Įkraunama...
Įkraunama...

Vichy

QUOTE(smeige @ 2005 03 11, 11:12)
aisku dave meginuku, kiekviena vakara dabar vis nauja isbandysiu smile.gif ziuresim ar rasiu ten ka nors tinkamo..

ir kaip tau pasieseke gauti meginuku. gal gali pasakyti kurioje vaistineje?
nes as keliose klausiau - tai numyke, kad neturi verysad.gif (bet tikriausiai turi, bet nenori duoti verysad.gif )
man sios serijo kosmetika rekomendavo kosmetologe, bet cia pasiskaiciau, kad ne visoms jis ji tink ir patinka. mano oda irgi jautri - tai nesinori ismesti pinigeliu
Atsakyti
naudojau Vichy anticeliulitinę žele. Ypatingo efekto, besiskiriančio nuo kitų, pigesnių, kremų, nepastebėjau... verysad.gif
Atsakyti
Aš ir turėjau tą anticeliulitinį kremą, tai ir ypatingo poveikio nepajauciau, nors aisku, reik sportuot dar, masažiukus daryt, o ne tik tept ir poveikio laukt tongue.gif dar turėjau šampūną, tai ir toks normalus bet ne super... dabar naudoju avene firmos kremukus veidui ir man visai liuks thumbup.gif jų būna euro vaistinėse rolleyes.gif
Atsakyti
Vasara savo dukrytei buvau nupirkusi vaikiska apsaugos priemone nuos saules.Tai zinokit nelabai as buvau patenkinta,losjonas sunkiai susigere,visokiausios zoles ir kt.lipdavo prie odos ,o labiausiai losjono kvapas trauke bites
Atsakyti
Naudoju tik "Vichy" purškiamą vandenį. O kremo mėginėlius kelis skirtingus pabandžiau, tai netiko visiškai - sudirgo oda ir tiek. Turbūt tikrai, kaip jau kažkuri minėjo, šitos kosmetinės priemonės labiau tiktų nejautrios odos priežiūrai.
Atsakyti
Kokia jūsų nuomonė apie šios firmos gaminius? Domina kremai veidui riebiai odai ir paakių kremai.
Atsakyti
Na nusipirkau ir as Vichy normaderm serijos kremuka, ta su dozatorium..Tai dabar ziuresiu, kaip cia bus, geriau ar blogiau.. g.gif Prasiau megineliu tai pasake neturi, schmoll.gif bet greiciausiai sumelavo.. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutė: 19 sausio 2006 - 22:14
tokia tema jau yra, vadinasi "vichy priemones. Gal kas bandete?" ax.gif
Atsakyti
O ar kuri nors bandete Vichy krema paakiams?..
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 19, 23:10)
Na nusipirkau ir as Vichy normaderm serijos kremuka, ta su dozatorium..Tai dabar ziuresiu, kaip cia bus, geriau ar blogiau.. g.gif Prasiau megineliu tai pasake neturi, schmoll.gif  bet greiciausiai sumelavo..  mastau.gif



As irgi norejua is vishy ka nors pabandyt. Bet be meginuku pirk kazkaip nenoriu schmoll.gif Tai nuejau i vaistine (berods euro) ir sakau, gal turite pardavimui kremu meginuku. Tai sako, mes ju ne pardavimui turim ir dave ax.gif Nors siaip tai dazniausiai spaudzia labai g.gif
Atsakyti
Ar kremu paakiams megineliu irgi buna? Noreciau pirkti kremus paakiams Myokine arba Reti C serijos, taciau niekaip negaliu issirinkti.Man reiktu nuo rauksliu ir nuo patamsejusiu paakiu, nezinau kuris geriau tiktu sprendziant sias problemas , o ir pagal amziu taip pat.Gal kas naudojote ir galetumet patarti?
Atsakyti
Gal vis delto kas zinot, ar buna megineliu kremu paakiams?
Atsakyti