas būtina veidui,tai mažiausiai 400lt. sad.gif sad.gif sad.gif ,o jei dar tonalinio kokio nori.....
Atsakyti
Mane taip pat domina NORMADERM serija, gal kas bandet? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta avele: 04 kovo 2005 - 14:57
4u.gif Turėjau aš irgi iš norma derm serijos (tikslaus pavadinimo neprisimenu). Eurovaistinėj pirkau, nes pardavėja (vaistininkė) taip gyrė, taip gyrė. Ir ką - 60 lt. į balą. Jokio efekto mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
As naudojau Vichy Normaderm krema bei prausimosi geli riebiai odai.... vienintelis kremas, su kuriuo oda buvo matine visa diena... man labai patiko:) nors brangoka..
Atsakyti
man tai Vichy Pudra thumbup.gif
Atsakyti
o as su normaderm savo oda sutvarkiau thumbup.gif turejau tonika ir kremuka buteliuke su dozatorium thumbup.gif tikrai nieko geriau nesu turejus, o is nevilties tada daug ka isbandziau biggrin.gif dabar ir toliau tik vichy priemones naudoju ,tiesa kita serija thumbup.gif nu ner geriau thumbup.gif
Madam Butterfly , o tu krempudra giri? mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokios kainos tos Normaderm serijos? ax.gif
Atsakyti
Ir ar Sarmose pvz pardavineja ar tik vaistines? g.gif
Atsakyti