Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Neturiu geru ziniu.. prasirgau jau mmm, laukiu nuaju, tai yra nelaukiu birzelio 26d :)

Atsakyti

Sulaukusios II   :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
Laukiančios II   :wub:
03.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
03.29 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
04.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
06.05 goodmorning nelaukia mmm (15 ciklas)
06.26 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)
07.06 Garbanelele laukia mmm (33 ciklas)
00.00 _mimozza_ (19 ciklas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 06 birželio 2020 - 08:27

Sveikos parnešu sąrašiuką.

Goodmorning, kaip tavo reikalai su mmm?

Serena, už mmm  :4u: 

Mimozza, linkiu greit sulaukti vyro, smagu skaityt, kad grįžta jau greit :).

Gintare, laikykis, viskas bus gerai. Kada pas ginių tau? Papasakok, kai turėsi kokių žinių.

VeDo, koks didelis jau pilvelio gyventojas :). Mažai beliko iki susitikimo :)  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 06 birželio 2020 - 08:31

Sveikutės! 

Mimozza, kaip džiaugiuosi, už tave, grįš mb ir lauksim naujienų  :4u:

VeDo, kaip gera klausytis! Mergaitė  :wub:  Aš taip skaitau ir galvoju, kad ir man kažkada taip bus, kad ateisi ateities merginoms, kurios lauks II papasakoti, kad aš jau daug savaičių  :D Tai baltas pavydas  :rolleyes:

Gintare lauksim žinių! 

O man neateina mmm dar, nors vakar turėjo būti. Šiandien net nt pagadinau, tai baltas baltas. Ta viltis vis tiek miršta paskutinė  :D man jau kelintas kartas vėluoja.. Tai šiaip turėčiau nesitikėti, laukiu mmm, prasinešiu kada jos sugalvos ateiti  :hmm:​ 

Atsakyti

Pagaliau ir aš jau greit junksiuos prie rimtai planuojančių  :yahoo: Laukiu kai jau nebereikės daryti pertraukų po porą mėnesių ar net daugiau.  :ax: 

Oj kad tik greičiau visos susiplanuotume mažylius  :) 

Atsakyti

Pagaliau ir aš jau greit junksiuos prie rimtai planuojančių  :yahoo: Laukiu kai jau nebereikės daryti pertraukų po porą mėnesių ar net daugiau.  :ax:

Oj kad tik greičiau visos susiplanuotume mažylius  :)

 Oj kaip super!

Man parėjo mmm, kitų jau laukiu liepos 5d. Ir pradesiu vaistus to ciklo gale  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sulaukusios II   :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
Laukiančios II   :wub:
03.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
03.29 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
04.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
06.26 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)
07.05 goodmorning nelaukia mmm (16 ciklas)
07.06 Garbanelele laukia mmm (33 ciklas)
00.00 _mimozza_ (19 ciklas)

Goodmorning,  :4u: . Reikalai ir tau pajudės jau :)

Atsakyti

Kaip laikotės, merginos? 

Atsakyti

Labas. Kaip ir gerai viskas. Dienos eina. Svorio priaugau  :cry2:  ir nežinau kas kaltas, ar karantinas, ar po stimuliacijų kažkas išsiderino. Reikia susiimt į nagą save...

Atsakyti

Labas. Kaip ir gerai viskas. Dienos eina. Svorio priaugau  :cry2:  ir nežinau kas kaltas, ar karantinas, ar po stimuliacijų kažkas išsiderino. Reikia susiimt į nagą save...

O kaip stimuliaciją pati? 

Atsakyti

Seniai praėjo, jau trečias ciklas po stimuliacijos. Laukiu, kol atsigausiu po hyperstimuliacijos atsiradusios. Šiaip jaučiuosi gerai, tik ciklas pailgėjo keliom dienom. Labai tikiuosi, kad ateinantį ciklą jau keliausiu FET procedūrai ir kad nors vienas atšiltų. Bijau nerealiai. Taip ne prūdus turim snaigiukų, o jei neatšils niekas... nusišaut durų rankena beliks. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 15 birželio 2020 - 18:38

Sveikos  :) 

Aš pradėjau gerti prg, tai tikiuosi kad mmm neužvėluos labai ir nereikės keisti suplanuoto vizito  :) Panos tai mano paskutinės laukiamos mmm :yahoo: 

Seniai praėjo, jau trečias ciklas po stimuliacijos. Laukiu, kol atsigausiu po hyperstimuliacijos atsiradusios. Šiaip jaučiuosi gerai, tik ciklas pailgėjo keliom dienom. Labai tikiuosi, kad ateinantį ciklą jau keliausiu FET procedūrai ir kad nors vienas atšiltų. Bijau nerealiai. Taip ne prūdus turim snaigiukų, o jei neatšils niekas... nusišaut durų rankena beliks. 

Oj kaip linkiu, kad ir tu startuotum su FET jau kitą ciklą, tikiu kad atšils snaigiukai  :)​ O kiek planuoji kelti jei viskas gerai? 

Atsakyti